• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

13. novembra 2017 
@riami78 to aj ja dúfam že zostane na SK bolo by to velká škoda keby odišiel ale zas keby si aj otvoril niečo vlastné aj v Martine keby bolo v tomto meste aj 100centier tak docent bude mat najviac pacientok a bude to najlepšie centrum :slight_smile: ja idem do Martina ešte na krv len s takou nechutou nuž ale musím to zvládnut :wink:
8. dec 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Ty si na neho fakt zaťažená! :wink: Byť tvojím mm, začínam sa báť! Neviem, či založiť 3 centrum v MT by bol dobrý nápad. V PN bolo centrum iba chvíľku a zrušili ho. Je to o peniazoch.
8. dec 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 nie som zatažená ale ten človek mi dal velkú nádej íst dalej :slight_smile: no našla som dalšieho komu môžem verit tak dúfam že mi pomôže :wink: presne tak na slovensku je všetko o peniazoch :unamused:
8. dec 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 Veriť je niekedy polovica úspechu.
8. dec 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@riami78 presne tak no som zvedavá ako zajtra dopadnem v Blave :slight_smile:
8. dec 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riami78 presne tak je to všetko o peniazoch. V pn skor bol problem s poistovnami, nechceli s nimi uzatvorit zmluvy a neviem ci kazda by mala peniaze na celu ciastku bez toho aby nieco preplatila poistovna.
8. dec 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majda27 je to o peniazoch ale aj tak nechápem že kočky ktoré boli na ivf v čechách a platili si to samé ich to vyšlo ešte lacnejšie ako na SK tak potom neviem čo tá poistovna vlastne prepláca :unamused:
8. dec 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 poisťovne preplácajú polovicu liekov a 1000€ za odber oocytov,stimulačné soná a stimulačné odbery krvi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no nie je to bohvie čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 ved to aspon niečo ale mali by to preplácat komplet a bolo by no darmo na slovensku človeka len okradnút :confounded:
8. dec 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby poradte mi, tesne pred IUI je lepsi uz prasknuty folik alebo este neprasknuty?
8. dec 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 ja som už mala prasnutý a podarilo sa
8. dec 2011 o 12:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 vdaka za info, trosku si ma upokojila, lebo zatial mi vsetky baby vraveli ze nemali prasknuty, alebo mali tesne pred prasknutim. Dik :slight_smile:
8. dec 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 mne ked tesne pred IUI robili sono, tak už bol prasknutý. takže držím palce aby sa ti to podarilo
8. dec 2011 o 13:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 ahooooj, no to je super, a kedy si mala ET? straaaasne moc ti drzim palce. ako sa citis? a kolko mate embryi?
ja sa chystam na operaciu v utorok (no to musim stihnut odkramovat, mimochodom nemas nejaky recept ako dostat kramy este dnes :sweat_smile: :frowning2: ?) a potom by som mala dostat injekcie a vo februari stimulacia a ET... dufam, ze si vydobijem doktorku a stihnem to pri Fillovej :fearful: :dizzy_face: ...

@ludinka no nase brusne tance :dizzy_face: . taka som bola odhodlana, len rovno vtedy som tusim dostala mrchu a strasne bolesti. a odvtedy sa chystam na tu operaciu a furt sa to odklada, tak som nakoniec usudila, ze skoda zacinat. no keby som zacala, tak uz som mohla mat cosi aj za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
8. dec 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 ahoj no co nove? ako sa dari? tusim si pred OPU, vsak? tak drzim palce.
inak nechapem ako môzu nase poistovne preplacat 1000 € na OPU, polovicu liekov a vsetko co si napisala ked este aj tak doplacame 1000 € v priemere a v cechach ked si samoplatca, tak ta to stoci priblizne tolko ako u nas s poistovnou. inak tam to vraj preplaca poistovna vsetko a maju 4 pokusy, nie 3 :confounded:
8. dec 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi no je to tu fakt na prd :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale ja som teraz samoplatca už a stojí ma to o niečo viac ako pri poisťovni ale nie oveľa...no záleží to od protokolu a všetkých okolností :wink:
no zajtra mám OPU......tešííííííííííím sa :wink: :wink: :wink:
8. dec 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sony44 moja..tak dufam,že sa podaril ET..držim palce.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi moja,tak nech ten február vyjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...budem na teba myslieť a držať palec :slight_smile: :wink: :slight_smile: ...inač za mňa poisťovňa zaplatila,keď som to zrátala dokopy cca 2000 eur..
8. dec 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 teším sa s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a zajtra na teba myslím,nech sú krásne folikuli...a o 3 týždne man nezabudni oznámiť tu skveli spravu... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 ja som mala pri druhom IUI tiež už prasknutý folík a IUI bolo vtedy úspešné, takže nič sa neboj :wink:
8. dec 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka666 ako krásne ti nabiehajú týždne, riadne to ubieha, že 21tt :slight_smile:
8. dec 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@v555 no tak drzim palce, uz sa to musi podarit. na piaty pokus, v nicku mas same patky.... to je znamenie :wink: :wink: :wink:

@moniatko13 a ty ako pokracujes, co nove? necitam to tu moc pravidelne, iba obcas si to tu pozriem :confounded:
8. dec 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi no moja už som v prvej fáze dlho protokolu..tak pomaly pokračujem... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 super tak drzim vsetky prsty :wink:
8. dec 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 asi sa uvidime zajtra :slight_smile: ideme s muzom na pohovor k embryologicke a sono plus krv..drzmim palce daj i vediet ako si dopadla
8. dec 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: @sonny44 držím všetky prsty ktoré mám: Dúfam že to vyjde!:slight_smile:
@v555 budem na teba mysliet. :wink:
@riami78 a ostatné babule myslím si že nie každý si može dovolit vycestovat za hranice len tak...aj kvoli rodine. A nieje lahké otvorit ambulanciu a určite to nejde zo dna na den,aj ked by sme boli radi-mnohé! A ktovie možno bude dr. Gallo mat "dobré lepidlo" a že to vyjde... :wink: Ja som zvedavá na dojmy z dalšieho pohovoru... Možno budem celé vianoce rozmýšlat ako dalej a ktoré CAR a možno budem spokojná. Je mi to lúto že to takto dopadlo s docentom...je to človek "na mieste"...s úžasným prístupom. Možno aj preto že si tým prešli,ako písala jeho manželka. Ja tvrdím že kto tým neprejde tak to nepochopí! :confused:
Všetkým "rozbehnutým" kočkám držím palce! :wink: :dizzy_face:
8. dec 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lubka0506 presne si to napísala kto si tým neprešiel nepochopí že túžba je velká a nedarí sa ale my to zvládneme všetky :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinka9075 máš pravdu...teda aspon dúfam že to tak bude!...:slight_smile:
8. dec 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lubka0506 neboj zvládneme to a budeme už štastné a spokojné :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zibi tak aj
@ninka74 sa k nam pridava na pondelok :dizzy_face: :slight_smile:
@v555 zajtra drzim palceky,vela kvalitnych vajek :dizzy_face:
8. dec 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok