Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

lucina1100
20. jún 2017

@putna
To naozaj siedme IVF neuspesne? boze to musi byt hrozne a nepovedali preco? A idem sa opytat po tych troch razoch IVF, si si musela tie ostatne plne hradit? ako to vlastne funguje, lebo zevraj poistovna iba tri IVF preplaca a potom co?
Budem ti vdacna ak odpises, a kde vsade vas posielali po vysetreniach ked sa nedarili prvych ivf?

parenisko
11. júl 2017

ahojte, poprosim chodi do iscare martin dr.Koudelka, al ordinuje tam dr.Hartel

lucina1100
11. júl 2017

@parenisko
ahoj dr. koudelkabol tam len na zaskok zaucal tam mladu doktorku Durcekovu, ja som tam chodila skoro tristvrte roka a nikdy viac, strata casu a penazi, a navyse kazdy mesiac iny lekar ziadne organizovanost, ziadna profesionalita no nic, tak preto som na konci aprila prestupila do sanotoria helios a bol to moj najlepsi krok v zivote, to sa neda ani porovnat tie dve spolocnosti, to je ako 1: 1 000 000 to ako fakt.
ja v heliose som za mesiace aj podstupila prve IVF a tam nic, ale tam ide aj ine v heliose to je taka organizovanost ze az tam vseci vedia co maju robit a vzdy vas telefonicky informuju o kazdom kroku o kazdom vysledku, vy sa nestarate onic oni sa o vas staraju a to doslova a do pismena🙂

michellevendero
11. júl 2017

@lucina1100 ahoj 😉 na koľko Vás vyšlo IVF v Heliose ? Robia aj nejaké svoje vyšetrenia, alebo Ti dali kartu z Iscare ? Vďaka za info.

lucina1100
11. júl 2017

@michellevendero
ahoj kartu z iscar mi nedali, ani ju nebolo treba.
oni mi zobrali svoju krv, ktora za ktoru som platila 6 eur, ale robili navyse vysetrenie krvy teda na viac veci, aj na imunitu a take veci a v iscar nerobili. Spermiogram v iscar stoji 30 eur v heliose len 17 eur, ale tam sa jedna o tu profesionalitu tam je taka organizovanost ze az na helios endam dopustit pretoze to mozem porovnat z vlastnej skusenosi.
A platenie je individualne ale cca 1500 eur, to je vsetko otom co chces si dat aj navyse urobit, ale stoho len lieky premna co som si pichala stali 500 eur, potom sme platili 700 eur pri zakroku, potom sme si davali halosperm robit co je velmi dobra vec a este nam odporucili metodu ICSI, ale manzel chcel spermie selektovat metodou PICSI a to sme si tiez museli preplatit.
teraz nam robili geneticke vysetrenia na komplet aj mne aj manzelovi a neplatili sme vobec nic.
Teraz mame prestavku a idem na 2. IVF

michellevendero
11. júl 2017

@lucina1100 to sa perfektne číta 👍🏻 A nevieš koľko tam stojí IUI ? V Iscare MT som platila 110 € plus lieky a injekcie. U mňa je problém udržať 🙈

lucina1100
11. júl 2017

@michellevendero
neviem, ale baby mi vraveli na izbe ked sme boli na zakroku, co boli tiez v iscare a prestupili, ze helios je omnoho lacnejsi ako iscar a maju lepsie sluzby, teda robia rozlahlejsie vysetrenia

bykaterina
11. júl 2017

@lucina1100 ja som Bola v starom iscare a robili aj testy na imunitu ale tieto Co robia v car nie su tak Ci tak dokladne a je potrebne skor urobit na repro. Imunologii. Detto hemato. Kocky neviem ako je Tam teraz personal ale super personal je v ziline. Skoro cely zo stareho iscare a je to Tam take pohodove. A mne sa paci ze netlacia par do pk

lucina1100
11. júl 2017

@bykaterina
No ja som prestupila do heliosu a nešla by som už nikam zanic na svete, tam je to úplne na vysokej a špičkovej úrovni.
A pýtala som sa na tie imuno a hemato testy, ale Dr.krajkovic povedal že baby si to robia na vlastnú pest a aj tak nič nezistia, že oni posielajú len vtedy keď je to potrebné, ale inak nie že to sú zbytočne vyhodené peniaze.
A robia z krvy všetky základné vyšetrenia na všetko a podľa toho sa ďalej riadia aspoň tak mi to bolo povedané.

bykaterina
11. júl 2017

@lucina1100 no jeho poznam a viem aky je.. no zbytocne prachy su to urcite neni vyhodene.

michellevendero
11. júl 2017

@bykaterina ahoj. Prosím Ťa v tej ZA je aj Dr. Gaťová ? Ona bola úžasná Dr. 👌🏻

bykaterina
11. júl 2017

@michellevendero ano je tam 🙂 chodi utorky a vikendy ked ma sluzbu

michellevendero
11. júl 2017

@bykaterina a kde sa ten CAR v ZA nachádza ? Aj Dr. Gallo ???

bykaterina
11. júl 2017

@michellevendero ano aj on je tam. kukni na ich webku ale je to kusok od hypertesca a vchod je zo stefanikovej ulice

michellevendero
11. júl 2017

@bykaterina to myslíš v ZA CAR GYN-FIV ???

michi77
12. júl 2017

Ja som chodila do Iscare Martin a som nadmieru spokojná. Milý a ochotný personál s ľudským a profesionálnym prístupom. Mám veľmi dobré skúsenosti. Momentálne som v 8tt+4 a za to vďačíme hlavne pánovi Doc. Tomášovi a samozrejme aj celému úžasnému tímu!

lucina1100
12. júl 2017

@michi77
Ja ani zadarmo by som tam nešla všetko falošný ľudia s neludskym prístupom a hlavne Dr.tomas falošný a arogantný, dôležitý nič som mu nemohla povedať tam sa všetko len o peniazoch točí, veď tam nemajú nikoho všetci odtiaľ odišli a teraz vyvolávajú že kedy prídeme ale aj ostatným babám, ale každý má svoj názor 🙂

bykaterina
12. júl 2017

@lucina1100 myslim ze zvelicujes ze tam nikto nechodi. ono tym ze su tu teraz 3 centra v okoli sa to rozprchlo a kazde ma upadok. dalsia vec napr. v Brne to stoji cely ansabel menej ked ides soft a ides ako samoplatca a ked ides cez poistovnu na normalne IVF tak menej este

michellevendero
12. júl 2017

@bykaterina nad Brnom uvažujem aj ja. Mám poisťovňu VŠZP a muž Dôveru.

michi77
12. júl 2017

Lucina 1100 čo Ti tam urobili, že tak nepekne o nich píšeš? Pán Doc.Tomáš si to naozaj nezaslúži. To čo píšeš, je naozaj dosť ostré. Môžem vedieť, aký máš dôvod sa o celom centre takto vyjadrovať? Vôbec nemáš pravdu, že tam nikto nechodí. Vždy keď som tam bola, tak tam bolo dosť párov, ktorí túžia mať bábätku. Dokonca teraz sú po rekonštrukcii priestorov. Budem sa opakovať, ale ja môžem ISCARE Martin len odporúčať!!! Nikdy by som si nerobila názor na základe niekoho iného. Najlepšie je si tam zájsť a urobiť si svoj názor.

babusik85
12. júl 2017

@michi77 nepisala nazor na zaklade ineho. ved pisala, ze ona tam bola.
ja som sice nechodila do Martina, ale do Blavy ale nikdy viac! lutujem do dnes, ze sme tam isli!! my sme neboli spokojni.
ale ved je to OK, nemusi byt kazdy spokojny.

bykaterina
12. júl 2017

@babusik85 nemozes porovnavat centra takto. to ako keby si porovnavala predajnu coop jednota v BA a v KE. ved vsade su ine osobnosti a o tom to je a potom jasne na tom hore ci sa uhniezdi alebo nie.. system stimulacie mas vsade rovnaky.. akurat ine davky na zaklade tvojho zdr. stavu

babusik85
12. júl 2017

@bykaterina tak to je jasne, ved som pisala, ze my sme tu neboli, ale v Bratislave.
ja som v podstate reagovala na to, ze je to normalne, ze niekto je spokojny, ale ten druhy nie.

bykaterina
12. júl 2017

@babusik85 urcite ano ale zas toto jeasi prehanana kritika 🙂 , bol tam urcite zmätok ked odisiel personal do GF do ZA to by bol vsade ale uz to tam je asi ukludnene. je ine ked odide 1-2 ludia a pridu novy tak sa zaucia za chodu a hlavne kazdy dr ma ine ,,maniere,, ved to poznas ak mas nejakého nadriadeného a ten sa vymeni a ten to chce inak podla seba tiez prechod nie je lahky

lucina1100
12. júl 2017

@babusik85
presne tak nazor som si urobila na zaklade samej seba a este baby ktore som teraz spoznala v heliose aj oni prestupili z iscar a hovorili to iste a dokonca to oni sami pisali v diskusii same za seba, ako to tam chodi a ako oni boli spokojne

lucina1100
12. júl 2017

@michi77
@michi77
@michi77
@michi77
a premna je dolezite ze ja som spokojna, a nic to nema zo stimulaciou, ale uhniezdenim, ja hovorim o profesionalite a otom ze vsetci vedia co maju robit a naozaj sa omna tak staraju ako keby som mala lepru dobre ze nie, stale volaju o vsetkom informuju, ale hlavny dovod je ta PROFESIONLITA su naozaj na extremne vysokej urovni a to je premna dolezite, ze sa tam citim ako keby som bola doma a nie chodila na dake IVF, alebo nieco take🙂

michi77
12. júl 2017

@lucina1100 ja Vám to neberiem. U mňa to tiež nebolo ľahké so stimuláciou a uhniezdením. Ešte predtým som musela absolvovať operáciu, aby som mohla aspoň touto cestou otehotnieť a práve pán Doc. Tomáš ma odporučil na operáciu. Tento rok mám 40rokov a preto som šťastná, že sa to podarilo aj keď nemám ešte dobojované. Ale verím, že to dotiahneme do úspešného konca a splní sa nám najväčší sen. Profesionalita a informovanosť v ISCARE Martin je tiež na vysokej úrovni a v kontakte som s nimi doteraz, aj keď už chodím ku svojmu obvodnému, ku ktorému až takú dôveru nemám ako k pánovi Doc. Tomášovi. Vždy ma vie usmerniť a ochotne poradiť. Odborník a človek s veľkým srdcom!!!
Lucina 1100 prajem Vám nech Vám to vyjde,hlavne tomu treba veriť a dôležitá je psychická pohoda

lucina1100
12. júl 2017

@michi77
Ďakujem a drzkajte sa, nech to dotiahnete do úspešného konca aj vy 🙂

domuska11
13. júl 2017

@michi77 sledujem túto diskusiu uz pár dní....napisala si svoj názor,napisala si prečo si odisla do heliose...akmako ti napísala aj baby,nemozes porovnávať takto dve centra.ty si bola v iscare v case ked tam naozaj nastala uplna vymena personalu a stým spojené vsetky zmeny,zmatky a samozrejme aj novy personál.
A traz moja skúsenosť - odisla som z heliose do iscare. Odisla som v case stimulácie na 1ivf. Dôvod? Kazde jedno centrum postupuje rovnako,kazde jedno centrum ma taky isty postup stimulácii,techniky a pod.vsade nechas strasne velke prachy a žiaľ,vysledok mas neistý...uz je to na samotných pacientov kde sa rozhodnu ist,a hlavne kde sa citia najlepšie.lebo v tomto je dôležitý pocit istoty. V heliose som zažila najhorsie slová ake su dvaja mladý ludia vypočujú,nedavali mi ziadnu nadej,ziadnu istotu,ziadnu podporu,iba tlačili do ivf bez toho aby sa pokúsili hľadať,liecit dovod na ivf. Isla som na konzultaciu k dr.Galovi a neľutujem..pomáhal ale aj na rovinu povedala svoj názor a ver,ze nie vzdy to bolo príjemné! Absolvova!a som 3xivf,8 vkladov a vela krat som odchadzala s placom odtial. Pocas celej stimulacie volali,komunikovalai a podporovali,vo!a!i každému ohladne výsledkov lebo na tom tam koordinátorka je!!! Všetky vyšetrenia,komplet profil,vsetko bolo...dovod neúspechu nebol,odporucnaie do Nitry a aj do Lúčok. Veľakrát om mohla odísť,velakrat som chcela ist do Brna,aj som bola obj.na konzultaciu a?e ten pocit istoty,kamaratsva aký bol v celom iscare nikde inde nebol!!!
Podaril sa vklad,vsetci sa asi modlili ,po porode vsetci pisali.
Ked sa nepodarí vklad hlada!e problem v centre,bezime pred niekde inde a je automatické,ze si budeme chváliť to nove centrum,je jasné,ze ticha vojna medzi centrami funguje a zvlast helios verzsu iscare,a je jasne,ze ti v heliose nepovedia,ze iscare postupoval správne! Ale tvoje slová na iscare su az moc silné a prepáč,na to,ze si tam absolvovala 1ivf tých skusenosti nemas..porovnávať centra mozes vtedy ked mas tak naprdene diagnozu,ze si nevedia dat rady co s tebou..vtedy ealne vidis ako ktore centrum pristupuje k pacie tovi..nielen písať faktúry ale snaha pomxt je oveľa viac!!! A napr.manzel mal plánovaný zákrok kde by mal operovat urolong a androlog,v heliose operuje gynekolog !!!
Planujem ket v iscare a velmi sa na nich tesim,sice tam poznam uz iba sanitarky ale ja verim,ze ten pocit tam po odchode partia dr.Gala ostal.

pd501fb
13. júl 2017

Ja som tiez chodila do Iscare v Martine a za mna urcite odporucam.A co sa tyka Doc.Tomasa bola som maximalne spokojna.Teraz som 12tt+3 a velmi sa tesime,dufam ze vsetko dobre dopadne ☺

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre