Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

xeroma
5. máj 2011

@mabumi na tom pohovore sa nás embryologička pýtala koľko chceme vložiť a vysvetlila veci ohľadom rozmrazovania. Podľa mna by ani nemusel byť, doklady podpíšete v deň ket. Som zvedavá, kedy ho budeš mať,či vo štvrtok alebo v piatok.....

mabumi
5. máj 2011

@xeroma to som rada, lebo mm nemôže ísť, zabudol na to 😠 😠 😠 . a pritom mu na tom tak straaaašne záleží 😅 . sa mi zdalo, že kázali aby sme prišli obaja, tak som sa trochu zľakla.
veru, v piatok 13. by bolo lepšie, ale je to jedno. len keby sa chceli rozmraziť obe, aj to slabé 😵 😵 😵 . a uchytiť samozrejme 😀
ako sa majú tvoje bábätká? a ich mamička ?

xeroma
5. máj 2011

mabumi ale teraz mm vraví,že sme už aj vtedy niečo podpisovali a aj v deň ketu. Ale si myslím,že ked im to vysvetliš,tak to bude v poho. My sa máme celkom fajn,aj ked stále sú tu obavy a strach, no ale snažíme sa.......

mabumi
5. máj 2011

@xeroma hm, tak to áno, obavy asi vždy budú. ale ja som presvedčená, že už bude u vás všetko OK 😵. a kedy máš ísť na to sono?

xeroma
5. máj 2011

idem až vo štvrtok,tiež nemôžem skôr kvôli mm....

mabumi
5. máj 2011

aspoň tam už možno niečo uvidíte, dve bublinky malé 😵 😵 😵 . možno sa vo štvrtok aj stretneme 😅

xeroma
5. máj 2011

@mabumi skôr nie ako áno,ja pôjdem ráno na 7, a ty asi okolo 10 hod. ,ale budem na Teba myslieť!!!!!!!!

helen5
5. máj 2011

@sony44 aha ja teraz len čakam na tie visledki z ahm . mi sme ani primara nevideli vobec pichli ma a šli sme preč . do mesta potom som zbadala že som si zabudla potvrdit priepusku .tak som sa musela vratit a ta čo čupela pritebe tak mi dala razitko mislela si že som z pol cesty sa vratila tam ale som im vravela že som naštastie bola v meste su tam velmi mili ludia celi personal .

janemari
5. máj 2011

Ahojte prisla som vas pozriet a povzbudit.Este nestiham chodit na net ani docitat ako sa vam dari.Drzim vam palceky aby ste boli coskoro vsetky tehulky 🙂

helen5
5. máj 2011

babi kdeste sedim tu už od pol siedmej a nikto tu velmi nepiše kde sa nachadzate teraz večer 🙂

daska1977
5. máj 2011

@helen5 tak to ste dlho nečakali, ale ja som bola minulý štvrtok a mne asi budú najprv robiť protilátky a potom až AMH

daska1977
5. máj 2011

@hope2011 hurááááááááááááááááááá 😉

daska1977
5. máj 2011

@sony44 áno, na druhé... a ty?? už som to myslím čítala, ale pamäť... 😉

hope2011
5. máj 2011

@daska1977 🙂 🙂 🙂

sony44
5. máj 2011

@daska1977 - my sme po neúspešnom 3. ivf, nemáme ani zmrzlinky..... ☹ ☹ ☹

sony44
6. máj 2011

ahojte ... @mabumi -tak nech je všetko ok 😉 a budúci týžden idete pre krpčekov 😉
@moniatko13 - tak už len vegeť a nalad strunu na jemné melódie.....a čo bolo s ostatnými...ste bez zmrzliniek? akú mu dala embryologička známočku? nebolkalo, však? dostala si obrázok a foto? budem na Vás myslieť.....

sony44
6. máj 2011

@terry123 - dakujem budem ho potrebovať.........

mabumi
6. máj 2011

ahojte dievčatá, tak pre naše bábo si pôjdeme vo štvrtok 😵 😵 . máme jedno dvojkové embryjko a jedno vraj veľmi slabučké trojkové. ale zázraky sa dejú, však? keby sa tak prebrali obe a boli by z nich dvojičky 😵 😵 😵 😵

všetky vás pozdravujem, držte sa mi 😉

ozaj, a k tomu estrimaxu, vraj mám zostať na dávke 3x1 až do KETu. a dnes bola sliznica 7 mm 🙂

hope2011
6. máj 2011

@mabumi ahooojky, tak to sa tesim.....urcite budu embrijka krasne a dobre sa zavrtaju...treba hlavne verit!!!! hned nam daj vediet, ako vsetko pokdacuje🙂

moniatko13
6. máj 2011

@sony44 ahoj..dnes som mala zavolať,že ako sa dari jednému, z neho by bola zmrzlinka,ale dobojoval ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,tak nemáme nič. ☹ .a trocha ma to štípalo,mam úzky kŕčok maternice,a ten si musel prichytiť a potom po vytiahnuť,a k tomu ešte plný mechúr,tak vtedy som sa modlila,nech už mam potom..zvládla som to a docent je úžasný,úžasný,úžasný najužasnutejší človek s dobrým srdiečkom,samozrejme aj embryologičky,sestričky nemôžme zabudnúť ani na ne.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 áno aj fotečku mam doma,to je také krásne.. 🙂 🙂 🙂 a ty ako?mam pozitívnu náladu,dúfam,že hej.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moniatko13
6. máj 2011

@mabumi super,tvoju budu veľký bojovníci a vyhrajú..verime tomu,už aby si ich mala v brušku a budeme sa spolu vytešovať..držím palce.. 🙂 🙂

helen5
6. máj 2011

@daska1977 proti latki kvoli čomu na AHM pojdeš ked budu viac ženy objednane a budeš zato platit 6 eura abi si vedela tak si potom nachystaj . to je na tu krv AHM lebo to sa posiela do blavi
🙂

helen5
6. máj 2011

@xeroma ahoj ako sa maš a ako postupujete v babetku držim palce tieš 🙂

helen5
6. máj 2011

@mabumi a kto zabudol pan doktor a ako sa mate ako postupujete si natom okej 🙂

krista5
6. máj 2011

@moniatko13
drzim velmi velmi palce aby si o chvilu testovala na // 😀 😀 😀

moniatko13
6. máj 2011

@krista5 dakujem..no budeme sa snažiť,aby tam boli //,ale na to si musíme ešte počkať... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

krista5
6. máj 2011

@moniatko13
pekne teraz oddychuj a hladkaj brusko 😀 😀 😀

moniatko13
6. máj 2011

@krista5 snažím sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mabumi
6. máj 2011

@hope2011 OK, dám 😉 , ďakujem. ako sa cítiš tehuľka? už máš nejaké príznaky?

@moniatko13 tak chvíľu budeme čakať aj spolu ak vydržíš netestovať 😉 a ak sa mne uskutoční vklad. a potom sa snáď budeme aj spoločne tešiť pekne jedna po druhej - ja až po tebe 😀 😀 😀
@helen5 my čakáme na vklad zmrazených embryjok. dúfam, že sa preberú a všetko dopadne podľa našich predstáv 😵 😵 😵
@krista5 ahoooj kristuška 😉
@sony44 ako sa nám máš?

sony44
7. máj 2011

ahojte - @mabumi - no mám sa asi tak v rámci našich možností 😝...., pomaličky mi končí menzes...., včera som si bola v záhradke vybiť zlosť nad nespravodlivosťou 😠, aj sa mi ulavilo..... v pondelok už idem do práce, snád zvládnem tie pohľady ☹ , ale v utorok a v stredu idem na služobku, tak sa tam snád odreagujem.....
čítala som, že vo štvrtok idete na vklad.....prajem Vám nech sa tieto zmrzlinky pekne rozmrazia....a potom nech už sú pekne len v teplúčku u maminky....daj potom info...... a špinenie prestalo???
prajem Vám pekný slnečný víkend 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre