• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

21. augusta 2017 
@zibi - jasné, že každá čakáme na to, že to vyjde, lebo keby sme neverili, tak ani do toho nemusíme ísť. Preto to teraz tak bolíííí..... ja mám pocit, že tentokrát to prežívam najhoršie.....Na nášho doc. musíme na chvílu zabudnúť a ak sa aj vráti na Slovensko - otvorenie centra nie je taká jednoduchá záležitosť, aj ked nám sa asi zdá...., ale on je šikovnýýýýýý veľmi mu prajem ten Londýn- je kapacita, ktorú sme my pustili bez mihnutia oka, a inde ho bez mihnutia oka prijali (sme dopadli!!!) My ideme ešte na pohovor s embryologičkou, ale na tom som trvala ja - chceme to stihnuť (kedže odchádza)
@v555 - a idete zostať v iscare? či idete do ČR?
15. dec 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sony44 ešte neviem ale na pokec ešte pôjdeme do Iscaru :slight_smile:
15. dec 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi - skús brusnice v akejkoľvek podobe - tie sú na močové cesty sa tým kurírujem
15. dec 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sony44 musim daco vymysliet
15. dec 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 a co s embyrologickou budete riesit ked odchadza?
15. dec 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ona je strašne zlatá, chcem počuť jej názor na zhrnutie našich 4 ivf z pohľadu vývoja embryjok počas PK, názoru na kvalitu vajok, a ako to vidí, či sa dať na cestu darovania vajíčka, či spermie , alebo ešte šance sa pokúšať o vlastné bábatko a neviem , čo ešte vymyslím do vtedy, ale otázky dám na papier, aby som niečo nezabudla :unamused:
15. dec 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sony44 a mali ste stale PK preco ste nevyskusali bez ..pocula som ze ked je menej embryok alebo su problemy ze je lepsie ich dat dnu tam je to najlepsie :slight_smile: no uvidis co ti poradi..drzim aj ja palce..neboj vseto bude dobre dajako zvladneme :slight_smile:
15. dec 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi - pri treťom sme nemali PK, ale ja vidím význam PK
15. dec 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 ja tiež vidím význam v PK
15. dec 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pocula som aj nazor..ze pri menej embryjkach ked ich nie je vela tak pk nemusi byt..pretoze sa babo moze uchytit v maternici kym pri pk moze zlyhat..napr. na cechach to tak robia..a dokonca mi to potvrdila aj embryologicka..tiez mipo OPU ponuka taku moznost ..ze by som mohla si dat vlozit na 3 den a nemat predlzenu... ale ze to by osm nevedela keby ze sa prestane vyvijat co by sa stalo.co by som pri PK teiz nevedela ale aspon by som nebola v takom ocakavani 2 tyzdne.. :confounded: cize odporucaju to pri mensom pocte embryjok 1, 2 alebo troch
15. dec 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi to máš pravdu ja som prvý krát nemala Pk vkladali mi na tretí den a uchytili sa druhý krát som mala PK a oplodnili sa tak isto ako bez nej tak neviem či ju dávat a či nie :wink:
15. dec 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ako nazor lekarov je ze embryku je naj v maternici..neikedy a teda casto zacinam mat pocit ze je to len biznis a z PK su pekne prachy..ved sa tu casto stalo :pensive: ze krasne embyrjka odumreli...proste mne sa nepaci ta PK v tom ze ju davaju na 6 dni ..embryologicka vysvetlovala..a aj so m citala ze do tych 5 dni je embryo v ochranom obale a lepsie sa s nim manipuluje po 5 dni z neho uz vylieza.. :unamused: ja neviem, nie som odbornik..ale ako vsetci ohlasuju navrat k prirode tak podla mna to je dobre..su urcite situacie kedy ma PK vyznam..a ked maju zeny vela embryjok si mozu "dovolit" riskovat...ale ked mas jedno uboziatko alebo dve tak mu je najlepsie v brusku..to je pre neho jeho prirodzeny domcek..ale to je len moj nazor laicky a nechcem sa nikoho dotknut :dizzy_face:
a este ja radsej podstupim aj to ze by som o neho po dvoch tyzdnoch prisla..a mala pocit ze odislo zo mna..a je sucastou mna a mozem tu bolest aj precitit ako smutit za niecim tak fiktivnym musi to viac boliet..ja teraz smutim a to ani neviem ci som nejake embryjko vobec mala..takze radsej by som riskovala aj ekby som po dvoch tyzdnoch mala o neho prist ako tak ..ale ako pisem moj nazor
15. dec 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi presne môj názor ja som prvý krát PK nemala a ked som na 2den po odbere volala ako sa majú embrijka tak mi povedali že sa pekne delia tak PK netreba a na tretí den mi vkladali blastocysty tak si myslím že to bolo ok :slight_smile: aj ked som čítala že po PK niektoré embrijká sa prestanú vyvíjat :unamused: môj názor je taký že ked je málo vajok PK netreba :wink:
15. dec 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@v555 ahoj no cosi ze 5 krat na ivf.nie len raz som bola
16. dec 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 jáááj :grinning: :cry: :cry: prepáč,to len ja som asi taká blbá,že skúšam a skúšam a prd z toho,Bože kedy sa to už skončííííííí :frowning2: ,kedy to už moja hlava pochopí,že to proste nejde a nejde................je to ťažké.......
16. dec 2011 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 :slight_smile: v pohode nic sa nestalo. to ty uz ides na 5 ivf?boze mooj. tak sa drz aby to uz vyslo,a kde je problem?
16. dec 2011 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ja som už po piatom IVF a včera to skončilo neúspešne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. dec 2011 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiss35 No, ja som z tej návštevy mala dobrý pocit. Boli sme na konzultácii u MUDr. Cuľbovej. Bola na nás veľmi dobrá všetko vysvetlila. Len ma zarazilo, že budeme musieť čakať až dva mesiace na schválenie žiadosti.
16. dec 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@colchicum ano zalezi od poistovne.. :slight_smile:doktorka je zlata...z nej ma kazdy dobry pocit :unamused: zelam vela stastia
16. dec 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@colchicum ano aj ja som mala dobry pocit a tiez sme boli u Dr. Cibulovej zlata bola velmi :slight_smile:
a na ake schvalenie cakate 2mesiace?
16. dec 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimon31 A ty si v ktorom centre?
16. dec 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Všade je to tak. A nie je to len v tejto oblasti.
16. dec 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen5 My sa snažíme tri roky. Odkiaľ som ti nebudem písať, dúfam, že sa nenahneváš. Ja mám problém s vajcovodmi. Mám ich zúžene (pravdepodobne vrodené) a vtedy môže nastať mimomaternicové, takže aj kvôli tomu sme sarozhodli pre IVF. Inak držím ti palce, nech sa to konečne podarí.
16. dec 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiss35 Na poisťovňú. Ja mám dôveru. A ty?
16. dec 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi Ďakujem. Ty si už absolvovala IVF? Ak áno, ako dlho trvalo schválenie poisťovňou?
16. dec 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@colchicum aj ja mam doveru ale koli comu na nu musis caka? vy idete na umele?
16. dec 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiss35 Keďže ideme na umelé, tak aby nám preplatili ten základný cyklus, tak musíš čakať na schválenie.
16. dec 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 Ahoj, tak ty musíš byť silná žena. Ja by som to nedokázala absolvovať 5-krát. Nesmúť, viem, že je to otrepané, ale musíš myslieť pozitívne, že sa to raz podarí. Vždy keď myslím na niečo intezvne, tak to v živote príde, preto sa snžím nemyslieť na zlé veci.
16. dec 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@colchicum My chodime do heliosu, ale to co som napisal o tom ze ma helios lepsie technologie je nestranny fakt.
16. dec 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@colchicum hej absolvovala som v iscare..a mam union a cakala som asi 5 tyzdnov ..sa mi vidi uz si nepamatam lebo mne to schvalili este v lete
16. dec 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok