• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

13. júla 2017 
ja by som chcela dvojicky a bolo by mi jedno ako by si pohlavie rozdelili len aby boli zdravucke :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasocka1 - vírusíky papáš poctivo???
test ťa nedráždi?
a ja by som chcela dievčatko ale pravdepodobne to bude chlapček.... ale nevadí hlavne nech je zdravučké!!!
24. nov 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka ahojko, dnes sme sa tam možno aj videli, tú svadbu sme aj my s manželom kukali, ja som tam bola asi jediná blondína :slight_smile: a nesedela si priamo oproti telke ? :slight_smile:
inak baby mali ste pravdu, výborný dojem mám, naozaj príjemné sestričky a doc., bola som síce riadne v strese, ani krv sa nedarilo zobrať, tak som sa zasekla :grinning: :grinning: :grinning: , mm to zvládol v pohode, spg mal úplne super, uvidíme ešte tá morfológia. Uvidíme ešte moje výsledky a v podstate vraj v polke decembra IUI :slight_smile: to aká rýchlovka :slight_smile:
24. nov 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terry123 , vďaka, budem poctivo. :slight_smile:

@lasocka1 , my sme už boli, dnes ráno.
@tinara23, pozerám tvoje foto, myslím, že si pamätám. Vy ste sedeli tak naľavo od telky? A mala si taký copík? Lebo ešte jedna blondíka tam sedela napravo od televízora - také dlhšie vlasy bez copu.
Inak, toto sa mi na iscare tiež páči - že všetko pekne poriešia a neotáľajú. Tak držím palce na iui.
@bbtina , tak držím palce. Nech sa to pekne rozbehne aj podarí. :slight_smile:
@lubka0506 , no veď práve, ja som tiež taký antitalent na vkladanie fotiek a tak.
24. nov 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka z pohľadu ako ste vy sedeli, tak naľavo, bez copa, dlhšie blon vlasy, vtedy ste tam iba vy dvaja s mm tuším sedeli, keď sme mi prišli
24. nov 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 , no jasné, viem, a si sa tak na mňa usmievala :slight_smile: . Hej, vy ste prišli prví po nás. Dovtedy sme tam boli chvíľu sami.

Inak, my sme sa tam tak smiali, predtým sme boli v cukrárni pri nemocnici na čaj a koláčik, a tak nám bolo potom veselo.. normálne som si pomyslela, či nám do toho čaju niečo nedali.
24. nov 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver ake virusiky? :grinning: to je krasne drzim palceky nech je hlavne zdravucke no test si myslim ze bude zbytocny myslim ze sa nepodarilo pobolievaju ma vajecniky ako pred menzesom a su to take iste pocity ako po prvej IUI tak sa netesim a pripravujem na umele neva len nech sa podari :slight_smile:
24. nov 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka to ste mali druhu IUI? tak drzim palce ja si mam spravit uz 30.11 test ale asi negativny mam taky pocit ze babatko este nechce ist k nam ... :wink: ale my si na neho pockame :slight_smile:
24. nov 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka no presne som aj ja manželovi hovorila, že ktovie či tu nie je niekto z koníka :grinning: ja som bola trošku v strese, keďže sme boli iba prvý krát :wink:
24. nov 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 , to ti verím, že si bola nervózna, ale uvidíš, v polke decembra ti už budeme držať palce po iui.
@lasocka1 , hej, druhú.. A ty....ale veď uvidíš... mysli pozitívne.... Tie bolesti môžu byť aj po hormónoch, ak si mala Clostilbegyt. Ja som teraz mala iui v prirodzenom cykle, a vôbec nič ma zatiaľ nebolelo, len chvíľu po Pregnyle, veď som si aj myslela, že hádam nič nerastie. Aj v centre mi povedali, že po hormónoch je to trošku citlivejšie. No ale zas je to istejšie, a skôr. Každopádne držím palce... nech už bábätko príde čím skôr....
24. nov 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, napíšte mi , ako je to pri odbere vajíčok- pri IVF , je tam narkóza?? Žena čosi cíti, či je to v pohode ? Mám sa báŤ?Ďakujem a všetkým držím všetkých 20 prstov :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 ano je ale len taka kratka cca 10 min.A po prebrati citis troska ta brusko boli ale inak ok.
A virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
24. nov 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari, dakujem pekne a tie virusiky , co mam s nimi robit, aby zabrali :grinning: . Ako si prišla do toho úžasného druhého stavu?Bola to dlhá cesta ?
24. nov 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym vam dakujem za priania k narodeninam.
24. nov 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka inak zabudla som....držím palce, nech sa podarí :slight_smile:
24. nov 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 , vďaka. Podobne. :slight_smile:

Janemari, Crazybabenka, vďaka za vaše vírusíky. :slight_smile:
24. nov 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. nov 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
25. nov 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasocka1 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
25. nov 2010 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
25. nov 2010 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka brala som hormony ale ine ako si pisala no jasne uvidime ale radsej to berem negativne aby som to potom mala lahsie pri teste. Keby to bolo pozitivne o to vacsia radost by bola crazybabenka dakujem za virusiky :wink:
25. nov 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka - mňamky, ako to má človek vydržať.... strašne dlho medzi jednotlivými kontrolami.... božinku veď ja nieviem či to tam dole je všetko OK, keby bola taká nejaká domáca kontrola :grinning: asi si nakúpim testy a budem si robiť každý den prvý mesiac aby som sa uistila :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: Do rana sa mi zase snivalo,ze mam syna a bol taky zlaty a zda sa mi,ze na svoj vek aj prilis inteligentny a prespekulovany :grinning: Ale krasne to prebudenie :slight_smile: A nieco pre vas
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
25. nov 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver JúúúJ na to som aj ja nadávala.....keď som musela čakať.....potom som si hovorila, že keď začne kopkať.....tak aspoň budem kľudnejšia.....že budem bábo cítiť....a trt :grinning: keď 5 min. nekopká.....tak začínam chytať hysák :grinning:
25. nov 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka no a tak do neho stale stuchas a potom sa cudujes ze ti v noci neda spat :grinning:
25. nov 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari aha....týmto si mi veľa vecí objasnila :grinning:
25. nov 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sliver, neboj, keď budeš tehotná s druhým, budú už aj domáce testy na kontrolu tehotenstva... Doba letí míľovými krokmi :slight_smile: . A dovtedy len vydrž. A neboj, určite je všetko v poriadku. A ozaj, nebudú to tie dvojičky?
@janemari , a už aj ty cítiš pohyby? Nech si to neodskáče vždy len Crazybabenka.
25. nov 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka jasne uz cca tyzden :wink:
25. nov 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, neviete ako budú robiť v centre cez vianoce?
25. nov 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 Teraz ste boli v ISCARE 1 krát?
25. nov 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok