Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sliver
14. júl 2011

@tinara23 - ale ty už vlastne začínaš stimulku??? nie ak si dobre pamätám...
tak to stihneš

tinara23
14. júl 2011

@sliver áno dnes druhý deň beriem clostil, takže podľa jej slov by sa mali buď jedno, alebo druhé IUI vydariť, no uvidíme, ale ja som samozrejme optimistka 🙂 😀 😀

gabi.k
14. júl 2011

@mabumi ved toto ze ta voda mi k tomu vsetkemu chyba...ale co sa stazovat akurat som vysla zo sprchy...skoro ako more...ale len skoro,,, 🙂
@sliver ja viem mojko..treba vydrzat.... este kym sa da, lebo potom drobec si bude ziadat svoje... no ale pokial nemas dekubity (preklad ak by "niekto" nevedel -prelezaniny) tak skvelych 9 mesiacov plnych oddychu ..no nie... ak moj manzel bude taky ustretovy cely cas... fuuu baby moje all inclusiv...co ultra all inclusiv 🙂
@tinara23 tak subezne...to bude len par tyzdnovy rozdiel...neboj stihame to 🙂 tebe to teraz dobre dopadne ... ved ti to vyvestili... 😀

mabumi
14. júl 2011

@tinara23 mne vyvestila minuly pondelok vestica dievcatko 😵 😵 😵 . a bude cele po mm a hroooooozne neposlusne 😀 . len nepovedala kedy 😠 . vraj ono uz caka, len ja sa musim dat dokopy 😖

mabumi
14. júl 2011

@gabi.k veru 😎 . ja som povedala, ze sa vopcham do suda, co mame pod odkvapom na stavbe 😀 😎
ved o com je ta prava dovolenka "na malte"? to nema len tak hocikto 😉

tinara23
14. júl 2011

@mabumi tak sa toho pekne drž a ver jej 🙂 dáš sa dokopy a zachvíľu sa budeš tešiť 🙂
@gabi.k tak teda beriem tento súbežný termín 😀

inak ako to je, keď mi ovulka pri IUI padne akurát na víkend ? Ja ju mám pravidelne 13DC a v stredu idem na sono 10DC, čiže ovulka vychádza na sobotu 😒

jovanka81
14. júl 2011

@smeyka27 no dnes boli 4 pary a ja, xixixi laparku ti trosku zavidim, mna asi tiez caka .-( len nevime, ze kde mi ju budu robit a kedy a ako dlho to trva...vsetko sa asi dohodne na dalsej kontrole koli cyste co mi na prvom vysetreni nasla doktorka a uvidime, ci to tam bude aj teraz, ked ano, idme na laparku.pocitam ze zaciatkom augusta pojdeme po vysledky a hned nasledne sa budme pytat na laparku, lebo ja som ucitelka a chcem vyuzit prazdniny na liecenie 🙂 uz nech je august .-)

lenkalienka01
14. júl 2011

@gabi.k 1000 x gratulujem 😉

sliver
14. júl 2011

@tinara23 - ked to víde na víkend tak doc. príde do práce a urobia ti IUI, aj IVF robia ... ved to sa nedá že sa to posunie na pondelok....
na ktorý víkend to vychádza? aby som vedela či ešte stihnem poslať vírusíky 😉

@gabi.k - ono už dva mesiace sa sťažujem že tento rok nejdem na dovolenku ale ked nad tým uvažujem ved už kvasím doma 9 mesiacov, drahý je úžasný (presne ako píšeš) tak akú lepšiu dovolenku si želať???
príde maličká a ja nebudem vedieť kde mám hlavu 😀 😀 😀

@mabumi - vidíš maličká ťa už čaká len sa musíš ty dať dokopy, presne si to napísala, to bude po tej operácii a šup na vec.... ty sa dáš dokopy a príde maličká 😉

gabi.k
14. júl 2011

@lenkalienka01 1000x dakujem 🙂 ako??? dlho situ nebola...boli ste na dovolenke?

gabi.k
14. júl 2011

@sliver preeesne tak ako pises... no predsa tuuu najkrajsiu na ktoru tu vsetky cakame... MATERSKU DOVOLENKU 🙂
😀 😀 😀 😀

crazybabenka
14. júl 2011

@gabi.k no moja zabudni....bude to všetko len nie DOVOLENKA 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gabi.k
14. júl 2011

@crazybabenka no ved OK.... ale tuzime po tom pojme....

tinara23
14. júl 2011

@sliver až na ten ďalší víkend 23,24.7., to už mi budete držať palce aj so Soničkou 🙂

monka112
14. júl 2011

ahojte baby neviete ci nahodou nemaju v iscare teraz dovolenku? chystam sa tam objednat prvy krat, dakujem

tinara23
14. júl 2011

@monka112 myslím, že nie, ja tam idem budúci týždeň a kočky boli tuším aj dnes

smeyka27
14. júl 2011

@jovanka81 noo tak ja som mala vcera stastie 🙂tak tiez teraz cakas na vysledky?? na laparke som bola na Sliaci je tam jednodnova chirurgia,uz hodku po zakroku som pobehovala s infuskou 😀 ,sestricka skoro skolabovala ked ma videla pobehovat 😀..ako dlho sa uz snazite? a po laparke?IUI ci IVF?

jovanka81
14. júl 2011

no to je skvele a platila si za laparku? ako dlho sa tam asi caka na zakrok??? no, ja netusim, co bude po laparke, lebo uvidime, co laparka objavi .lekarkla povedala, ze mozn postaci prefuk a odstranenie cysty, ze nechamenejake 3 mesiace po laparke tak a poom skusime inseminaciu. snazime sa 2 roky. inak ja som jana 🙂 nikdy osm neml nijake problemy, al eposledne 3 roky som pribrala, urcite mam rozhadzane hormony, nepravidelny cyklus a tak, takze uvidme ze aky postup zvoli lekar.hovorila, ze umna ej dostmozne ze postacia lieky, lebo manzel je nadstandardne vybaveny, xixixix takze uz len mnatrosku dostat do sposobu .-) 😅

jovanka81
14. júl 2011

@monka112 neviem o tom, ale asi skor nie ako ano , dnes som tam bola a ficali ako o zivot 😎 zavolaj a neodkladaj 🙂

jovanka81
14. júl 2011

@smeyka27 no to je skvele a platila si za laparku? ako dlho sa tam asi caka na zakrok??? no, ja netusim, co bude po laparke, lebo uvidime, co laparka objavi .lekarkla povedala, ze mozn postaci prefuk a odstranenie cysty, ze nechamenejake 3 mesiace po laparke tak a poom skusime inseminaciu. snazime sa 2 roky. inak ja som jana nikdy osm neml nijake problemy, al eposledne 3 roky som pribrala, urcite mam rozhadzane hormony, nepravidelny cyklus a tak, takze uvidme ze aky postup zvoli lekar.hovorila, ze umna ej dostmozne ze postacia lieky, lebo manzel je nadstandardne vybaveny, xixixix takze uz len mnatrosku dostat do sposobu .-)

smeyka27
14. júl 2011

@jovanka81 no ja som platila som 20€ ,doobeda som bola objednana,je to maly zakrok pokial nic nenajdu...pod narkozov ho robia a vecer som uz bola doma 🙂 neviem preco az tri mesiace musis po laparke cakat..ja som mala vsetko ok,nebola som obmedzena..ja som Ivana,tiez sa snazime 2 roky a vcera mi laborantka povedala ze sme tu minuly rok mali byt z takym spg 😖

gabi.k
14. júl 2011

@monka112 urcite na 100% nemaju... ani nebudu mat..som sa pytala, tak mi povedali, ze doc a Dr. sa prestriedaju ale ze nezatvoria...vsak ficia stimulky...a to by si nemohli dovolit 🙂

gabi.k
14. júl 2011

@smeyka27 IVUS..... MYSLI POZITIVNE 🙂

smeyka27
14. júl 2011

@gabi.k Tralala tesim sa s tebou,s vami 😵 🙂

gabi.k
14. júl 2011

@smeyka27 super... 🙂 ved pockaj.... do konca leta budes aj ty takto tralalat.... 🙂 chii

smeyka27
14. júl 2011

@gabi.k noo asi to bude neskorsie,musim pockat na schvalenie ..jeziskovi som uz napisala,dobra som cely rok tak budem cakat na darcek 🙂

gabi.k
14. júl 2011

@smeyka27 schvalenie z poistovne budes mat do mesiaca a Jezisko to schvali skor ako poistovna 🙂 to mas uz hore vybavene 🙂

smeyka27
14. júl 2011

@gabi.k noo tak s tym ratam ze to do mesiaca bude..ale vysledky budu do 3 tyz. a az potom to pojde na poistovnu 😒 takze mohol by to byt levik ako rodicia 😀

sliver
14. júl 2011

@tinara23 - možno že počkáme až do toho víkendu 😀 😀 😀
ja mám origoš termín 26.7. len maličká sa doteraz tlačila von... uvidíme koľko vydrží, možno aj dovtedy 😉

v555
14. júl 2011

@gabi.k Gratulujem 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 najkrajšia správa dnešného dňa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre