Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

nellymn
9. mar 2010

Ahoj zlatanka. Určite spravíš veľmi dobre, ak sa rozhodneš pre toto centrum. Pracujú tam veľmi milí ľudia, ktorí túžia pomáhať a napĺňať naše sny, stať sa rodičmi. Prajem veľa šťastia.
Janemari, tak to je taká náhoda, veď my sme vzdialené len pár kilometrov od seba. Vy s manželom idete asi prvýkrát do tohto centra, však? Ak chceš, mohli by sme ísť spolu. Veď máme rovnaký termín. Aspoň by sme vás tam na prvýkrát zaviedli. No to by bolo super, no nie? Ak chceš, cez internú poštu ti pošlem moje číslo a dohodli by sme sa.

zlatanka30
9. mar 2010

chodime do heliosu,ale vcera mi moj gynekolog povedal,ze vsetko nam vybavi v tomto centre nakolko lekara Tomasa velmi dobre pozna.len ,ci nebude problem so ziadostou my sme ju podali v heliose 17.2 takze cakame na schvalenie.da sa to preniest aj tam??

nellymn
9. mar 2010

Ahoj zlatanka. Čo sa týka tej žiadosti, tak si myslím, že lekár z Heliosu by ťa určite neposielal k doktorovi Tomášovi, keby mal byť nejaký problém so žiadosťou. Ono asi, keď príde schválenie, tak sa to prepošle do Iscare. Ale kľudne sa na to opýtaj v centre.
Doktor Tomáš je skvelý odborník a veľmi milý človek.

ivka1984
9. mar 2010

baby a robia tam aj 3d ci nie?

janemari
9. mar 2010

nellym ved to ze byvame hned vedla 😉 Dakujeme za ponuku len nevieme ako dlho tam budeme kym sa vybavime myslim ze bude aj skoro 12.00 a to by ste dlho cakali.Okrem toho som poriadne chora a bola by som nerada keby si ako cerstva tehulka ochorela.Kadial chodite stredom Martina alebo krajom?Ved koniec koncov sa tam urcite stretneme.Ideme tam prvy krat tak sa bojime ale zaroven aj tesime ze sa pohneme konecne dalej. 🙂

nellymn
9. mar 2010

Janemari, mala som na mysli, či nechcete ísť s nami, resp. za nami na vašom aute. Zaviedli by sme vás tam, aby ste neblúdili. Chodievame krajom Martina a potom odbočujeme do centra. Sídlo centra je vo Fakultnej nemocnici. Ale určite to nájdete. Budem rada, ak sa tam stretneme.
Aj ja mám zo štvrtku strach, že čo mi p. doktor povie. Dúfam, že mi potvrdí činnosť srdiečka maličkého.

janemari
9. mar 2010

Nellym a o kolkej idete z domu?V podstate autom za vami by sme mohli ist,mali sme na plane ist z domu okolo 6.30.

nellymn
9. mar 2010

No my by sme chceli vyraziť tiež do nejakej 6:30. Okolo 8-8:30 by sme tam mali byť. My pôjdeme cez Kozelník a po diaľnici na Kremnicu. Mohli by sme sa stretnúť niekde na začiatku Kremnice. Ak chceš, zajtra by sme si zavolali.

janemari
9. mar 2010

nellym ok zajtra si mozme zavolat,my pojdeme na Ziar a Zvolen a tam by sme sa stretli niekde.

janemari
11. mar 2010

Tak mam to za sebou a prvy dojem je perfektny a mam rovnaky nazor na toto centrum ako nellymn.Ziadna reklama ako to tu niekto napisal,ale svata pravda.Som rada ze som sa pre toto centrum rozhodla a velo odporucam. 🙂

nellymn
11. mar 2010

Janemari som veľmi rada, že sa ti tam páčilo. Sú naozaj skvelí. Veľmi ti budem držať päste, aby sa to s bábom podarilo.
Ženy neváhajte a rozhodnite sa pre toto centrum. Majú naozaj veľmi dobré výsledky.

crazybabenka
15. mar 2010

Rada sa pridávam k týmto pozitívnym vyjadreniam.......to už nie je ani 100% spokojnosť, ale 1 000 000%.....Doc. Tomáš je viac ako skvelý.....jeho prístup ku každému je úžasný....a sestričky za ním o nič nezaostánajú

crazybabenka
15. mar 2010

Inak Nellymn a janemari....sila....tak ako čítam tak sme krajanky.....ja som z Hodruši

nellymn
17. mar 2010

Ahoj, vitaj crazybabenka. No to je náhoda, že sme sa tu takto stretli. Ako si na tom ty? Už si tehotná, alebo v stimulácii?

janemari
17. mar 2010

crazybabenka tak to je vazne sranda vsetky sme z okolia.Ja som mala kolegu z Hodrusi ktory chodili do Martina ale Heliosu. Ja sa chystam do centra zase buduci tyzden ak sa nic nezmeni,lebo sa moje telo sprava ako chce 😒

crazybabenka
17. mar 2010

Nelly mňa to len všetko čaká......mám za sebou vyšetrenie v Ľubochni......dostanem liečiky.....a potom sa objednáme znovu k Doc. Tomášovi.....a potom sa uvidí :D

janemari
17. mar 2010

crazy tak sa mozno v Martine este aj stretneme 😉

crazybabenka
17. mar 2010

Môže byť 😉

crazybabenka
17. mar 2010

len keby sme sa už radšej stretávali niekde na prechádzke s kočíkmi

crazybabenka
17. mar 2010

Ale ja dávam bocianovi posledný rok.......ak nezosadne......tak ho zostrelím 😠

janemari
17. mar 2010

crazy 😀 to bolo dobre.Ja som cakala vyse 3 rokov a teraz uz nanho mierim a potom ma smolu 😀

culinka
19. mar 2010

Ahojte babenky,
tiez mozem doc.Tpmasa len a len odporucit super clovek,ja som ho zazila este v heliose,tam sa mi podarilo otehotniet po prvom pokuse IVF,mame dievcatko a cuduj sa svete ked mala mala rok otehotnela som druhy krat uplne spontanne tak sa teraz tesime aj z maleho chlapceka.vsetkym vam drzim palce!!!

crazybabenka
20. mar 2010

Janemari......no my skoro dva roky.....ale teraz verím, že sme konečne v správnych rukách

sliver
20. mar 2010

ahojte kočky,
ja som tu písala ešte pred pár mesiacmi, začala som navštevovať toto centrum a je super, ale to som písala asi aj vtedy ;), dr. je super, mám za sebou prvé IUI no neúspešne, teraz som mala mesiac brejk lebo som bola odcestovaná a ďalší cyklus idem na druhé IUI, tak uvidíme ale verím otmu že to dovedieme do šťastného konca!
čakám že tu budeme písať iba samé úspechy ;)
je niektorá akurát v čakaní či sa niečo podarilo?

tadea
20. mar 2010

Ahojte...som rada,že toto centrum chválite...chodila som do Heliosu,absolvovala som tam 2IVF,spolu 6 pokusov a nič...10 rokov čakáme na zázrak...tak sa asi rozhodnem pre toto CAR..o Doc.Tomášovi som toho veľa počula a len samé pozitíva...som rada,že si otvoril centrum priamo v MT,lebo pokiaľ viem z Heliosu odišiel,pretože sa nepohodol s Dr.Krajkovičom...a čo sa týka Dr. v Heliose ... radšej tu nebudem nič písať...čo stojí IUI? Tiež cca 100€ ? A vôbec aké tam majú ceny,ak môžete niektorá porovnať s Heliosom?

afrika
20. mar 2010

ahoj tadea, chcela by som ťa poprosiť o čo najviac názorov na dr v heliose....ďakujem. môžeš aj na IP. chodím tam a tiež sa rozhodujem nad zmenou. moc ti ďakujem

tadea
20. mar 2010

Ahoj afrika...ak sa opýtaš na tých dr. v téme Helios tam ich vychvália do nebies...ja som lekár a tak môžem hodnotiť aj po odbornej stránke,preto tam už nepôjdem...neviem ale či ťa zaujímajú moje odborné názory,ak áno napíšem ti do IP.

tadea
20. mar 2010

Musím ešte dodať,že netvrdím,že sú v Heliose po odbornej stránke nespôsobilí...to určite nie...ale ja som tam našla nejaké muchy,nestotožňujem sa so všetkými praktikami tam zavedenými a konkrétne na mne sa udialo niekoľko chýb zo strany lekárov.

afrika
20. mar 2010

tadea máš IP

sliver
20. mar 2010

tadea mňa stálo IUI 75,- eury
stimulácia a folikulometria predtým ma nič nestála, začala som tam chodiť, zaplatila som za spermiogram a potom už nič
teraz ma IUI bude stáť trošku viac lebo idem stimulovať injekciami a tie asi niečo stoja, no to ešte neviem koľko....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre