Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tinara23
25. aug 2011

@jovanka81 neboj nič, pri prvej IUI som ešte folik mala a teraz pri druhej už bol folik prasknutý. Tak držím palce 🙂

jovanka81
25. aug 2011

@tinara23 ja len ze dnes som mala strasne vela hlienu, ale to je len predzvest ovulky, vraj ked prebehne ovulka hlien sa uz uplne strati, takze dufam, ze to stihneme 🙂 vlastne, musime to stihnut 😵

aninka666
25. aug 2011

@jovanka81 zajtra budem silno držať palce
😉

aninka666
25. aug 2011

@tinara23 ahojky, tak kedy testuješ??

tinara23
25. aug 2011

@aninka666 ešte som len 5DPO, ešte mám kopec času 😉 ale asi 13DPO testnem 🙂

jovanka81
25. aug 2011

@aninka666 dakujem, budme to velmi potrebovat 🙂

lenkalienka01
25. aug 2011

ahojte baby moje, vsetkym dakujem za povzbudive slova 🙂 . Dnes som 14 den po IUI , ale odvaha na test este neni. Aj ho mam kupeny, pozriem nan a odlozim ho naspat. Som blba, co ? Mms este nemam, cici ma bolia a celkovo som nafucana, ako balonik, co balonik, balon 😀

helen5
25. aug 2011

Ahojte všetke baby aj ja vam držim palce aj na nohach abi vam to višlo

buba78
25. aug 2011

@lenkalienka01 stale si nenasla odvahu.........najlepsie rano......vela sil a neboj sa

tinka9075
25. aug 2011

@aninka666 dnes som bola v Iskare docent Tomaš super človek vyzera to dobre na buduci mesiac idem na iui tak dufam že sa podari 🙂

jovanka81
25. aug 2011

@lenkalienka01 najdi odvahu a potestuj, alebo na to kasli, vsak je to jasne, musis predsa byt tehotna 😉

lenkalienka01
25. aug 2011

@jovanka81 bodaj by si mala pravdu 🙂 , ale som sa rozhodla, testovat nebudem....v utorok pojdem na krv 🙂

lenkalienka01
25. aug 2011

@buba78 nejdem sa stresovat a potom googlit, ci je test 100 %...., idem rezimom, ako som napisala @jovanka81

lenkalienka01
25. aug 2011

@jovanka81 a drzim prsty, aby IUI vyslo 😉

janemari
25. aug 2011

@lenkalienka01 klobuk dole že to dokážeš vydržať a netestovať. Aj ked je pravda,že ked som bola je tehula tak som netestovala a keby ma tu baby neboli dokopali testovať tak asi do 3 mesiaca minimálne by som ani netušila,že som tehula 😀

aninka666
26. aug 2011

@tinara23 tak sa držkaj. verím, že sa to tentokrát podarí 😉

aninka666
26. aug 2011

@tinka9075 no super.ja som bola u neho na kontrolu a tiež som bola milo prekvapená. je to super človek. všetko vysvetlí. tak držím palce, nech sa to podarí a možno sa v MT stretneme na sone bábätiek 🙂

horalka2
26. aug 2011

ahojte. ostal mi Gonal 900 aj Gonal 450, nemáte niekto záujem? nepoužité, neotvorené, uskladnené v chladničke.
dík.

cherry1981
26. aug 2011

Chcem sa Vas opytat. Robi sa ineseminacia IUI aj v nedelu? Lebo som ostala velmi sklamana dneska z MT. Bola som stimulovana Clostilom a dneska som mala foliky jeden 22mm druhy 18mm. Pichli mi pregnyl a povedali, ze IUI mi neurobia, lebo by to vyslo na nedelu alebo pondelok 😒 ☹ Aj som si poplakala. Len sa chcem opytat ci to uz niektorej z Vas takto vyslo a IUI vam neurobili. ☹ ☹ ☹ ☹

mabumi
26. aug 2011

@cherry1981 ahoj mojka, to mi je luto 😒 . pri IUI je to teda asi ine, lebo ET mi robili v nedelu. pri IVF tam pridu v hocaky den, ale to je asi kvôli tej silnej stimulke, drahym liekom, ziadosti na poistovnu,... to nemôze vyjst nazmar kvôli "nedeli". ale neboj sa, @crazybabenka mala ist tiez na IUI a nebola a otehotnela prirodzene po pregnyle, vsak? a isto je tu takych ovela viac 😉

cherry1981
26. aug 2011

@mabumi Ahoj moja som z nich veeeeelmi sklamana co ti budem hovorit. Uz tam nemam chut ist vobec a asi ani nepojdem ☹ No mne pichli pregnyl a povedali snazit sa ale to bolo aj minule a nevyslo to ☹ ☹

tinara23
26. aug 2011

@cherry1981 tak to som prekvapená, lebo mne IUI robili v sobotu a pýtala som sa doc., že či robia aj v nedelu a on, že keď majú pacientky, ktorým to vyjde na nedelu, tak prídu a urobia 😒

mabumi
26. aug 2011

@cherry1981 to je fakt smutne. mohli by mat nejake sluzby. oni nevedia ake je to pre zenu ked kazdy mesiac caka, hlta lieky a tesi sa na zakrok a zrazu sa to zrusi kvôli sviatku ☹
ja chapem aj to, ze oni by nikdy nemali ziadny volny den, ale zas je to taky typ prace, poslanie...
a mozno prave teraz to vyjde 😵

cherry1981
26. aug 2011

@tinara23 No mna povedal, ze nerobia ani v nedelu ani v pondelok ☹ ☹ Kaslem na nich
@mabumi no keby si mala pravdu a vyslo to ale prirodzene to nevyjde ☹ az taký optimista som neni

mabumi
26. aug 2011

@cherry1981 asi prave cez tento kratky tyzden idu niekam mimo ked nerobia. skoda ze prave takto to vyslo. ale vsetko sa pre nieco deje. mozno sa to naozaj takto podari a bude to lepsie. drzim palceky. chce to pekne romanticky vikend 😵 . co planujete?

cherry1981
26. aug 2011

@mabumi No dobre som si poplakala 😀 Takze bude uplakany 😀 este asi ale potom neviem mozno pojdeme na kupalisko s deckami zajtra a vecer vyrazime níiekde von sa odreagovat uz som dlllho nebola a asi to potrebujem 😀 😀 Lebo uz mi prepina z toho vsetkeho

mabumi
26. aug 2011

@cherry1981 presne tak. myslim si, ze dnes si poplaces, ale zajtra uz na to nebudes chciet mysliet. aspon ja to tak mavam. jeden den si myslim, ze uz mam vsetkeho dost, nevladzem a nechcem ist dalej, a na druhy den uz spekulujem a robim plany co dalej 😀 . to sme my, zeny 🙂
tak si poriadne oddychni cez vikend, chodte niekam, a a noc decka radsej odlozte a venuj sa len muzikovi 😀 .

cherry1981
26. aug 2011

@mabumi Ved tak to aj urobim 😀 No jo nejako bolo nejako bude si stale hovorim snad nam to raz vyjde obom 🙂 Musi 🙂

mabumi
26. aug 2011

@cherry1981 tak tak 😉 . MUSI!!!!! a potom sa stretneme a pôjdeme spolu nakupovat vybavicku 😵

cherry1981
26. aug 2011

@mabumi 😀 Uz teraz sa nato tesiiiim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre