• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

7. decembra 2016 
@tinara23 - ale ty už vlastne začínaš stimulku??? nie ak si dobre pamätám...
tak to stihneš
14. júl 2011 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sliver áno dnes druhý deň beriem clostil, takže podľa jej slov by sa mali buď jedno, alebo druhé IUI vydariť, no uvidíme, ale ja som samozrejme optimistka :slight_smile: :grinning: :grinning:
14. júl 2011 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mabumi ved toto ze ta voda mi k tomu vsetkemu chyba...ale co sa stazovat akurat som vysla zo sprchy...skoro ako more...ale len skoro,,, :slight_smile:
@sliver ja viem mojko..treba vydrzat.... este kym sa da, lebo potom drobec si bude ziadat svoje... no ale pokial nemas dekubity (preklad ak by "niekto" nevedel -prelezaniny) tak skvelych 9 mesiacov plnych oddychu ..no nie... ak moj manzel bude taky ustretovy cely cas... fuuu baby moje all inclusiv...co ultra all inclusiv :slight_smile:
@tinara23 tak subezne...to bude len par tyzdnovy rozdiel...neboj stihame to :slight_smile: tebe to teraz dobre dopadne ... ved ti to vyvestili... :grinning:
14. júl 2011 o 16:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinara23 mne vyvestila minuly pondelok vestica dievcatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . a bude cele po mm a hroooooozne neposlusne :grinning: . len nepovedala kedy :angry: . vraj ono uz caka, len ja sa musim dat dokopy :confounded:
14. júl 2011 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@gabi.k veru :sunglasses: . ja som povedala, ze sa vopcham do suda, co mame pod odkvapom na stavbe :grinning: :sunglasses:
ved o com je ta prava dovolenka "na malte"? to nema len tak hocikto :wink:
14. júl 2011 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mabumi tak sa toho pekne drž a ver jej :slight_smile: dáš sa dokopy a zachvíľu sa budeš tešiť :slight_smile:
@gabi.k tak teda beriem tento súbežný termín :grinning:

inak ako to je, keď mi ovulka pri IUI padne akurát na víkend ? Ja ju mám pravidelne 13DC a v stredu idem na sono 10DC, čiže ovulka vychádza na sobotu :unamused:
14. júl 2011 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@smeyka27 no dnes boli 4 pary a ja, xixixi laparku ti trosku zavidim, mna asi tiez caka .-( len nevime, ze kde mi ju budu robit a kedy a ako dlho to trva...vsetko sa asi dohodne na dalsej kontrole koli cyste co mi na prvom vysetreni nasla doktorka a uvidime, ci to tam bude aj teraz, ked ano, idme na laparku.pocitam ze zaciatkom augusta pojdeme po vysledky a hned nasledne sa budme pytat na laparku, lebo ja som ucitelka a chcem vyuzit prazdniny na liecenie :slight_smile: uz nech je august .-)
14. júl 2011 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabi.k 1000 x gratulujem :wink:
14. júl 2011 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinara23 - ked to víde na víkend tak doc. príde do práce a urobia ti IUI, aj IVF robia ... ved to sa nedá že sa to posunie na pondelok....
na ktorý víkend to vychádza? aby som vedela či ešte stihnem poslať vírusíky :wink:

@gabi.k - ono už dva mesiace sa sťažujem že tento rok nejdem na dovolenku ale ked nad tým uvažujem ved už kvasím doma 9 mesiacov, drahý je úžasný (presne ako píšeš) tak akú lepšiu dovolenku si želať???
príde maličká a ja nebudem vedieť kde mám hlavu :grinning: :grinning: :grinning:

@mabumi - vidíš maličká ťa už čaká len sa musíš ty dať dokopy, presne si to napísala, to bude po tej operácii a šup na vec.... ty sa dáš dokopy a príde maličká :wink:
14. júl 2011 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkalienka01 1000x dakujem :slight_smile: ako??? dlho situ nebola...boli ste na dovolenke?
14. júl 2011 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sliver preeesne tak ako pises... no predsa tuuu najkrajsiu na ktoru tu vsetky cakame... MATERSKU DOVOLENKU :slight_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2011 o 19:26  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabi.k no moja zabudni....bude to všetko len nie DOVOLENKA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2011 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@crazybabenka no ved OK.... ale tuzime po tom pojme....
14. júl 2011 o 19:47  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sliver až na ten ďalší víkend 23,24.7., to už mi budete držať palce aj so Soničkou :slight_smile:
14. júl 2011 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby neviete ci nahodou nemaju v iscare teraz dovolenku? chystam sa tam objednat prvy krat, dakujem
14. júl 2011 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monka112 myslím, že nie, ja tam idem budúci týždeň a kočky boli tuším aj dnes
14. júl 2011 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jovanka81 noo tak ja som mala vcera stastie :slight_smile:tak tiez teraz cakas na vysledky?? na laparke som bola na Sliaci je tam jednodnova chirurgia,uz hodku po zakroku som pobehovala s infuskou :grinning: ,sestricka skoro skolabovala ked ma videla pobehovat :grinning:..ako dlho sa uz snazite? a po laparke?IUI ci IVF?
14. júl 2011 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to je skvele a platila si za laparku? ako dlho sa tam asi caka na zakrok??? no, ja netusim, co bude po laparke, lebo uvidime, co laparka objavi .lekarkla povedala, ze mozn postaci prefuk a odstranenie cysty, ze nechamenejake 3 mesiace po laparke tak a poom skusime inseminaciu. snazime sa 2 roky. inak ja som jana :slight_smile: nikdy osm neml nijake problemy, al eposledne 3 roky som pribrala, urcite mam rozhadzane hormony, nepravidelny cyklus a tak, takze uvidme ze aky postup zvoli lekar.hovorila, ze umna ej dostmozne ze postacia lieky, lebo manzel je nadstandardne vybaveny, xixixix takze uz len mnatrosku dostat do sposobu .-) :sweat_smile:
14. júl 2011 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monka112 neviem o tom, ale asi skor nie ako ano , dnes som tam bola a ficali ako o zivot :sunglasses: zavolaj a neodkladaj :slight_smile:
14. júl 2011 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@smeyka27 no to je skvele a platila si za laparku? ako dlho sa tam asi caka na zakrok??? no, ja netusim, co bude po laparke, lebo uvidime, co laparka objavi .lekarkla povedala, ze mozn postaci prefuk a odstranenie cysty, ze nechamenejake 3 mesiace po laparke tak a poom skusime inseminaciu. snazime sa 2 roky. inak ja som jana nikdy osm neml nijake problemy, al eposledne 3 roky som pribrala, urcite mam rozhadzane hormony, nepravidelny cyklus a tak, takze uvidme ze aky postup zvoli lekar.hovorila, ze umna ej dostmozne ze postacia lieky, lebo manzel je nadstandardne vybaveny, xixixix takze uz len mnatrosku dostat do sposobu .-)
14. júl 2011 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jovanka81 no ja som platila som 20€ ,doobeda som bola objednana,je to maly zakrok pokial nic nenajdu...pod narkozov ho robia a vecer som uz bola doma :slight_smile: neviem preco az tri mesiace musis po laparke cakat..ja som mala vsetko ok,nebola som obmedzena..ja som Ivana,tiez sa snazime 2 roky a vcera mi laborantka povedala ze sme tu minuly rok mali byt z takym spg :confounded:
14. júl 2011 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monka112 urcite na 100% nemaju... ani nebudu mat..som sa pytala, tak mi povedali, ze doc a Dr. sa prestriedaju ale ze nezatvoria...vsak ficia stimulky...a to by si nemohli dovolit :slight_smile:
14. júl 2011 o 20:31  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@smeyka27 IVUS..... MYSLI POZITIVNE :slight_smile:
14. júl 2011 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabi.k Tralala tesim sa s tebou,s vami :dizzy_face: :slight_smile:
14. júl 2011 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@smeyka27 super... :slight_smile: ved pockaj.... do konca leta budes aj ty takto tralalat.... :slight_smile: chii
14. júl 2011 o 20:42  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabi.k noo asi to bude neskorsie,musim pockat na schvalenie ..jeziskovi som uz napisala,dobra som cely rok tak budem cakat na darcek :slight_smile:
14. júl 2011 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@smeyka27 schvalenie z poistovne budes mat do mesiaca a Jezisko to schvali skor ako poistovna :slight_smile: to mas uz hore vybavene :slight_smile:
14. júl 2011 o 20:51  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabi.k noo tak s tym ratam ze to do mesiaca bude..ale vysledky budu do 3 tyz. a az potom to pojde na poistovnu :unamused: takze mohol by to byt levik ako rodicia :grinning:
14. júl 2011 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinara23 - možno že počkáme až do toho víkendu :grinning: :grinning: :grinning:
ja mám origoš termín 26.7. len maličká sa doteraz tlačila von... uvidíme koľko vydrží, možno aj dovtedy :wink:
14. júl 2011 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabi.k Gratulujem :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: najkrajšia správa dnešného dňa
14. júl 2011 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok