Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sony44
9. sep 2011

@gabi.k ahoj, teším sa, že ste sa prehupli za ten kritický 12.tt a ste v poriadku....len tak dalej....... 😉 😉 😉 držkajte sa............

bielalady
9. sep 2011

@lily525 - ahoj, ja chodím tiež do Heliosu a nemozem povedat nic zle, je to o pocitoch, ja som tiez na zaciatku chodila do Iscare, ale "boli sme odporučení do iného centra". Nech si každý vyberie, kde sa mu páči, je síce pravda, že príplatky zvýšili, ale nie je pravda že sa za odberi krvi platí, platí sa iba na začiatku, kým nie si zaradená do stimulačného protokolu. Je pravda, že za vystavenie receptu sa platí zakaždým, ale Helios nemusíš navštevovat zakaždým kvoli hocijakým predprípravným odberom krvi, všetky odporučenia na odber krvi donesieš k svojmu gyn. a výsledky donesies najblizsie do centra a tak nemusíš neustále cestovat hore-dole...
@sony44- ahoj, čítam, že pomaly ale isto zas vyrážaš.... držím moc palčeky !!! Teším sa s Tebou a moooc Ti to prajem!

helen5
9. sep 2011

Ahojte babi ako sa tu všetci mate . a ako sa tu mate všetci

daska1977
9. sep 2011

@lily525 aj mne poslali výsledky poštou, ale odrbkala som ich, že to potrebujem pre môjho gynek, pre konzultáciu, lebo som vedela, že budú nepríjemní... a FA neposlali, ale potom, som tam ešte raz musela ísť pre nejaký výsledok krvi a nezabudli ma zúčtovať 😠 😠 ale som rada, že som prestúpila do Iscare, nedá sa to porovnať a aj ceny... V Heliose som mala pocit, že keď som sa pomalšie obliekala, alebo som mala vysoké čižmy, ktoré som dlhšie navliekala, bol to pre nich problém, lebo potrebovali rýchlo, rýchlo naháňať euráče😖 😖
@ivta5 ja som bola dnes na konzultácii a tiež som bola v MEXPHARM vybrať Diphereline, Menopur, Proveru a Utroš... a idem na dlhý protokol... aj som sa zasmiala, lebo mm hovorí lekárničke: a nedáte nám nejaký darček, keďže od Vás berieme tri igelitky liekov a injekcií?? 😀 😀 😀 Prvú stimulku som mala Proveru, decapeptyl a Puregon a objednávali mi to u nás v lekárni, nebol žiadny problém, ale baby majú pravdu, lebo aj mne dnes koordinátorka odporučila, aby som si to vybrala tam, lebo potom to môžem vrátiť a nikde by mi to v lekárni naspäť nezobrali, lebo oni /MEXPHARM/ majú istotu, že Ty to vrátiš, ale kúpi si to zasa ďalšia snažilka... 🙂

tinka9075
9. sep 2011

@daska1977 presne pišeš o Heliose to som tam zažila aj ja tiež mi to pripadalo že len nahanaju eurače 🙂 mna Krajkovič ošmekol o 400eur a ked som mu to povedala tak pozeral na mna ako mucha puk.potom mi prišla domov jedna faktura ktora nebola uhradena tak som mu zavolala že ked mi on vrati peniaze tak ja mu fakturu uhradim a skončila som snim

daska1977
9. sep 2011

@v555 @lenkalienka01 @petuska123 @lenka_21 a všetky snažilky... dosť dlho mi trvalo, pokiaľ som všetko dočítala a konečne som v obraze... 🙂 z dovolenky som doma druhý týždeň, ale v práci som musela všetko dobehnúť, takže som pracovala každý deň od 8.00 - 20.30 a pol hoďka prestávka na obed... 😖 na dovolenke som sa dozvedela o liečiteľovi p. Jančálek z Čiech?? manželovmu bratancovi pomohol k bábätku a potom mnohým ďalším... ale zmenil číslo a neviem sa k nemu dopátrať...

moniatko13
9. sep 2011

@lily525 moja,náš úžasný docent ma 43 r.keď tam budeš nabuduce tak si všimni diplom a tam ma aj dátum narodenia..

lily525
9. sep 2011

@bielalady ved mas pravdu, ze kazdemu sa paci nieco ine. ved uvidim, dufam ze budeme spokojni. mozem sa opytat kym si bola odporucena do ineho centra a preco?

lily525
9. sep 2011

@moniatko13 no jasnacka, vsimnem si 🙂)

lily525
9. sep 2011

@daska1977 ja sa uz vykaslem na 5 ecok, nech im padnu na uzitok, pojdem si po to osobne a budem mat pokoj. ved aj tak to mame po ceste, takze... aspon budem mat cely vypis karty, nie len vysledky, aj ked sme tam nechodili dlho.ano, to som pocula, ze strasne nahanaju prachy. a je to tam ako na beziacom pase.

zlatanka30
9. sep 2011

@sony44 poslala som ti ip.

petuska123
10. sep 2011

@daska1977 ahoj kolko si platioa za tie vsetky lieky???takze ty uz stimulujes???tak sa nestretneme

bielalady
10. sep 2011

@lily525 - ahoj, dúfam, že sa nehneváš, že som Ti poslala IP, nechcela som to tu rozpisovať.
@tinka9075 - ahoj, to mám rozumieť tak, že si dala niekomu v centre takpovediac "všimné"?

daska1977
10. sep 2011

@petuska123 Peti, za všetky tie lieky spolu s ihlami a striekačkami 290,- € a predtým za tie pri prvej stimulke 340,-€ to boli iné...

v555
10. sep 2011

@daska1977 ahoj stratená ale už nájdená 😀 😀 😀

petuska123
10. sep 2011

@daska1977 a ides mat aj PK???

gabi.k
10. sep 2011

@ivta5 ja som tiez dostala odporucanie na Mexfarm, ale kupila som to u nas vo ZV..mam kamosku v lekarni tak mi to objednala a na druhy den som si sla po svoje davky a ostala som o 300 ecok lahsia 🙂 inac to pero je super... lepsie ako dipherelin, to ani necitis...a cela ihla supne dnu ani nezbadas 😉
inac starostlivost ostala.... takze ked mi manzel to all inclusiv zrata.... 😀 😀

@sony44 dakujeme... no v stredu nas caka poradna... tak som zvedava co drobec.... 😉

uprimne to zelam kazdej.....

daska1977
10. sep 2011

@petuska123 áno, aj PK a Ty ako pokračuješ?? nejdeš teda čakať na výsledky z genetiky a ideš rovno na vec?? budeš mať dlhý, al. krátky protokol??

v555
11. sep 2011

@daska1977 tak to ma všetky idete predbehnúť?????ale ja vás dobehnem 😀 😀 😀

v555
11. sep 2011

@lily525 ja som si tiež dala spraviť výpis z kartotéky ale to bol taký výpis ako poď ma poď 😀 😀 😀 😀 ,nič konkrétne,len bla-bla-bla.Ale odo mňa na šťastie neťahali €,ja som im tam tiež nechala dobrú kopu peňazí,dúfam,že v Iscare to bude iné,dúúúúúúúúúúúúúúfam.......... 😉

lily525
11. sep 2011

@v555 takze aj ty si prestupila do Iscare? mne je jedno co daju do toho vypisu, ja len potrebujem vysledky z krvi co mi brali na HP, inac nepotrebujem od nich nic... pevne verim, ze v Iscare budeme spokojnejsie 🙂

v555
11. sep 2011

@lily525 držím palce,no ale mne do výpisu nedali žiadne krvné vysledky......

lily525
11. sep 2011

@v555 no ja som si tam volala, tak povedali, ze mi daju...

v555
11. sep 2011

@lily525 tak fajn 🙂

lily525
11. sep 2011

@v555 no dufam, lebo ma porazi, budu mi musiet robit nanovo cele vysetrnie... ale to by hadam neboli taki hnusni

petuska123
11. sep 2011

@daska1977 cakam na vysledky genetiky.viac neviem co bude dalej.ale asi dlhy protokol kedze si uz druha co mate znizene amh a idete na dlhy protokol.

lenkalienka01
11. sep 2011

@daska1977 ked zistis kontakt , tak sa snim podel 🙂 vopred dakujem 😉

mabumi
12. sep 2011

@sony44 ahoj mojka, tak oktober bude ten stastny 😵 ? uz sa tesim s tebou. ja nemam tiez nic nove a tvarim sa, ze na to nemyslim 😀 . aj ked skutocnost je uuuuuuuplne ina 🙂 . uz 3 krat som odlozila operaciu, tentokrat na november. dovtedy mam poslednu sancu na to "nemysliet" a cakat na obrovsky zazrak 😕 😀
budem na teba mysliet, tak sa potom ozvi 😉 . a budete mat dlhy protokol? super ze AHM je OK. gratulujem. tak uz to vsetko musi konecne vyjst 😉

@zlatanka30 a tebe tiez velmi drzim palce. ak je dnes tvoj velky den, tak nech nan nikdy nezabudnes a nech zanecha dôsledky - tie krasne starosti na cely zivot 😵 .

a co nase ostatne "stare" snazilky?
ako sa mas @lubka0506 a spol?

ivta5
12. sep 2011

@daska1977 Ahojky, ja som do Heliosu poslala žiadosť o zaslanie zdravotnej dokumentácie z dôvodu potreby môjho gynekológa a nezabudli tam pribaliť faktúrku s textom, že na základe vlastnej žiadosti im treba zaplatiť 5 EUR. No, ale ako čítam, tak ja teba skásli, no nech im padne na užítok....
Ja pôjdem na sono keď dostanem mrchu a kúpim si ich v tej lekárni. Takže si môžem pripraviť 300 EUR ☹ len za Gonal???

ivta5
12. sep 2011

@daska1977 A kedy začínaš, ja 18.9. začínam s Proverou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre