Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

petuska123
15. aug 2011

@ivta5 ahoj jedna baby mi pisala ze mala amh 0,83 a mala kratky protokol?? ty si uz podstupila ivf?? ked pojdem najblysie do mt tak sa na to spytam priamo tam ze preco 1 daju dlhy a 2 kratky 😒

ivta5
15. aug 2011

@petuska123 Ahoj, nie ja mám začať od septembra. No fajne, tak to naozaj neviem, podľa čoho dávajú krátky a dlhý protokol, kedže mne doc. napísal do papierov, že AMH nízke, dlhý protokol 😒 . A ty si už mala IVF-ko??
Veru aj ja sa na to opýtam.

ivta5
15. aug 2011

@bbtina Ahojky, a ak sa môžem opýtať aké si mala hodnoty AMH ?? A to Ti doc určil sám, či ste sa na tom dohodli?

petuska123
15. aug 2011

@ivta5 ano mala som neuspesne a mala som kratky protokol .aj v inych temamch pisu ze davaju kratky ale silnejsie davky.uz som z toho mimo

ivta5
15. aug 2011

@petuska123 Ak sa pamätám tak Ty si mala tiež AMH ako ja 0,9??? No do kelu, tak už potom neviem ty si mala krátky mne zasa naordinoval dlhý 😒 v každom prípade, sa musíme doc . na to opýtať.

petuska123
15. aug 2011

@ivta5 ano aj ja mam taky isty.uz ste boli aj na genetike??

ivta5
15. aug 2011

@petuska123 áno boli, a je našťastie OK, treba sa tam objednať čo najskôr, lebo objednala nás až o mesiac a na výsledky čakali asi 3 týždne.

ivta5
15. aug 2011

Kočky, bola som mrk na fóre Reprofite v Brne a ostala som v nemom úžase, vraj IVF tam stojí od 800 EUR do cca 1300 EUR. Normálne pôjdem do zdravotnej poisťovne sa opýtať, čo nám vlastne preplácajú, kedže tu nás to výjde cez 1800 EUR 😠

petuska123
15. aug 2011

@ivta5 no podla toho co si vy doplacate..my sme mali icsi takze to sme si my museli doplatit a aj pk.

petuska123
15. aug 2011

@ivta5 a este baby pisu ze si nedavali pk ale na 3 den mali vklady..ja som pisala aj mail do brna a opisala som im moju situaciu len mi bohuzial neodpisali asi zato ze niesom ich pacient. 😒

ivta5
15. aug 2011

@petuska123 my si chceme dať aj urobiť aj genetiku embrii, a čo je prosím Ťa pk?

ivta5
15. aug 2011

@petuska123 skús im napísať ešte raz, myslím že buď majú toho veľa, alebo im tvoja správa ušla. Neverím, že by Ti neodpísali, len preto že nie si ich pacientka. Kedy chcete ísť na druhé IVF-ko?

petuska123
15. aug 2011

@ivta5 pk je predlzena kultivacia. vklad sa robi na 5 alebo 6 den.a na 2 ivf neviem kedy pojdeme este nas caka genetika teraz vo stvrtok a kym budu vysledky si pockame mozno dakedy september-oktober zacnem stimulovat

bbtina
15. aug 2011

@ivta5 fuuu AMH ani netuším, ale určili mi to oni, ja som už pri prípravne na IUI, ktorá bola Clostylom zareagovala 3 vajíčkami 🙂

ivta5
15. aug 2011

@petuska123 aha 🙂 už som v obraze. No tak to nám skoro naraz výjde stimulka, mne ak teraz prídu krámule tak ako majú, nie o 5 dní skôr 😠 , tak by som mala začať 16.9. A už aj vieš aký budeš mať protokol?

ivta5
15. aug 2011

@bbtina OK dík

petuska123
15. aug 2011

@ivta5 neviem nic.po vysledku z genetiky mam pohovor s docentom ako sa pojde dalej.

ivta5
15. aug 2011

@petuska123 Jasné, uvidíš že výsledky z genetiky budú OK, a potom už len šup na to 😉

dusko14
15. aug 2011

@ivta5 Ďakujem. Nie, nakoniec som nemala softku - našli sme istý kompromis. Nechcela som trvať na svojom, veď lekár musí najlepšie vedieť....a doc Tomášovi som plne dôverovala. Vysvetlil mi, že pri softke je šanca veľmi nízka, no zároveň som sa bála hormónov. Protokol, ktorý som mala trval krátko s min. dávkami a aj tak som dopestovala 18 vájíčok 🙂 .Určite neprotestuj, jedna vec je, čo píšu baby a druhá, že lekár pozná tvoj zdravotný stav a možné riziká. Chceš dieťatko a ver, že sa Ti to pri ich starostlivosti podarí. Ideš prvý krát?
Ináč sa o mňa starali vzorovo. Neverila som tomu, že taká starostlivosť sa mi dostane počas celého tehotenstva.

dusko14
15. aug 2011

@lenkalienka01 Daj na doc. Ja som tiež bola rozhodnutá pre soft. Neskutočne som sa bála hormónov - po predošlej skúsenosti. Nakoniec som mala krátky s antagonistami a znášala som ho super. Prečo chceš soft?

v555
15. aug 2011

@lenkalienka01 ja idem tiež na krátky s merionalom,vždy som mala dlhé a nič.Ale teraz to už vyjde na 100% 😉 ,takže poď so mnou.

helen5
15. aug 2011

@lenkalienka01 Ahoj ako to oni robia .ked 16 a odva dni zase 18mm to čo oni vlasne stym pozoruju . a som stoho tieš už hlupa mi od oktobra ideme na druhe kolo teraz beriem .antikon.logesten . a ide mi snich hlava prasknut a mrchi sa už nemožem strast mam už od 10 . a nedaj bože abi už zmizla tak či to neni aj kvoli tym liekom už tak ani netušim .

petuska123
15. aug 2011

@helen5 myslis co pozoruju rastu folikulov???vsak pri urcitej velkosti sa robi bud iui alebo odber.nie na hocijaku velkost vsak by to potom nemalo zmysel vykonavat.pri velkosti cca 20-21 mm folikuli prasknu.

petuska123
15. aug 2011

baby kde ste vsetky?????????????????????????

lenkalienka01
15. aug 2011

@petuska123 túú 😀

lenkalienka01
15. aug 2011

@dusko14 vzhladom k mojmu nizkemu AMH a vysokemu FSH, nerada by som odpalila vajecniky 😖

lenkalienka01
15. aug 2011

@v555 vo dvoch sa to tiahne lepsie 🙂 , takze kedy zacinas ??

lenkalienka01
15. aug 2011

@helen5 petuska 123 ti odpovedala za mna. Petus, dakujem 😀

lenkalienka01
15. aug 2011

@dusko14 prosim ta, a co je " s antagonistami " ?

lenkalienka01
15. aug 2011

@riami78 bola som tam naposledy vo stvrtok / 11.8./ o 9,30 na IUI-cku. Videli sme sa ?? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre