Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janemari
18. jún 2010

nejaky iny druh,ostatne zostava tak ako je

bbtina
18. jún 2010

@anjelinka a brali ste niečo na zlepšenie, lebo mi mame teda tu ...jej terazoospermiu, tie take divne spermie a som čítala, že na zlepšenie morfologiu je toho veľmi málo, skôr nič. Brali ste dake vitamíny???? Asi sa ale už začnem zaujímať fakt o priebeh IVF, aj keď teda jednu IUI ideme dať ako povedal do. Aspon take symbolicke, možno motyka vystrelí

janemari
18. jún 2010

bbtina pozri na crazy babenku ja ta isla na vypisanie ziadosti ivf,lebo iui nestihli a nakoniec je s nej tehulka 😀

bbtina
18. jún 2010

🙂 juj to by bolo, mám pocit, že aj oni ma zlý spermiogram. CRAZY, čo ste mali zlé?

anjelinka
18. jún 2010

tinka, crazy mali zly spg...a vidis, vyslo to 😉 , takze nikdy nic nie je take cierne, ako sa na prvy pohlad zda.

nebrali sme na zlepsenie absolutne nic, moj muz bol aj inde na spg, lebo som bola zvedava, ake vysledky vyjdu, no a vysli lepsie ako v centre, takze...nie je to az take hrozne 😉

janemari
18. jún 2010

no asi si budes musiet pohladat spetne co pisala lebo uz sa tu ukazuje malo 😎

bbtina
18. jún 2010

juuuuj hľadám ako besná 😀

anjelinka
18. jún 2010

tinka, nemusis hladat...dobre si pamatas, crazy nemali dobru morfologiu sa mi vidi... 😉

livia55
18. jún 2010

nevie niekto z Vas kedy maju v ICARE Martin dovolenku?

anjelinka
18. jún 2010

Tak vraj posledne dva julove tyzdne, ale ja mam novu info, vraj iba posledny julovy...radsej si to zisti...

megynka
18. jún 2010

ahojte
v centre majú dovolenku posledný júlový a prvý augustový týždeň, aspoň mne tak povedali 😉

janemari
18. jún 2010

Ach tie dovolenky 😎 ,tak ci tak budu mat dovolenku dovtedy ja budem vediet ci to vyslo alebo nie 😔

sliver
18. jún 2010

aj mne povedali že posledný julový a prvý augustový, s tým že prvý augustový sa tam budú nejak striedať v prípade nejakých komplikácií alebo niečoho potrebného, že tam bude vždy niekto sedieť....
@bbtina - aj my máme zlú morfologiu, neboj nevzdávaj sa, skúsili sme IUI dvakrát a preto nám už viacej neodporúčali IUI ale IVF ale skúsili sme to! ešte aj IVF je odporúčané kvôli morfologii ISCI

anjelinka
18. jún 2010

ved aj oni si potrebuju oddychnut 😉 , ale pevna dovolenka je posledny julovy...a presne, ako pise sliver, tak sa tam budu striedat.

jane, neboj, bude to dobre a urcite to vyjde...ja tiez budem uz vediet, ako dopadlo dalsie IUI 😕

bbtina
19. jún 2010

@sliver a vy máte akú? beriete niečo na to? teda som už naštudovala, že pohyblivosť aj ombjem sa upraviť dá ...ale ta teratozoospermia je problém a veľký ☹

janka134
19. jún 2010

dievcate nebojte nam to vsetkym urcite vyjde ja verim tomu a najdolezitejsie je tomu verit pozdravujem pa 🙂

anjelinka
19. jún 2010

Takze ja uz od rana hlasim mrchu a idem zomriet od bolesti, ani analgetika mi nezaberaju 😢 .

Tak peknu sobotu zelam baby.

janemari
19. jún 2010

Baby verime musi nam to vyjst.Bojovnici hadam rastu a budu mat aj vajicka 😉

crazybabenka
20. jún 2010

@bbtina no my sme mali pohyblivosť, počet a to ostatné úplne super.....len morfológiu sme mali na "draka"......manželík má 100%abnormálnych spermíí a najčastejšie poškodené hlavičky.....theratospermia či ako sa to volá....nie som si istá.....ale pán Boh dal a motyka vystrelila.....nič dopredu netreba vzdávať

bbtina
20. jún 2010

si ma veeeeeeelmi potešila 🙂 ja už taká dolakaná....tak teda ideme Ďalej 🙂

megynka
20. jún 2010

@janemari prosím ťa čo ti napísali v centre na odporúčanie na pn, dali ti tam aj konkrétny dátum, že odkedy ťa má lekár vypísať?

janemari
20. jún 2010

@megynka mne len napisal ze som bola zaradena do ivf a zacala som stimulaciu a bolo by vhodne aby som bola na pn.JA som sla s tym papierom k dokine a ta ma hned od toho dna aj vypisala.On tam ziaden datum nedaval,len kedy ten papier vystavil.

megynka
20. jún 2010

@janemari díky, ja už pôjdem zajtra k lekárke nech ma vypíše a ak bude potrebovať donesiem jej to potom, o týždeň pôjdem na sono, tak ak bude treba dám si to odporučenie napísať, ona mi nikdy problém nerobila, tak hádam nebude ani zajtra, už chcem byť doma, lebo v práci máme cez týždeň aj akési branno - športové aktivity, niekde mimo na chate a už tam ísť nemám chuť 😒 a to si sa dala vypísať u svojej gyn však? a ako sa cítiš?

janemari
20. jún 2010

megynka ano u svojej gyndosky.Mam sa celkom v pohode,davam si tabletky od bolesti,ako na vajecnik to funguje,ale na krize a nohu nie ☹

megynka
20. jún 2010

a to máš také bolesti, že musíš tabletky ☹ chúďa moje 😔 mňa nikdy nič nebolelo, no len pri 3ivf som cítila také slabé pobolievanie vo vaječníkoch a v noci som si musela hľadať vhodnú polohu aby ma to netlačilo ale inak v pohode, tak som zvedavá čo bude teraz 😒

miminap
20. jún 2010

janemari, skus termofor alebo elektricky ohrievaci vankus, mne vacsie teplo pomohlo. ale endoska takto boli pri stimulke 😠

bbtina
21. jún 2010

janemari, tak to žiadna slasť, ale človek pretrpí len aby to už vyšlo 🙂

janka134
21. jún 2010

ahojta dievcata tak ja picham a cakam na mrchu dnes zajtra potom do centra a pokracujem dalej uz nech to je na konci z dobrim koncom ako sa mate ja som zacala dnes dovolenkovat a verim ze najblissie3 roky budem doma pozdravujem vas vsetky 😉 🙂

bbtina
21. jún 2010

janka, tak už ideš vegetiť?Ešte keby tak bolo pekné počasie....Mne má dôjsť mrcha v piatok, ale ideme skúsiť ešte len IUI aj keď s tou našou morfologiou viem, že to je len taký pokus, ale čo...za to človek nič nedá, skúsiť treba všetko, potom budem oddychovať na dovolenke a po lete by som začala aj ja so stimuláciou na IVF

bbtina
21. jún 2010

Ozik kočky a vy chodíte od začiatku DO ISCARE do Martina? Brázdim po rôznych témach a našla som, že v BA je Ferticent, kde robia ICSI zadarmo ako bežnú službu k IVF. Ako je pravda, že pán doc. na mňa hlboko zapôsobil a určite centrum nezmením, ale prečo je to niekde platené a niekde zdarma? Neviete ako je to ešte inde?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre