Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

janka134
18. sep 2010

ahojte peknu sobotu prajem 🙂

janemari
18. sep 2010

Ahojte TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

sliver
19. sep 2010

@tessinka - no jo je to tak, aj my máme presne to čo ty, budme radi že aspon niečo poisťovna preplatí, ináč by tie lieky stáli o mooooc viac.

dejka12
19. sep 2010

Ahojte, prijemnu nedelu vsetkym. Kde mame nejake tehulky ???? poslite nam stimulkam tie spravne virusiky. Ja uz som v polovici svojej cesty j dietatku.... uz sa neviem dockat

janemari
19. sep 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂

crazybabenka
20. sep 2010

@dejka12 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT nech sa páči 😀

tessinka
20. sep 2010

@dejka12, veľmi držím palce. Takže chorobu si odohnala a teraz stimuluješ? A ak sa môžem spýtať, čo berieš? A ako sa cítiš?

@silver, vďaka za odpoveď, naozaj, buďme vďační aspoň za to. Už šetríme. A ty ideš na to v sobotu, však? Tak nech to rýchlo ubehne. Raz sa to šťastie predsa musí unaviť.

janemari
20. sep 2010

Dnes si isla po babo janka134 nie?Drzim palceeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

janka134
20. sep 2010

janemari nie az o tyzden uz sa tesim neviem sa dockat ale som rada ze na mna myslis dakujem ja budem od pondelka off az ked budem znat vysledok tak sa pripojim takze este tyzden mozeme popisat a potom pauza pozdravujem vsetky babule ras sa to podari 🙂

janemari
20. sep 2010

@janka134 som zvedava ci to vydrzis bez netu 😉

janka134
20. sep 2010

neviem ale budem sa snzit janemari 🙂

janemari
20. sep 2010

Tak budeme na teba silno mysliet drzat palce a posielat TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

crazybabenka
20. sep 2010

@janka134 ale potom hneď daj vedieť 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janka134
20. sep 2010

crazybabenka a janemari este mam na to tyzden si tu pist ale potom sa urcite pochvalim 🙂

crazybabenka
20. sep 2010

@janka134 no to by sme poprosili.....čakáme len dobré správy 😉

janka134
20. sep 2010

crazybabenka ked budu zle prisaham ze mk nezapnem v zivote 🙂

crazybabenka
20. sep 2010

@janka134 na to nesmieš ani pomyslieť.....zlé určite nebudú.....a keby si neprišla.....tak by nám bolo za tebou smutno 😉

janka134
20. sep 2010

ale ja verim ze pridem ved komu sa budem chvalit ze som tehu ale to si musim pockat najmenej2 tyzdne a potom vam to prezradim 🙂 crazybabenka

crazybabenka
20. sep 2010

@janka134 a kto to má do vtedy vydržať.....ako sa ja poznám.....tak by som testovala každý deň 😀

janka134
20. sep 2010

crazybabenka ja uz netestujem uz nedam ani cent na test dufam az potom ked to bude iste tak kupim a oblozim 2 ciaricky ale to je este daleko
🙂

bbtina
21. sep 2010

ahojte kočky, som tu dlhšie nebola, lebo nebolo prečo, keďže som mala mesiac nasadenú antikoncpeciu, ale sledovala som Vás. Tak v piatok ideme zase na folikulometriu a dúfam, že sa konečne dostaneme k IUI

janka134
21. sep 2010

bbtina budem drzat palceky aby to bolo cim skorej aj ja uz ratam dni 🙂 😉

bbtina
22. sep 2010

ďakujem, sme už len také rátačky...len dúfam, že sa nič neskomplije, že sa neprestimulujem s clostylom ako predtým a že všetko bude ako má byť....a....a že to víde aj pri IUI, ale napíšem aspon žiadosť na IVF, nech nestrácame zase času, už sme stratili 4 mesiace ☹ zasa raz

janemari
22. sep 2010

Aby sa vam to neskomplikovalo tak cerstve tehu virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

janka134
22. sep 2010

tak zajtra sono pohovor dufam ze je vsetko ok 😲

janemari
22. sep 2010

@janka134 urcite to bude v poriadku 😉

bbtina
23. sep 2010

janemari....ďakujem, všetky by som ich pohltala 😀. A tebe sa ako darí, už je lepšie???? Bábatko počúva? 🙂

janka134
23. sep 2010

tak vsetko v poriadku a v pondelok KET takze od pondelka budem off ale dovtady este popiseme 🙂

janemari
23. sep 2010

@bbtina no zle mi byva stale ale asi si budem musiet zvyknut 😅
@janka134 tak super drzim palec 🙂

crazybabenka
24. sep 2010

babule posielam čerstvé vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre