Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lubka0506
4. okt 2010

ahojky 🙂 jupííí máme schválenú žiadost... 🙂 🙂 🙂 ...a ak sa nič nepos...e tak začnem pichat ešte tento mesiac🙂 😵

crazybabenka
5. okt 2010

@lubka0506 gratulujem.....tak hupky šupky do toho 😉

bbtina
5. okt 2010

už len 3 dni a testujem, ale po všetkých T čo som pochytala by to malo výjsť 🙂

lubka gratulujem, hlavne nech to výjde

crazybabenka
5. okt 2010

@bbtina TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT pre istotu......nikdy ich nie je dosť 😉

diana213
5. okt 2010

Ahojte baby, chcela by som sa spýtať... ja som tiež navštívila 2-krát Iscare BA a to prvý a posledný nakoľko ma nepríjemne prekvapil ich prístup...A tiež mi jedna známa a plus po prečítaní Vašich skúseností odporučila dr. Tomáša z Iscare Martin. Problém však je že moje dokumenty sú v Iscare BA, neviete ako to funguje keď chcem prejsť do Iscare Martin? Potrebujem len môj originál správy čo som im priniesla od mojej gyn. Vopred ďakujem za odpoveď.

zuzana_18
5. okt 2010

@diana213 tiež ti môžem docenta Tomáša len odporučiť.Úžasnejší prístup som ešte nezažila.Podľa mńa ti ani nie je treba výsledky z Caru v BA,v MT si aj tak všetko budú robiť svoje,teba aj manžela.Takže držím palce.

diana213
5. okt 2010

@zuzana_18 Ďakujem Zuzka za odpoveď. Mne nejde o tie výsledky z Iscare BA, v Martine si presne ako píšeš určite budú chcieť spraviť vlastné, ale bohužiaľ som im dala moje originály po laparoskopii aj so záverom a tie potrebujem. A neviem akým spôsobom ich môžem od nich dostať. Nakoľko osobne tam už nechcem ísť.

eninka27
5. okt 2010

ahojte kočky, no to ste ma potešili, že máte také super skúsenosti s Martinom, 😉 😉 myslim, ze aj mna to čaká, návšteva a vyšetrenia 😉 😉

zuzana_18
5. okt 2010

@diana213 ja som mala takéto problémy ešte na škole s gynekológom,nabehla som za sestričkou,že chcem výpis karty a výsledkov,za dr som ani nešla a bolo to.Na to mi ona povedala,že si to má/stačí aj cez telefón/vyžiadať môj nový gyndoš a tak aj spravil a ony to nejako poštou poposielali a bolo vybavené.Skús sa na to popýtať docenta v MT-ako by si sa k tým výsledkom mohla dostať-určite ti poradí.Je úplne perfektný a vlastne aj celý jeho tím.Uvidíš,že bude veeeeeeľmi milo prekvapená.Ja som bola normálne šokovaná.Lebo dnes je za trest ísť k dr,ale k nim do MT sa tešíš na každú návštevu.

crazybabenka
5. okt 2010

@diana213 myslím, že keby si im zavolala alebo písomne si ich vyžiadala.....tak ti ich musia poslať.....držím pršteky

crazybabenka
5. okt 2010

@eninka27 no keby sme mali vypísať všetky pozitívne skúsenosti s doc. Tomášom.....tak by na modrom koníkovi padol server 😀 naozaj môžem len vrelo odporučiť.....a naozaj.....môj muž má fóbiu zo všetkých doktorov.....ale do teraz sa pýta.....kedy pôjdeme do Iscare......ja síce kávu nepijem.....ale nikde u doktora som nezažila, že by sestrička spravila čakajúcemu pacientovi kávu.....ale to sú len drobnosti.....docent je naozaj veľmi milý a príjemný a sestričky a ostatný personál za ním nezaostávajú.....a je na nich vidieť, že s pacientmi naozaj úprimne súcitia......si mala vidieť tie úsmevy od ucha k uchu....keď sa potvrdilo moje tehotenstvo......a zase "trpia" s snažilkami, kt. nemajú také šťastie.....držím pršteky aby to dobre dopadlo

diana213
5. okt 2010

Babulky crazybabenka a zuzana_18 ďakujem za podporu ...vyskúšam oboje 🙂 a niečo z toho musí vyjsť! Gratulujem Vám k očakávaným bábätkám a teším sa s Vami! Hneď zajtra skúsim kontaktovať dr. Tomáša.

janemari
5. okt 2010

@bbtina tak dvojita davka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a pre istotu aj pre @janku134 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt cakame na vysledok testu.
@lubka0506 tak gratulujem a nech to uz ide ako po masle a hlavne dobru urodicku aby bolo aj na surodencov. 😉

crazybabenka
6. okt 2010

babule čerstvé na dnes TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

bbtina
6. okt 2010

ĎAkujeeeeeeeeeeeeeeeem, len neviem, či pomáhajú, ako si krámovo ma začalo pobolievať brucho ☹

zuzana_18
6. okt 2010

@bbtina neboj,bruško bolelo aj mňa,dokonca som chodila každú chvílu na WC celá nasr...,že už to príde,prsia mi skoro dotrhalo od bolesti,no a ms našťastie nedorazila až do dnes.Tarz ma bolí bruško tak jemnučko,keďže mi malinký/á posiela zatiaľ mini kopančeky 🙂 .Držím silno palce.Koľký deň si po ET?

crazybabenka
6. okt 2010

@bbtina držím päste, aby to boli tehubolesti a mrcha nedorazila.....presne ako píše zuzana _ 18 aj ja som chodila na wcko....pozerať či už došla mrcha.....bolelo ma v podbrušku.......a nedošla......aj teraz mám v období, keď by som mala mať menštru slabé kŕče, ale vraj je to normálne.....dokonca som mala na 28 DC len jednu / a na 32 DC tam už svietili krásne //.....takže držím päste

bbtina
6. okt 2010

Zuzi ja som len po IUI, preto len taka slabučká nádej.....a teraz ešte aj to bruško,veď tak uvidím, ale stále chodím cikať, v noci sa 2-3 krat zobudím s takým nepokojom, ale to z toho očakávania......
A kopančeky od drobčeka sú to najkrajšie čo môže byť, nech len veselo kopká ďalej 🙂

bbtina
6. okt 2010

@crazybabenka tak ja sa teda idem ukludniť 🙂)))) zatiaľ, veď už len 2 dni a uvidím...teda hádam

eninka27
6. okt 2010

@crazybabenka no ako si to krasne rozpisala, no tak sa tam teda pojdeme kuknut 🙂

crazybabenka
6. okt 2010

@bbtina moja...tak na cikanie v noci si pomaličky začni zvykať.....lebo počas tehu budeš tvoriť rekordy v počte náštev wcka.....a najlepšie je, že si myslí, že ti už asi roztrhne mechúr....prídeš na wcko a tri kvapky....akože strašná sranda 😀

crazybabenka
6. okt 2010

@eninka27 určite...neváhaj 😉

bbtina
6. okt 2010

@crazybabenka juj bodaj by si mala pravdu, radšj 100x v noci vstanem, len nech sa to už podarí

janemari
6. okt 2010

@bbtina asi si zabudla ako som tu ja kazdy den pisala ako citim,ze sa mi uz mrcha spusta ze je to otazka hodin,a potom to bola otazka niekolkych dni co meskala mrcha a crazybabenka tolko do mna vrtala ze som urobila test a bol // 😀

lubka0506
6. okt 2010

@diana213 ja som prechádzala z GF v blave do Iscaru v Martine a dr. Tomáš povedal,že keby to bol Iscare tak by sa udaje dali vyžiadat ale že to vobec nevadí...

crazybabenka
6. okt 2010

@janemari a čo som si od zvedavosti mala nechať bok vytrhnúť 😀 ja som strašná zvedavica zvedavá 😀

crazybabenka
6. okt 2010

@bbtina naozaj držím päste....a verím, že sa to podarí.....aj ja som zvolila systém, že počkám do piatku...a boli tam.....takže dúfam, že nepokazíš tradíciu 😀

bbtina
7. okt 2010

budem sa snažiť nepokaziť, lebo ak by sa to bralo podla nočného cikania, tak by som čakala hádam aj štvoričky 🙂)). No buď mám zápal močového mechúra alebo to bude dáky príznak, lebo dneska v noci som sa 4 x zobudila a proste musela...ale nechcem zakríknuť nič......a zdá sa mi to skoro na takéto príznaky

crazybabenka
7. okt 2010

@bbtina neboj.....možno je to z nervozity.....možno s niečoho krásneho.....však uvidíš.....čerstvé TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT aj keď myslím, že už ich nepotrebuješ a budeš rozdávať vlastné

bbtina
7. okt 2010

joj, ešte že ťa tu mám a staráš sa o nás aj keď si tehu 🙂)))
@crazybabenka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre