• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

21. augusta 2017 
@aninka666 tak rychlo??? nechapem nijake testy, nijake odbery spermiogram ?? ci to uz pises len o tom danom cykle, na ktory bola naplanova IUI? :wink:
23. aug 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovanka81 nie žiadne, to sme len prišli na prvú konzuláciu (3.8) a na spermiogram (ten bol super). a lekárka hned usúdila, že ešte ten týžden stíhame IUI. tak v piatok 5.8 sme prišli druhý raz, odovzdali spermie a hned išli na IUI.takže žiadne testy predtým, jednoducho sme využili priaznivú situáciu a podarilo sa. (inak mám PCO, tak to bola fakt náhoda, že sa jedno dozreté vajíčko objavilo.len sme mu napomohli pregnylom a zadarilo sa)
23. aug 2011 o 14:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 uzasne, toto som potrebovala pocut....prisla si v spravnom case...akurat pred ovulkou....tak super, ja mam pravy vajecnik PCO ale na lavom mam vajicko a tak sa velmi modlim, aby v vsetko islo ako maa v piatok sme mu poslali kamosov s bicikom .-) velmi sa s tebou tesim lebo mi tvoj pribeh dodal velku nadej :slight_smile:
23. aug 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovanka81 no neboj, isto sa podarí. ja som ani nedúfala, že budem mať ovulku, bola som tam 47 DC. a hned aká náhoda. tak sa teraz veľmi tešíme ale aj trošku bojíme, aby všetko dobre dopadlo. a tebe držím všetky prsty, nech to klapne hned na prvý raz
23. aug 2011 o 14:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 nemam na to ine slovo ako neuveritelne sa stalo skutocnym.....tak sa pekne opatruj a oddychuj :slight_smile:
23. aug 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bbtina juj veru, tak pekne oddychuj, ešte musíš minimálne dva týždne vydržať. No dvojičky to veru musí byť pre telo zaberák, a hlavne ja sa vždy čudujem, ako sa tie bábatka v tom brušku pomestia. Tak sa držte, chalani teda nech si ešte pekne vegetia u Teba a verím, že to dotiahnete úspešne do konca :slight_smile: a ja keď uvidím v BB sa prechádzať maminu s dvojkami-chalošmi, tak budem kukať a rozmýšľať "je toto bbtina ? " :wink: Papa :slight_smile:
23. aug 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23
@jovanka81 Dakujem Vam ja berem teraz clostilbegyt no dneska doberam posledne tabletky tak v piatok uvidim co mi povedia este raz dik.
23. aug 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 uz sa tesim,kedy to poviem tebe,ze este aspon 2 tyzdne vydrz. No nas spoznas,ja taky krpec za vysnivanym kocikom:slight_smile: dost je ten BJ city elite vysoky,ale vooobec mi to nevadi
23. aug 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. aug 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinara23 ahoj, kedy testujes ??? Ja asi v piatok , ak naberem odvahu :wink:
23. aug 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 lenik ako mojaaa?? :grinning: ako sa citis? cakam ku koncu tyzdna super spravicky :slight_smile:
23. aug 2011 o 20:13  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabi.k ved toto, citim sa az moc dobre, ziadne priznaky, len ma bolia " kozy " :grinning:
23. aug 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 good news :slight_smile: snad netreba preklad :slight_smile:
23. aug 2011 o 20:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 :wink: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT tak papaj.... :slight_smile:
23. aug 2011 o 20:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabi.k
ozi, aj ty pichas este fraxik ?? A ako, dufam ze vsetko OK ?
23. aug 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 joooj picham poctivo...brusko mam samu modrinu, ale ked to ma pomoct :slight_smile: aj utogestan uzivam 3x2 super pocit v tomto teple... v nohavickach furt mokro :grinning: :grinning: :angry: :angry:
23. aug 2011 o 20:17  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabi.k vdaka, doslava ich zerem :grinning: mne preklad netreba, ale.....co ak bude citat aj kamoska :grinning:
23. aug 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 dnes som bola na sone, zajtra idem do poradne zatial OK.... drobec sa drzi... ved musi... :slight_smile:
23. aug 2011 o 20:18  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabi.k :grinning: :grinning: :grinning: ja berem ultros 2 x 2 a tiez drahemu vravim, ze som ako slimak :grinning: :grinning: esteze nenechavam za sebou ciaru :grinning: :grinning:
23. aug 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenkalienka01 ak bude citat, na www.zoznam.sk ma prekladac z AJ do SJ :grinning: ale dlho tu nebola :slight_smile:
23. aug 2011 o 20:19  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabi.k super, taketo spravy potesia, drzim prsty a drobcovi je urcite v brusku fajn :wink:
23. aug 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 to znamena, ze mas dlhe nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2011 o 20:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 v tomto teple urcite mu je dobre... snazim sa ho ochladzovat v sprche... ale nechodis do roboty teraz? ci?
23. aug 2011 o 20:21  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabi.k dobre som sa zasmiala, tiez som z ultrosu mokro- uleptana :grinning: :grinning:
23. aug 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabi.k chodim do prace, mam sedavu robotu, viac sa narobim hlavou ako rukou, nedviham nic tazke, vsetci maju zakaz ma vytacat ...takze sa to da :slight_smile:
23. aug 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 oki tak sa len setri...idem daco zjest...sme hladny... :slight_smile: ved kuknem potom neskor na tie tvoje dve // :slight_smile: packo .... pekny vecer
23. aug 2011 o 20:24  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabi.k pa a dobru chut tebe aj drobcovi :slight_smile:
23. aug 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 dakujeme... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
23. aug 2011 o 20:27  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stretneme sa zajtra v martine :slight_smile:
23. aug 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 ahoj, no ja ešte mám času, ale som si povedala, že najkôr 13 dní DPO, nie ako minule, vyzeralo to na ducha a potom nič, ak, tak chcem regulernu druhú čiarku. Tak som zvedavá na teba a držím palce, nech sú krásne // :slight_smile:
24. aug 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok