Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

zibi
11. máj 2011

@helen5 hej bola som prvy krat v martine...ty si bola tiez?

zibi
11. máj 2011

@hope2011 dakujem... 😲 skor som to tam myslela ze na prve je uz dost neskorooo.. stara baba 😀 😝

oknosmas
11. máj 2011

dievcata, je potrebne nieco si brat so sebou na iui? ci len vieru a pozitivnu energiu? 😉 s manzelom sme prechladnuti, tak obaja az tak velmi nedufame...a pripravujeme sa uz i na junovy pokus 😉 nevadi, hlavne, ze sa zaciname niekam hybat... a dakujem vam vsetkym za drzanie palcov a priania... skusime nesklamat 😅

helen5
11. máj 2011

@zibi a kedy si tam bol a čo mam všetko robili ma čakame na visledki boli sme 3 maja . a musime teraz čakat ake budu visledkdeš teraz zase a si z daleka
i čo mi brali krv AHM tak som zvedava ako dopadneme . a ty kedy i

hope2011
11. máj 2011

@zibi ale kdezeeeee, uplne normalny vek🙂 mam kamaratky, ktore maju podobny vek a stale si myslia, ze maju este cas...takze ziadna stara baba......hlavne ze pre to, aby ste mali babatko idete nieco robit...to je najdolezitejsie🙂

hope2011
11. máj 2011

@oknosmas ahooooj, tak ako sa zajtra spozname???? nic si brat nemusis....len pozitivne myslenie...a dobru naladu....a este vieru, ze sa to podari....to je velmi dolezite🙂

oknosmas
11. máj 2011

@hope2011 no, netusim, ja budem mat taku farebnu tasku cez plece..taky skor etno styl...oblecenie...este netusim, co si dam.... ale iste budem mat na sebe daco zvlastne...a to su tri koralky vo vlasoch. na vrchu hlavy mam tri farebne koralky...ked sa zadivas, tak si to lahko vsimnes. mam hnede vlasy...vzdy vzadu v cope, respektive v drdole. hnede oci a ufrflaneho manzela 😉 prideme na striebornom golfe s napisom zepter na bokoch. tak to snad bude stacit na to, aby si ma zaregistrovala, ak tam budeme v rovnakom case.. ci??? 😉 😀 😝

hope2011
11. máj 2011

@oknosmas no tak dufam, ze sa spozname🙂 ja vobec neviem ako pojdem zajtra oblecena, ale ako ta mam oslovit, ze oknosmas???? idete tam rano, vsak??? aj my🙂 hned po siedmej by sme asi prisli....aspon dufam....teraz hlavne mysli na to, ako vam bude zajtra fajn....urobia zakrok a pojdes pekne oddychovat...a cakat na babatko.-)

lubka0506
11. máj 2011

@zibi , @helen5 nestresujte s vekom!-aj tak nás tu je viac takých po 30-ke. 😉 Asi nás bolo viac takých čo sme 10 rokov dozadu mali ešte čas...a potom sa s nami príroda zahrala... 😒

lubka0506
11. máj 2011

@moniatko13 neblázni nestresuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ....musíš mysliet pozitívne! Ja viem že sa to lahko povie ale snaž sa! Držím prsty 😉
...a ešte vítam nové isceráčky!🙂

lubka0506
11. máj 2011

@hope2011
@oknosmas Držte sa! 😉

hope2011
11. máj 2011

@lubka0506 dakujemeeeeee.....a ty sa ako mas??? co je u teba noveho???? sme dlho nepokecali...

oknosmas
11. máj 2011

@lubka0506 😉 😵 😵

lubka0506
11. máj 2011

@hope2011 nové nič,čakám mrchu-zasa si dáva načas... 😠 a od 1 DC beriem stimulku 🙂

lubka0506
11. máj 2011

@hope2011
@oknosmas ...som sa zabudla na fb... 😀

helen5
11. máj 2011

@lubka0506 ahoj moja maš pravdu musime teraz len čakat ako to bude prebiehat dalej

lubka0506
11. máj 2011

@helen5 presne tak máš pravdu...baby idem si poplakat k Modrému z neba papa 😉

iculienka2376
11. máj 2011

hope2011 Ahoj mala si pravdu docent je úžasný človek

iculienka2376
11. máj 2011

Ahojte všetky babky ,dnes som bola prvakrát v Iscare a bola som milo prekvapená 😵
úžasný ľudia ,výsledky bleskové a prístup fantasticky čo môžem potvrdiť lebos om chodila do Heliosu noa tam mi to príde ako na bežiacom páse no a liečila som sa tam rok na nízku sliznicu a d nes som sa dozvedela po roku ,že mám polycistické vaječníky a v helíku mi dávali lieky na stimuláciu ovulácie a tie lieky spôsobovali že mi nerastla sliznice takže v jednom mi pomohli a druhé zabíjali,preto som chcelA vedieť iný názor doktora .Lebo ma to už nebavilo hltať každý mesiac 2Xdenne tabletky a nič mi nespravili iba čo mi bývalo po ních zle . No a prístup tu v Iscare vysvetlili,povedali aký bude ďalší postup no a v utorok idem na krvičku a urobia mi hormonálny profil aj to sa docent dosť čudoval,že rok som chodila do helíku a tam mi žiadny profil nerobili ☹ ☹ no ale viem že som v dobrých rukách a už len krôčik od vytúženého bábätka 😲 😲
Ozaj nemáte niekto skúsenosti ,či sa treba odhlásiť z Heliosu ,alebo tam mám iba prestať chodiť Dík za radu a prajem Vám všetkým nech sme všetky skoro tehu 🙂 🙂 🙂

wodanka
11. máj 2011

@iculienka2376 nemusis uz chodit do Heliku a ani sa odtial nijako odhlasovat... aj my sme takto od nich odisli a presli do Iscare a uplne s Tebou suhlasim, ze ten pristup sa vobec ale vobec neda porovnavat. Som strasne rada, ze som odtial odisla, teraz som v ovela lepsich rukach.

janemari
11. máj 2011

@iculienka2376 som rada,ze sa ti v centre paci.A naozaj su tam skvely ludia.Myslim,ze pokial ti nic v Heliose nerobili,nemas rozbehnutu stimulku,resp.podanu ziadost na IVF tak bude stacit,ze tam uz nebudes chodit. Alebo jednoducho zober telefon a povedz ,ze si prestupila do ineho centra,ze dakujes za ich sluzby a ze uz viac neprides a hotovo. 😉
@hope2011 no ked sa takto dohovarate tak mi pripominate mna a nellymn ako sme sa dohadovali,ze sa stretneme.No mi sme tam vlastne isli spolu,mi sme sa stretli na zaciatku cesty a oni nas tam doviedli.A potom sme sa tu sppoznavali s druhymi babami a nakoniec sme sa postretali v centre.Mne sa mozno podari ist do centra o nejaky mesiac a pol,doriesit nejake veci.

daska1977
11. máj 2011

@helen5 pri Brezne

daska1977
11. máj 2011

@lubka0506 to si pekne napísala, že pred 30 bol ešte čas a po 30 sa už zrazu nedarí... tiež môj prípad...

moniatko13
11. máj 2011

@lubka0506 ďakujem,snažím sa..

daska1977
11. máj 2011

@iculienka2376 ja som tam iba prestala chodiť a dala som si poslať všetky papiere... môžem ich kašľať, ešte aj poštovné mi dali zaplatiť za záznamy, ktoré mi poslali... no hrozný prístup...

moniatko13
11. máj 2011

@iculienka2376 tak ta tu pekne vítame aj Wodanku...veru tak ten prístup v centre je najlepší aký môže byť...prajem ti nech ta už konečne dobre preliečia a ty budeš zachviľu zlata mamina.. 🙂 🙂 🙂

moniatko13
11. máj 2011

@hope2011 moja nech ti zajtra dobre dopadne sono..budem na teba myslieť. 🙂 🙂 🙂 🙂
@oknosmas už som ti písala,že žiadny júnoví pokus sa konať nebude, iui sa podari už teraz.. 🙂 🙂 🙂 🙂 veľa šťastia prajem zajtra.. 🙂 🙂

moniatko13
11. máj 2011

@daska1977 aspoň,že teraz si v dobrých rukách.. 🙂 🙂 🙂

zlatanka30
11. máj 2011

@iculienka2376 nemusis sa odhlasit my sme tam uz jednoducho po prvom ivf nesli.som vdacna ,ze sme v iscare u pana docenta.

zlatanka30
11. máj 2011

@wodanka ahoj. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre