Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tinka9075
1. dec 2011

@simik22 aha a ja čakám manžela príde zachvílu z roboty a poptom spat zajtra cestujeme smer Iscare 🙂

simik22
1. dec 2011

budem na teba mysliet, potom sa ozvi, jo?

simik22
1. dec 2011

idem ja pozriet tu telku, majte sa, prajem dobru noc babenky moje 🙂)))

tinka9075
1. dec 2011

@simik22 ozvem sa som zvedavá čo mi povie na sone dobrú nocku 😔 😔

hadassah
2. dec 2011

@simik22 blahoželám k bábu, božinku keby sa to aj mne tak podarilo na prvý šup, čo by som ja za to dala... 😒 Beriem teraz clostil, nalievam sa alchemilkou, užívam všetky možné vitamíny, asi už viac spraviť neviem. Myslím, že u nás je celkom dobrá šanca, spermiogram je super, moje výsledky tiež v poriadku, ovulujem normálne aj bez stimulácie.

riami78
2. dec 2011

@hadassah Mne ta alchemilka vôbec nerobila dobre. MS som mala strááášne silnú a bolo mi zle, že som preležala celý deň v posteli. No, hroznééééé! 😝

kuspitka
2. dec 2011

@simik22 aké vitamíny si jedla...

tinka9075
2. dec 2011

čaute babenky už som doma folíky boli pekné ale iui sa nekoná odmietla som ju ešte mi budú brat krv aby zistili prečo potratím a neudržím na to ešte pôjdem a v Iscare končím doc.Tomáš tam už nepracuje bolo mi do plaču ked mi to povedali odchádzam aj ja jemu jedinému som v Iscare verila 😉

crazybabenka
2. dec 2011

baby viete čo sa stalo....ako som s toho dosť mimo....Doc. Tomáš nedobrovoľne skončil v Iscare....neviem ....čo si mám o tom myslieť....podľa mňa centrum stratilo svoju dušu....a už to nebolo čo to bude....neviem či nájdu niekoho takého kvalifikovaného ako on.....aj keď nechcem spochybniť odbornosť tých čo tam ostali.....ale mi za našu maličkú ďakujeme práve docentovi....a kam pôjde on pôjdeme aj my

riami78
2. dec 2011

@tinka9075 Čože? A to odkedy? Keď som tam bola minulý piatok, tak som ho videla, pobehoval tam, ale vyšetrenia robila doktorka. Čo sa stalo???

tinka9075
2. dec 2011

@crazybabenka no veru ja som tam dnes bola a bolo mi do plaču chodila som k docentovi a verila len jemu a v Iscare končím aj ja už to centrum nie je to čo bývalo aj dnes to tam bolo o ničom

kuspitka
2. dec 2011

@crazybabenka a to ty kto povedal?

crazybabenka
2. dec 2011

@riami78
@kuspitka to je jedno kto mi to povedal....povedzme že som len dobre informovaná....a keď odchádza doc. ideme s ním
@tinka9075 aj mne bolo do plaču...naozaj doc Tomáš je elita v zdravotníctve....s to nie len po odbornej...ale aj ľudskej stránke....ja stojím za ním

tinka9075
2. dec 2011

@riami78 ahoj ja som normálne z toho hotová dnes tasm ani doktorka nebola a ked som sa pýtala na recepcii či je dnes docent v práci tak mi povedala že odišiel z Iscare si myslím že kôly tomu že tam prišiel ten Galo 🙂

riami78
2. dec 2011

@crazybabenka Nedobrovolne? Čo sa tam stalo?

tinara23
2. dec 2011

@crazybabenka
@tinka9075 baby to nemyslíte vážne ☹ ☹ ☹ a neviete prečo? a kde vlastne ide ?

riami78
2. dec 2011

@tinka9075 A kto ti robil sono? Keď tam nebol ani Tomáš, ani Cuľbová?

tinka9075
2. dec 2011

@crazybabenka aj ja mne velmi pomohol a vždy ma vedel podporit som povedala že zistím kde je a pôjdem mu podakovat to som ešte nestihla 🙂

tinka9075
2. dec 2011

@riami78 ten doktor Galo 😉

riami78
2. dec 2011

@tinka9075 A? Viem, že to nie je Tomáš, ale aký si mala z neho dojem? A Cuľbová zostáva, či?

tinara23
2. dec 2011

ja som mu akurát dnes chcela písať, že ako ďalej budeme pokračovať 😠 ale ak sa dozviete, že niekde začal, tak idem hoc aj do Blavy.

kuspitka
2. dec 2011

tak to je na nervy,,,,tak co teraz sa tam bude diat..

crazybabenka
2. dec 2011

@riami78 nedobrovoľne....je znamená že neodišiel z vlastnej vôle
@tinara23 áno je preč
@tinka9075
@riami78 baby som možno trošku lepšie informovaná ako vy....ak chcete info tak IP...nechcem to sem písať...aby som niekomu neublížila.....ale keď budem vedieť kde bude....dám vám určite vedieť

tinara23
2. dec 2011

@crazybabenka prosím IP

riami78
2. dec 2011

@crazybabenka Aj ja si prosím IP, som v šoku! Nemá to niečo s tým štrajkom lekárov?

kuspitka
2. dec 2011

tak,ale to zas nadarmo ideme do isceru

tinka9075
2. dec 2011

@riami78 dojem, nič moc proste doc,Tomáš je nenahraditelný

kuspitka
2. dec 2011

@tinka9075 moja a teraz sa co bude diat.mam stoho zlý pocit..

tinka9075
2. dec 2011

@kuspitka neviem ja v iscare končím odišiel docent tak idem aj ja už je to tam o ničom 🙂

riami78
2. dec 2011

@tinka9075 A na doktorku si sa nepýtala? Tá zostáva?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre