Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

ivta5
12. sep 2011

@gabi.k Ahojky, už si to kúpim v Mexpharme. Prvý deň pichania si budem musieť asi privstať, aby som sa odhodlala k pichnutiu prvej včielky, inak prídem neskoro do práce. Inak včera ma pichla osa z vnútornej strany ruky, normálne som myslela, že vyskočím z kože, ale beriem to už ako nácvik,. To je super, že sa mm tak pekne o Vás stará, len tak ďalej, no a to spočítanie Ťa určite čaká 😀

daska1977
12. sep 2011

@ivta5 začínam v októbri asi 13.10. s Proverou...
@lenkalienka01 myslíš kontakt na Jančáleka??

ivta5
12. sep 2011

@daska1977 čiže ešte nie si rozhodnutá na 100%, že začínaš 13.10 ???

daska1977
12. sep 2011

@ivta5 už viem určite, že začínam, ale podľa mrchy, kedy dorazí...

ivta5
12. sep 2011
lenkalienka01
12. sep 2011

@daska1977 ano 😉

mariajuraj
13. sep 2011

Ahojte baby, som tu nová a veľmi by ma zaujímali všetky informácie a pocity z ISCARE. Rozmýšlala som nad Heliosom ale ako tak čítam, ISCARE to istí..🙂 Viete mi povedať približne cenu? 😉

lubka0506
13. sep 2011

ahojte🙂
@mabumi chodím sem menej,len občas niečo prečítam ked stíham ale priznám sa že už nemám prehlad. Preto všetkým tehulkám blahoželám-nejdem vás všetky menovat.... 😉
Dnes som volala do Martina ešte nemám schválenú žiadost a to bola posielaná 1.7. Zajtra zavolám do poistovne. 😒 Takže pravdepodobne začneme niekedy v oktobri...Sestrička mi má poslat recept na Duphaston. Najradšej by som ho nebrala lebo som zasa pribrala.... 😠 ☹ Inak nové nič...a ty ako???
Držkajte sa papa!!! 🙂

lubka0506
13. sep 2011

@mariajuraj ahoj...chod do iscare a nebudeš banovat! Daj si do googlu iscare Martin a je tam aj cenník...tam nájdeš čo ta zaujíma!🙂

daska1977
13. sep 2011

@lubka0506 drahá a čože sem nechodíš?? do poisťovne zavolaj, aj ja som volala, ale ženská mi povedala, že z Caru posielajú viac žiadostí naraz a tak to neposielajú hneď ako to vyplníš, lebo ona mi tvrdila, že u nich v poisťovni schválenie trvá max. mesiac...

mabumi
14. sep 2011

@lubka0506 ahoj 🙂
ved ani ja sem uz tak casto nechodim a o novych "clenkach" nemam ziadny prehlad 😉 ale vsetkym drzim palce.
vidis, ono je to zakon schvalnosti. mne zas schvalili ziadost do mesiaca a teraz caka na stole 😖 . ja pôjdem na IVF az zaciatkom roka. keby sa to dalo, vymenim ju s tvojou a ja môzem teraz cakat 😖
ale na mimino sa oplati pockat, mozno to tak ma byt, pretoze prave oktober bude ten stastny 😉 😵

v555
14. sep 2011

@mabumi drahá aj december aj január bude ten šťastny 😀 😀 😀

mariajuraj
14. sep 2011

@lubka0506 dakujeeem, este sa ozvem, lebo momentalne zarezavam v robote 🙂

mabumi
14. sep 2011

@v555 no ahooooooj 🙂
jasne, musi byt aj januar stastny, ved kazdy mesiac nech je pre niekoho ten stastny 😵. a cim skorsi mesiac to bude, tym lepsie 😀
a teba to kedy caka? nestiham byt v obraze 😅 , ale tusim teraz niekedy by mal byt ten tvoj najstastnejsi 😉 😵

v555
14. sep 2011

@mabumi,no ja som začala s antikoncepciou,a ideme na vec v decembri.Ja sa už normálne na to teším.Viem,že to znova nemusí vyjsť ale aj tak sa teším.Už som pripravená na všetko,viem čo ma čaká a nechávam to už len na prírodu.Tá je aj tak silnejšia než sme my ľudia 😉 😉 😉 ,začínam relaxovať,cvičím Zumbu,aerobic, koncom oktobra ideme do Jasnej na predľžený víkend,v novembri sa chystám do Piešťan a v decembri do Iscaru 😀 😀 😀 a na Vianoce si prídem pre bublinku a v januári,jupíííííííííííííííííííííííííííííí tehulkovanie 😉 😉 😉

nikitka2
14. sep 2011

@ivta5 aj ja som sa dlho odhodlávala na prvú injekciu ruky sa mi triasli, nedarilo sa mi všetko vytiahnuť z flašky ale na 4 den som na to prišla 😀

nikitka2
14. sep 2011

@terry123 to pero kolko ťa stálo??

lubka0506
14. sep 2011

ahojky🙂 tak dnes mi volali z MT že dnes im to prišlo schválené. Mohla som aj dnes íst pre injekcie a hned pichat,ale nejdem to nahánat. Budúci mesiac začínam a 30,9 mám pohovor a idem pre injekcie... 😉 Nechcela som to nahánat,takto sa na to budem tešit aspon mesiac 😀 😀 😀

nikitka2
14. sep 2011

@lenkalienka01 prosím ťa čo je to car asoft uved ma na pravú mieru tieto veci nepoznám je toho veľa

nikitka2
14. sep 2011

@aninka666 ako si zvládla zákrok(odber vajíčok) ja sa toho dosť bojím a potom celé 2týždne si bola vklude či?

lenkalienka01
15. sep 2011

@nikitka2 CAR je centrum asistovanej reprodukcie a SOFT je protokol, kde sa zvycajne chodi s minimalnou stimulaciou a trva cca 2 tyzdne. Potom je OPU- odber .

v555
15. sep 2011

@lenkalienka01 ahoj 😉

sisulkal
15. sep 2011

ahojte,chtela jsem se zeptat jestli se plati geneticke vysetreni v Iscare.mame tam jit tak aby jsem vedela.dekuji 🙂

terry123
15. sep 2011

@nikitka2 Ahoj.
Gonal pero 450 jednotkove ma vyslo 56 E a to 900 jednotkove 113 E.
@sisulkal Za geneticke vysetrenie sa neplati.
Pekny vecer vsetkym 😉

mabumi
16. sep 2011

@v555
@lubka0506 no tak tomu hovorim DOBRY PLAN 😉 😉 😉 😉 😉 😉

aninka666
16. sep 2011

@nikitka2 ja som nebola na odber vajíčok, len na IUI

ivta5
16. sep 2011

@nikitka2 Ahojky, a už máš po pichaní???

ivta5
16. sep 2011

@terry123 ahojky, ja si tiež idem pichať Gonal, dík za info, aspoň viem, koľko euráčov si treba pripraviť 😉

terry123
16. sep 2011

@ivta5 Ahoj 😉
Ceny su z minuleho roka, ale snad nenarastli 😀

nikitka2
16. sep 2011

@ivta5 ešte si pichám menopur 4 deň a asi treba pichať 12 dní len aby výsledky vychádzali dobre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre