• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

20. mája 2017 
@helen5 ja beriem len utrogestan, nič iné som nebrala . chodím do práce, ja mam sedavé zamestnanie, tak to je v pohode
28. aug 2011 o 19:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby moje, zacala som spinit....je to asi v haji :frowning2:
29. aug 2011 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. aug 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 ach jo, to ma mrzí :frowning2: zachvilu to aj mňa bude čakať, už teraz mám strach testovať :unamused:
29. aug 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....konecne si nielen deti oddychnu.sviatky by mohli byt aj castejsie. takk si uzite den volna pozdravujem vas..my sme po chatovacke :grinning:
29. aug 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 ešte nieje nič stratené, mnohe baby aj počas tehotenstva špinia,takže držím nadalej palce. :wink:
29. aug 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, je to v riti .....ta hnusoba hnusna zhnusobena dorazila :unamused: , nevadi.... idem na IVF, ved snad budeme kocikovat a nevzdame sa :angry: ved sme nejake bojovnicky, ci :angry: :angry: :angry:
29. aug 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkalienka01 tak je mi to ľúto :cry: ale držím palce do daľšieho boja. Aký paradox koľké sa modlia aby ta hnusoba dorazila a snažilky sú také nešťastné ked pride. Ale každá mrcha je nový začiatok :wink:
29. aug 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkalienka01 jaj mrchajedna prečo dorazila ale som rada že to nevzdavaš ved aj ja som si povedala že ked sa nepodari iui idem skusit ivf ved bojovat treba a nevzdavat sa :wink:
29. aug 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari jeeeej, ty mas krasnu fotocku...ako sa mate s malickou? pozeram vzdy vase nove fotocky, mala je uplne prenadherna....
pozdravujem aj ostatne kocky, ako sa mate????
30. aug 2011 o 08:48  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 ahoj hope, ako sa máš ? bruško rastie ? :wink: ja som momentálne po druhom IUI, takže čakám na výsledok, dnes som 10 dní po :slight_smile:
30. aug 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 ahojky, tak uz desiaty den, to uz o chvilocku bude vysledok, ako sa citis???? moooooc drzkam palce, aby o dni, boli krasne // na testiku.....
no nam brusinko rastie...nasa laska v nom sa krasne roztahuje, sme z toho moc stastni :slight_smile:
este raz drzkame moc, moc palce a dufam, ze sa docitam len krasne spravy :slight_smile:
30. aug 2011 o 11:45  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 ahoj, ako sa inam, citis? ja stale citim brucho, nikdy som okolo 19 DC necitila nic, a tera som 4DPO a stale ma bud pichne vo vajecniku alebo pobolieva podbrusko ako pred kramami uz som z toho nervozna :unamused: a dnes v noci som bola 3 x cikat.ty mas nejake pocity, alebo celkom nic?
30. aug 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen5 ,neberieš náhodou Logest????Logesten nepoznám.A ako začneš brať posledný mesiac antiko,zavolaj do MT a objednaj sa u koordinátorky.Aspoň ja to tak mám urobiť.
30. aug 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 ,mrzí ma to :cry: ,kedy začneš stimulovať???
30. aug 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 Ahoj beriem už jedne som dobrala dnes rano 7 od zajtra pauza . tak mam na dva mesiace ešte moja
30. aug 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tak ja som dnes ostala v strašnom šoku, moje druhé IUI bolo zrejme úspešné :slight_smile: pripájam testík a regulérnu poobednú čiaročku 10DPO, kamoška ma vyprovokovala testíkovať :wink:
30. aug 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinara23 super, gratulujem :slight_smile:
30. aug 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 no ja som dnes nabrala rychlost blesku :slight_smile: zacala som clostilom, v sobotu sono a merional a sup . sup odber , ak pojde vsetko dobre , takze od dnes zacinam stimulku soft :grinning:
30. aug 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinara23 jej to som rada tešiiiiiiim sa s tebou to je dobra sprava ja idem na iui asi o 2tyždne tak dufam že sa podari :slight_smile:
30. aug 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 ďakujem :slight_smile: držím ti veľmi palce a rychlosťou blesku chcem vidieť dve čiaročky :wink:

@tinka9075 ďakujem, uvidím ešte krvičku :slight_smile: poviem pravdu ja som neverila. že by sa to podarilo pomocou IUI, ja som bola skôr pripravená na IVF, vôbec som to nečakala :slight_smile: budem ti držať palce :wink:
30. aug 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 aj ja som si povedala že ked sa nepodari jedno iui tak idem na druhe a až potom pôjdem na ivf ale ja dufam že sa podari a vidiš že zazraky sa deju a velmi som štastna že ti to podarilo :sunglasses:
30. aug 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 jasne treba skúsiť všetky možnosti :wink: Ja som bola taký neveriaci tomáš a vždy som si myslela, že v mojom prípade je IUI zbytočné, tak som si povedala no odbijem si ho a hor sa na IVF :slight_smile: pre mňa veľa znamenajú aj dve čiaročky na testíku, nikdy som ich počas snaženia nevidela, ani ducha, tak teraz šok :slight_smile:
30. aug 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 to som si aj ja povedala že skusim iui a potom ivf aj sme s docTomašom už napisali žiadost do poistovne ale ja verim že ju potrebovat nebudem a ved iui je len menej naročne a rychle :slight_smile:
30. aug 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 po tichučky gratulujem a držíme palčeky nech čiarka silnie a potom na teste krvičky sa to potvrdí :wink:
30. aug 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 dakujem máme sa dobre, občas síce komplikácie ,ale inak v pohode. A ty si sa krásne prehupla do druhej ploovice a teraz ti to už ubehne a čo nevidieť bude drobec na svete :slight_smile:
30. aug 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 taketo skvele spravy milujem :slight_smile: odddychuj a nech HCG len pribuda :slight_smile:
30. aug 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 tak to je super...krv to potvrdi..gratulujem... ake stasie mate
31. aug 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 a ze si sa aj dala nahovorit na test :grinning: mala si dake alebo mas dake priznaky tehu?????
31. aug 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 ahoj bola si uz v brne???si spominala ze sa tam chystas..
31. aug 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok