• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

21. augusta 2017 
@helen5 protilátky proti spermiám a placente... a ak je to pozitívne, dajú Ti tabletky...
7. máj 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi ahojky moja...tak budem moc na teba a na tvoje snehuliaciky mysliet......vsetko tu pekne pis, nech vieme, ako sa pripravujes, dobre???? no a ja....spala by som straaaaaaasne moc.......inak ok:slight_smile:
7. máj 2011 o 11:22  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi neviem kedy nam dojdu visledki ačo snami budu robit fak neznam . a ty kedy ideš do martina teraz budeme ti držat palce tieš
7. máj 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daska1977 a čo všetko si už postupila v martine ked mate ist na AHM aš na buduce . mi musime teraz len čakat
8. máj 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daska1977 a tebe čo davali aj lieki dajake či ako to vizera svami
8. máj 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
@sony44 držím palce v práci, nech ti to rýchlo prejde a nech si na služobke všetko vynahradíš a odreaguješ sa :wink: . drž sa moja :dizzy_face:

@hope2011 ďakujem :dizzy_face: , budem všetko písať. aj keď najnovšie správy budem mať až vo štvrtok, a to či sa malé rozmrazil a KET sa bude konať alebo nie :sweat_smile: . tak dovtedy len čakať.

tak pekný dník vám všetkým
9. máj 2011 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nepoznate niejakeho dobreho liecitela? chystame sa na druhe IVF a chcela by som navstivit este pred tym niejakeho liecitela, aby to druhe IVF bolo uspesnejsie ako prve, dakujem vam
9. máj 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby potrebujem radu:Utrogestan mi vychádza už len do soboty a test si budem robiť až v utorok,ak nebudú komplikácie,mam zavolať že mi dochádza liek a do utorka mi to nevide?lebo ako viem ten by som mala užívať stále.
9. máj 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 jasne, volaj :wink: poslu ti recept aj postou ak bude treba. ale neprerusuj to :wink:
9. máj 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi ahoj jasne ,že vydržím netestovať,pekne už v utorok...budeme to civilu prežívať spolu<..prajem ti aby ti to pekne vyšlo..držím palce.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@sony44 dúfam,že si prežila pekný deň v práci,a hlavne tie pohľady..ja som tiež teraz v robote viac chýbala a každý sa pýtal,kde stále chodím a čo mi je..tak viem ako sa cítiš..prajem peknú služobku,dobre si oddýchni,a dúfam,že budeš mať len samé pozitívne myšlienky..
9. máj 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13,nie si náhodou z Prievidze? mne zostali tri krabičky utrošu :wink:
9. máj 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkabn ďakujem,ale nie som.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. máj 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13,nevadí,chcela som ti pomôcť :wink:
9. máj 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkabn si zlata,aj ochota sa cení.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. máj 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: držím palčeky k // :wink: :wink: :wink:
9. máj 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moniatko13 - isto zavolaj a oni ti pošú recept, aj mne tak poslali a mala som ho na druhý deň :wink:
isto nevysadzuj

posielam ti vírusíky a tiež všetkým kočkám čakateľkám!!!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
9. máj 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moniatko13 ahojky zavolaj tam oni ti pošlú recept. Alebo si prídi ku mne ale to by si zasa previezla. :unamused:
@sliver ako sa máš? :slight_smile:
@mabumi dúfam že ti to dobre dopadne. :wink:
9. máj 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 - ajojky, v poho :wink:
trošku sa mi skracuje krčok tak tu moc ani nesedím a snažím sa viac ležať, trošku som obmedzila vychádzky... ale nejak to budeme musieť dobojovať :wink: tak sa musíme šetriť ešte dva mesiace... je pravda že som mala toho dosť, samé vybavovačky okolo domu a strašný kolotoč, tak mi môj dr. vyhrážne zdvihol prst :wink: že pozor aby som neležala až dokonca v nemocnici......
dnes mi prišiel kočík :grinning: :grinning: :grinning:

ty sa máš ako?
9. máj 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. máj 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver ďakujem za vírusíky,papkám...mate krásny kočík,to sa bude ale bábätku voziť... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@lubka0506 hneď ráno tam budem volať,ďakujem ste zlate.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. máj 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, v práci celkom ok, snažili sa ..... idem sa pobaliť na služobku a pojdeme s mužíčkom na pivko.... @moniatko13 utroš Ti môže predpísať aj obvodná gynekologička....
9. máj 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi joooooj, tak to drzkam moc, moc palce...urcite sa to podari a vsetko bude ok...uvidis, o chvilku si tehulka:slight_smile: len tomu treba verit :slight_smile:
9. máj 2011 o 19:09  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen5 ja idem na druhé IVF, musia mi to najprv schváliť v poisťovni, potom krv na protilátky, budúci týždeň idem na genetiku a ten hormón AMH...
9. máj 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver ja sa mám v norme. Mala by mi príst mrcha a začnem brat stimulku pred KET. Inak máš pekný kočík:slight_smile: Mala by si sa viac šetrit aby si náhodou naozaj neskončila v nemocke. Poslúchni doktora! :wink: Držkaj sa! :wink:
@sony44 uži si služobku.:slight_smile:
9. máj 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daska1977 tak ty už ideš druhy kret mi len 1 a ake višetreni vam robili pri 1 višetreni . m i čakame na tie visledki AHM tak už sa ja neviem dokat a čo potom budu mi robit nevieš asik približne napiš
9. máj 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver krásny kočík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
veru len sa šetri, držíme pršteky :slight_smile:

@lubka0506 dakujem :dizzy_face:. a kedy by ti mala doraziť? budeme pekne jedna po druhej :wink:

@hope2011 dakujem, veru uz sa to krati, uz je utorok :confused: :confused: :confused: . o dva dni sa dozviem, či sa moje bambulky prebudili a potom cakaaaaat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2011 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prisli sme vas pozdravit aj s Laurinkou :slight_smile:
10. máj 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi nebojkaj, bambulky su tam ako maju byt a ver tomu, ze sa urcite ukazu a budu vam robit len a len radost....nesmies mat ziadne pochybnosti!!! dobre :slight_smile: !!!!
10. máj 2011 o 13:29  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari ahojky, no ako sa ma mala princeznicka????
10. máj 2011 o 13:30  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 ahoj mojinka, tak ako sa mi mas????? tak ides na sluzobku, citam :slight_smile: to je dobre, hlavne si na seba davaj pozor a prides tam uricte na ine myslienky....potom ked sa vratis, tak pekne napis:slight_smile:
10. máj 2011 o 13:33  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok