• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

21. augusta 2017 
@sony44 heh no a to je aky? mas skusenosti? ja kupujem mamatesty heh
15. dec 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jovanka81 joj tak to si ma normalne zneistila uf. tak ti drzim palce aby vam to vyslo
15. dec 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 toto je zlé slzy mi stekajú po tvári prečo ????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
15. dec 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ja si tiež myslím že to nie je náhoda to už je o niečom inom smutné :unamused: :unamused: :unamused:
15. dec 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@colchicum ahoj citam ze ste dnes boli prvy krat v iscare..aj my sme boli dnes prvy krat ako ste dopadli?
15. dec 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna po tm opu este stale boli brucho :cry: ako keby som mala chyteny mocak ..je to normalne..jja neviem preco stael musim mat take nervy...a stresy akurat ja :angry:
15. dec 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 musíš veriť :slight_smile: aj keď percentá uspešnosti hovoria asi za vsetko :unamused: su vraj aj také, ktorým to vyšlo na prvýkrát....možno budeš aj ty tá šťastná :slight_smile:
15. dec 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 - "jednoducho povedané" neuchytilo sa :frowning2: :frowning2: :frowning2: začala som špiniť a prešlo to do krvácania, aj napriek zvýšeniu liekov
15. dec 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi - neviem čo na to povedať - "iba" to, že sa neuchytilo ani jedno a zas nemáme nič v zálohe :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@v555 - mojko :frowning2: :frowning2: :frowning2: to ma mrzí, viem ako sa cítiš, a teraz sa k tomu vyjadrovať nie je potrebné....sme na jednej lodi. My sme tiež v štádiu vzdania sa všetkého, ale časom snád nájdeme silu....ešte sme si dohodli konzultáciu, kým pani embryologička neodíde....lebo takú už asi nenájdeme
15. dec 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 - ja som ešte takú lekáreň nenašla :frowning2: :frowning2: :frowning2: , teda 2x áno, ale aj ten pozitívny test nepriniesol bábatko, ale ty ho taký kúpiť musíš.....vyslovene si taký pýtaj - to máš rozkaz, nech sa táto predvianočná smola rozpustí
15. dec 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a kde odchadza embriologicka neveite?
15. dec 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi - neviem - odchádza k 1.2.
15. dec 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 hm no boh vie kde ide..
15. dec 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 ja sa ešte mám objednať na pohovor ale tieto pohovory ja už poznám do detailov,už som ich absolvovala 3 krát :frowning2: :frowning2: :frowning2: ............embryologička je super žena :wink: :wink: :wink:
15. dec 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi - ked budem s nou opýtam sa
15. dec 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 bola si 5 krát na IVF??????
15. dec 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 - aj ja ich poznám, tiež to mám 3x za sebou, ale nech nám povie čo si o tých vývojoch embryjok myslí, jej názor si vážim, tak preto.....
15. dec 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniatko13 hej,hej,každá sme iná.......ja som dopadla na prd ,Ty dopadneš na jednotku a konečne to tu niekto prelomí :wink: :wink: :wink: ......................držím palce :slight_smile:
15. dec 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 ja tak isto,aj dnes mi toho povedala dosť do telefónu,síce som revala ako tur ale počúvala som ju......no ale dôvod nik nevie,povedala mi len toľko,že oni nemajú energiu a to mi povedala aj v Heliose....Bože jee to hrozné,z tohto niet východiska.....len zmieriť sa tým
15. dec 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 pokilal viem peta bola len raz a pootom sa prirodzene zadarilo
15. dec 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 dobre opytaj sa osm fakt zvedava a daj mi vediet :wink:
15. dec 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 - ja som to tiež mm povedala, že tak sa zmierme s tým, a on mi povedal, že sa nikdy s tým nezmierime, lebo ked budeme vidieť malé bábo, tak to nami vždy trhne a asi má pravdu....len teraz som tak sklamaná, že nechcem o ničom počuť, ved 4 roky stále myslíme na dietatko...je toho moooooc :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. dec 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi - ok a ty sa ako cítiš? hlúpa otázka čo?? idete aj na nejaký pohovor?
15. dec 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 presne sme teraz na jednej lodi ako si písala,my tiež máme takéto myšlienky ale menia sa deň čo deň,je to hrozné................chceme sa dať do poradovníka na darcovské embryjká a budeme čakať a čakať a čakať ale ja už mám 35 rokov,takže už len čakať a čakať :frowning2:
15. dec 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sony44 no citim sa o nicom..brucho ma este boli..a divny pocit ze nic sa nebude diat..ked som sa na to tak pripravovala..taka prazdnota ma obklopila a som tomu davala hroznevelku nadej a teraz sa musim spamatat z toho ze tak dlho ocakavany zazrak sa nebude diat.. :cry: musi to preboliet...a pohovor zatial nie.. :confounded: akuatr pojdem na kontrolny ultrazvuk..a to je vsetko ..pohovor si odlozim aj tak mam mat pauzu dva tri mesiace od hormonov do jary takze uplne staci keby ze dakde idem az v polke februara a stale cakam na zazrak ze si nas docent daco otvori a zasa budem mat nadej :pensive:
15. dec 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi berieš Brufen???
15. dec 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 hej dala som si ..ale ja amm pocit ze ci ma nechytil mocak..v tej izbe dost tahalo od okna..a na sale som bola bosa. :pensive: som si mohla dat ponozky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ja som na to stale citliva..tak mozno aj preto..a ibalgin som si kupila tak jem
15. dec 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi tak a pridaj si urologický čaj :wink: .........ja som mala ponožky,ja som tiež taká zimomravá .My sme ale v izbe mali riadne teplo....
15. dec 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 hej ? no mne dost fukalo od okna..ja osm bola hned v tej prvej pri dverach a ty? som mala dat ponozky ale veis v tom strese.. :confounded: zajtra chcem ist na gyndu nech ma pre istou pozrie ultrazvukom ci mam tam vsetko v poriadku....
a povedala som si ze ked som nastimulovana..tak vyskusame prirodzene...budem chodit na ultrazvuk aby osm vedela co a ako vajka a mozno sa stane zazrak :pensive:
15. dec 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi presne tak :wink: treba veriť
15. dec 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok