Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
4. sep 2011

@petuska123 Ahoj moja ja začinam v oktobri teraz beriem lieki do oktobra legesten . tak som zvedava ako dopadneme v druhom koli

lenka_21
4. sep 2011

@lenkalienka01 No ved zajtra ti poviem ... uz sme v MT 😀 😀 😀 ... dobehnite s mm na pivo 😉

petuska123
5. sep 2011

@lenka_21 ahoj. bola si dnes v care??? no co ostal sokovany docent??

terry123
5. sep 2011

@tinara23 Velmi velmi Ti gratulujeme a tesime sa s Tebou 😉
@aninka666 Super dalsia tehulka, tesim sa 🙂
A do tretice vsetko dobre
@lenka_21 velmi Ti drzim prsty, nech je vsetko v poriadku a pekne sa prehupnete cez 12tt. 🙂
@lenkalienka01 Vy ste sa teda rychlo presupli do IVF 😀 ...aspon si nemala kedy rozmyslat o neuspechu....Drzim palce, nech je potom aj testik pre Teba prijemnym sokovym prekvapenim 😉

Pre Vas vsetky davka virusov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉
Pekny den

aninka666
5. sep 2011

@tinara23 ahoj, tak ako si dopadla na vyšetrení??

tinara23
5. sep 2011

@aninka666 ahojko, tak predchvílkou mi volali hcg 1131 🙂 a no sone zatial nebolo nič vidieť. Ty si pamätáš aké si mala hcg ?

aninka666
5. sep 2011

@tinara23 mne výšku hcg nepovedali len mi koordinátorka povedala, že je všetko v poriadku, tak ma to potom ani nezaujímalo. a bolo vidieť vačok a ten mal 2,3mm. ale tak tehu ti potvrdili nie?? kedy ideš zase na sono?? ja už tam nemusím ísť, dnes sme už srdiečko mohli aj počuť.tak už budem chodiť len k môjmu gyn.

tinara23
5. sep 2011

@aninka666 tak super, gratulujem k srdiečku 🙂 mne doc. povedal, že je to ešte skoro aby niečo videl, že uvidíme o týždeň. No áno povedela, že hcg mám krásne, že sa mám šetriť a uvidíme čo sa nám ukáže na sone o týždeň.

aninka666
5. sep 2011

@tinara23 tak super. budemm držať palce, aby sa drobček čo najskôr ukázal.

tinara23
5. sep 2011

@aninka666 ďakujem, dnes tam mali riadny nátresk, ja som dorazila až o ôsmej, ale celkom rýchlo ma vybavili 😉

tessinka
5. sep 2011

@tinara23 , tak gratulujem, o týždeň už teda možno uvidíte niečo aj na sone. Teda, poriadne prekvapenie, však. Tak držím palce, nech je všetko ako má byť. 🙂

tinara23
5. sep 2011

@tessinka ahoj tess, ďakujem, to ti teda poviem, prekvapko ako svet, pretože som išla testovať s tým, že aj tak tam nič nebude a psychicky som bola pripravená na IVF 🙂 Tebe sa ako darí?

aninka666
5. sep 2011

@tinara23 ja už som bola o pol osmej vybavená, to tam ešte nebolo toľko ludí. 😉

lenka_21
5. sep 2011

@petuska123 Ahoj, ano boli sme tam ... nooo docent to uz vedel od piatku a tak velmi v soku uz nebol 😀 😀 😀

Zatial to vyzera byt dobre, ale samozrejme nam naserviroval, ze sa sice tesi spontannemu tehu a nam blahozela, ale predsa mam mysliet na to ze moje AMH je velmi nizke a nevieme aky geneticky zaklad ma to vajicko co sa oplodnilo a asi pravdepodobne mi hrozi potrat, lebo vraj AMH ma vypovedaciu hodnotu aj o kvalite vajicok ☹ 😒 ☹ Takze pekne povzbudenie 😕 😔

lenkalienka01
5. sep 2011

@terry123 dakujem za povzbudenie....teraz ho potrebujem asi najviac 😒

tessinka
5. sep 2011

@tinara23 , darí sa mi dobre, na novom mieste sa mi zatiaľ veľmi páči. 🙂 A dúfam, že hádam o rok tu aj ja budem už písať "k veci". 🙂
@terry123 , tebe to teda riadne letí 🙂 . Už si sa prehupla do druhej polky.
Ja tu len tak občas nakuknem, a zatiaľ stihnete skoro každá otehotnieť, porodiť alebo riadne pokročiť v tehulkovaní. To je pekné.Tak sa držte.

petuska123
6. sep 2011

@lenka_21 😠 fuj to ti preco take povedal!!!!!!to nebolo od neho pekne 😠

terry123
6. sep 2011

@tinara23 🙂 To je krasne HCGcko 😉 O tyzden uz urcite budete vidiet drobuliatko 🙂
@aninka666 Blahozelam k srdiecku. 🙂
@lenkalienka01 Specialna davka pre Teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
@tessinka Super,ze ta praca bavi. Drzim palce, aby si mohla aj skor ako o rok sem prispievat krasnymi spravickami 🙂
Mas pravdu, rychlo ten cas leti, brusko rastie ako z vody. 😀

terry123
6. sep 2011

@lenka_21 Velmi velmi ti drzim prsty, aby sa ta babatko drzalo "zubami nechtami" 😀

gabi.k
6. sep 2011

@zuzu100 ahojko...no este uzivam.... a fraxiparin mi predpisal Doc. Tomas... a moja Dr v tom pokracuje... Utrogestan mi vravela, ze budem brat do 16tt...

lenka_21
6. sep 2011

@terry123 @gabi.k Dakujem baby 😉

gabi.k
6. sep 2011

@lenkalienka01 milacik ja este tiez stale picham... dako som tu 5 dni nebola, tak docitavam... a ty citam, ze stimulka... a potom vies ako to bude pokracovat? // 🙂

lenkalienka01
6. sep 2011

@gabi.k joj, ja picham tiez, zajtra sono a uvidime co dalej, nevyzera to nadejne 😖 ale dufam, ze po lenka_21
prevezmem stafetu 😀

lenkalienka01
6. sep 2011

@terry123 dakujem, taketo super konske davky by mohli konecne zabrat 🙂

gabi.k
6. sep 2011

@lenkalienka01 noooo...mysli pozitivne....zajtra daj vediet

zuzu100
6. sep 2011

@gabi.k ...to je čudné, neviem podľa čoho predpisuje tie injekcie...podľa odp.Docenta ja mám užívať Utrogestan iba do 12tt 😒

gabi.k
6. sep 2011

@zuzu100 no to vobec netusim... 🙂

petuska123
7. sep 2011

ahojte baby.tak cyklus sa mi zacal,zazrak sa nekonal 😀 😠 .

ivta5
7. sep 2011

@lenka_21 Ahoj Lenka, to je supeeeeeeer, budem Ti držať palčeky, silno, silno, silno. Ja idem akurát dnes na pohovor s koordinátorkou a od 16 dňa cyklu by som mala začať s prípravou na IVF. Ja mám AMH 0,9 a čaká ma dlhý protokol. Držkaj sa, veľmi sa s tebou teším

ivta5
7. sep 2011

@lenka_21 Ahojky, no teda tak to sú povzbudivé slová, ale neboj sa cítim v kostiach, že to bude OK ,a nemysli na žiadne negatíva 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre