Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tinka9075
8. dec 2011

@v555
@zibi
@ninka74
@smeyka27 babenky velmi vám držím palčeky 🙂 🙂

smeyka27
8. dec 2011

@tinka9075 Dakujeme 😵 verim ze vsetky styri si odnesieme z centra jeziska 😵 samozrejme aj my drzime palceky tebe v tej blave,mas pohovor?

tinka9075
8. dec 2011

@smeyka27 áno zajtra idem k docentovi už som u neho pár krát bola tak verím že nám pomôže 🙂 🙂

smeyka27
8. dec 2011

@tinka9075 neboj pomoze 😵 vyskusate este iui alebo ivf?

tinka9075
8. dec 2011

@smeyka27 pôjdeme na iui tehotná zostanem len sa mi nepodarí donosit ale mi zistili niečo na hematologii a budú mi brat krv na imuno snád niečo objavia a bude už dobre 🙂 🙂

smeyka27
8. dec 2011

@tinka9075 to je dobre ze zistili pricinu..tentokrat ti to vyjde ..budeme sa vsetky tesit 😉

tinka9075
8. dec 2011

@smeyka27 aj ja som rada konečne a to môžem dakovat docentovi 🙂 🙂 v druhých centrách čo som tam chodila vedeli že som potratila a nerobili nič 😒

smeyka27
8. dec 2011

@tinka9075 😔 ja som tiez stoho smutna ze tam docent uz nieje ☹ koli nemu sme tam isli..dufam ze sa nam to podari na prvy krat

tinka9075
8. dec 2011

@smeyka27 mna to tiež stále trápi my sme tam šli len kôli nemu a sranda je že nás k nemu odporučil docent z Blavy aby sme to mali bližšie ale verím že sa niekde objaví 🙂 🙂

smeyka27
8. dec 2011

@tinka9075 no vidis takze tam kde si zacinala, tam budes aj koncit 🙂 zajtra sa drzkaj nech ide vsetko hladko,podla planu..zatim

tinka9075
8. dec 2011

@smeyka27 no zase som tam ale docent je fain a verím že bude robit všetko preto aby som bola štastná dobrú nocku 😔 😔

sony44
9. dec 2011

@sliver - dakujem

monka112
9. dec 2011

neviete ako sa ma skladovat fraxiparin? zabudla som sa spytat v lekarni

sony44
9. dec 2011

@mabumi - dakujem, ET pred týždňom - pocity žiadne - tak neviem, či je to dobré alebo zlé..........dve bambuľky a nič v zálohe. Na krámoše nemám recept - mne chodili vždy skôr. A kedy Ti majú doraziť? Tak ich skús oddialiť 😉
Filovú už asi nestihneš, ale aj mladá je fajn, aj ked skúsenosti sú skúsenosti.Tak nech operácia dobre dopadne, aby ste mohli začať!
@moniatko13 - ahoj a dakujem. Tak aj vy ste sa dali na opätovný boj? držkám palce! Čím stimuluješ?
@v555 držím na dnes palce-už zrejme pomaličky pôjdeš na výlov- tak nech je to úspešné a vajká sú super!!!
@lubka0506 - ahoj - dakujem - snád to vyjde, aj ked pocity sú také nijaké...... a vy kedy?

sony44
9. dec 2011

@monka112 - normálne - ja som ho mala v skrinke

ludinka
9. dec 2011

@sony44
@monka112 baby ake ihly su k tomu fraxapirinu? a kolko ste zan doplacali? mna to tiez aka ked pojdem na ivf alebo ked nebodaj otehotniem 😒 a kedy to mate pichat?rano alebo vecer??

sony44
9. dec 2011

@ludinka - to je hotová injekcia - netreba Ti k tomu nič.....nedopláca sa veľa - pár eur ( oproti iným výdavkom), pichám večer-mám väčšiu pohodu

mabumi
9. dec 2011

@sony44 neboj sa, urcite sa podari 😉 😉 😉 . uz musi. ty mas 4. pokus a stvorky v nicku, tak to vyjde. rovnako v555 ma piaty pokus 😉 . skoda, ze ja som si nedala do nicku nejaku jednotku 🙄 😉
mne by mala mrcha dorazit niekedy vcera alebo predvcerom. uz ma boli brucho, spinim trosicku uz tyzden, myslela som, ze to bude v pohode. a vidis... neviem co urobim, som uz toho zufala. taka sa to 7 mesiacov 🙄

sony44
9. dec 2011

@mabumi - tak, ked už mala doraziť tak by som skúsila romantický večer - červené vínko a sexík 😉 Tie čísla v nicku ma nenapadali, ale bodaj by si mala pravdu....keby to od toho záležalo!!! Budem na Vás myslieť - musí to vyjsť každej z nás - skôr, či neskôr- jóóój, ale ked my chceme už teraz, však!!! 😉

mabumi
9. dec 2011

@sony44 presne tak 😅 , uz sa to musi podarit. juuuuj, a kedy testujes????
ja som vcera vypila x puncov, dala si horuci kupel, sexik som uz nestihla, zaspala som 😀 . ale rano sme si to vynahradili 😉 . a mrcha aj tak stale strajkuje 😠 . dnes nahradim punc varenym vinom, no ak sa uz dnes nerozbehne, tak potom nech nechodi este aspon tyzden 😒

moniatko13
9. dec 2011

@sony44 ahoj..áno dali sme sa na boj a dúfam,že tento krát to dobojujem úplne dokonca..a stimulujem menopur,ale ten si budem pichať až tak o týždeň.. 🙂 🙂 🙂 🙂 držím ti všetky palčeky 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka666
9. dec 2011

@tinara23 no to hej, už aj pohyby sú . a bude to pravdepodobne dievčatko.
a ty ako?? lepšie?? dufam, že ste to nevzdali a skušate dalej.
držkaj sa

tinara23
9. dec 2011

@aninka666 super, fakt to ubieha 🙂 dievčatko paráda 🙂
ja už celkom v pohode, zatiaľ neskúšame, dnes je 6 týždňov od kyretu a ja som ešte nedostala ms , tak neviem čo sa deje. Zdá sa mi to už strašne dávno a je to na nervy 😠

aninka666
9. dec 2011

@tinara23 tak to je dobré, že už je v pohode. len sa nestresuj, všetko bude super. strašne moc ti držím palce 😉

monka112
9. dec 2011

@ludinka ahoj to su uz hotove injekcie, ihly su tam tenucke, doplacala som akurat za recept 17 centy, a pichat si to mozes kedy ty chces, ja si to picham rano

monka112
9. dec 2011

@ludinka kvoli comu si ho budes musiet pichat?

cuculik1
9. dec 2011

dievcata, velka prosba!!!!!! dosla som dnes z centra domov, bola som na folikulometrii na 10 DC, predpisali mi uz pregnyl, ktory si mam pichnut v pondelok, v CAR vedia o tom ze mam zvysene riziko trombozy a ze si musim pichat nizkomolekularne hepariny , na konzultacii mi mudr culbova povedala, ze mi ich nasadia hned pri IUI, lenze teraz citam na letaku od pregnylu, ze pacientky s rizikom trombozy musia mat nasadenu liecbu hned pri pichnuti pregnylu a necakat az do samotneho iui........ samozrejme dnes bol v centre novy doktor, a rycho ma len pozreli, pri tom, ako som sa obliekala mi povedal kedy si to mam pichnut a uz aj som sla, doslova 2 minutova zalezitost, o injekciach nic nespominal, no neviem ci mal prestudovanu moju kartu.... takze sa obraciam na vas vsetky, MATE NIEKTORA KONTAKT DO CENTRA, NA HOCIKTOREHO DOKTORA DOKTORKU, musim to konzultovat, aby som vedela ci si mam ten heparin pichat uz v pondelok alebo ako..... teraz mi v car uz nikto neberie.....please....

sliver
9. dec 2011

@cuculik1 - ked som ešte bola ja na IVF tak som dostala toto mobilne číslo 0917 330 014
ale neviem na koho presne je, bud ho mal dr. alebo koordinatorka, ved oni ti poradia tak cinkni...
alebo v pondelok si kedy ideš pichať ten pregnyl? nestačí zavolať v pondelok?

cuculik1
9. dec 2011

@sliver idem volat, lenze ja som mimo martina a budem si musiet to dat aj predpisat.....takze dakujem idem skusit volat....

cuculik1
9. dec 2011

@sliver dakujem dovolala som sa.... takze to budu riesit....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre