• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

23. októbra 2017 
@xeroma no končia 23.12 to viem , lebo posledné odbery sú naplánovaná na 17.12..ale pomedzi tam zrejme niekto bude, len sa asi nebudu robiť neplánované zákroky
25. nov 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu100 áno, prvý krát :slight_smile:
25. nov 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som volala za hormonálny profil 22DC tak je to v poriadku a následne na 2-3DC idem znovu na krv.
25. nov 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasocka1 , a čo si brala pred iui, ak sa môžem spýtať? Ja som si myslela, že sa vždy dáva Clostil..... :confused:
25. nov 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka ano aj to som mala ale aj estroferm ci ako sa to vola :grinning:
26. nov 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT
26. nov 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasocka1 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT
26. nov 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka - takže po kontrole :wink: vačok má 9mm a miminko 2mm
ešte počkať týžden na srdiečko :slight_smile:
ževraj som 6tt
26. nov 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver nooo gratulujem.....len tak ďalej....takže zmeniť status zo snažilky na tehuľku :grinning:
26. nov 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka - jeeeej aké to je pekné :wink:
26. nov 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč kočky dnes som si všimla že pán Doc. má tento kalendár, teda u mňa ho použil aby mi all vyrátal, možno sa niektorej šikne :wink:
http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kalendar
26. nov 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver :wink: najkrajšie čo môže byť :wink:
26. nov 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver toto máš prehľadnejšie www.tehotenskakalkulacka.sk sú tam aj obrážťoke :grinning:
26. nov 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver Pekne spravy.Gratulujem :slight_smile:
Aj ja som dnes bola v centre.Uz mi volala sestricka vysledky,tak si idem pichnut "davku" :grinning: :grinning:
Pekny vikend Vam zelam kocky :sunglasses:
26. nov 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xeroma oni asi pred vianocami končia a mne povedal docent že budú robit až od 10 januára. Lebo ja by som mala mat niekedy v januári KET a hovoril že začínajú až vtedy...aby som volala až 10.1. Možno budú robit nejaké neplánované zákroky.
26. nov 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver , tak gratulujem... je to také konkrétnejšie, však... 6 tt... Aké zvláštne, však, len nedávno si stimulovala, a už bábätko... To je úplne také ... nezvyčajné... Injekcie a lieky a celá tá stimulácia a problémy okolo nej sú tak ... neromatické... ale výsledok je rovnako krásny ako za prirodzených okolností... a očividne stojí za to... na stimuláciu asi rýchlo zabudneme :slight_smile:
@terry123 , tak si aj ty čoskoro tehuľka ... držím palce. :slight_smile:
@lasocka1 , tak aj tebe nech sa to rýchlo podarí.

Babule, ja mám takého ciťáka, že o chvíľu tu budeme mať ďalšie tehuľky a bábätká... Len dúfam, že nám tu tehuľky zostanú ako crazybabenka a janemari, na povzbudenie. :slight_smile:
26. nov 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terry123 , to bol preklep, chcela som napísať: Tak aj ty NECH si čoskoro tehuľka... No ale osud to tak chcel... je to zrejme hotová vec. :slight_smile: Tak nech ti to rýchlo ubehne.. :slight_smile:
26. nov 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 tak ak je to takto, tak zrejme stimulku začnem až v januári a ET bude vo februári. Lebo teraz stimulku by som začala cca 16.decembra a kontroly mi vychádzajú na koniec decembra a začiatok januára. No mesiac už hore, dole aspoň si ešte vychutnám vianočnú a novoročnú lyžovačku a potom budem iba oddychovať :wink:
26. nov 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak dnes je narocny den za mnou.A celkom uspesny az na toho mm,ktory stale splieta o DNA testoch :angry:
26. nov 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari , no čo na to pvedať... Povedala by som, kašli na to, ale je to asi ťažké... To ešte nevie, o čo prichádza. A ak sa môžem spýtať, ty si otehotnela cez ivf alebo prirodzene? Ale aj tak nemá čo oxidovať s nejakými testami DNA.
26. nov 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka bolo to prirodzene hned po neuspesnom IVF kym som cakala na KET.Uz aj s tym Ket sa vyhrazal,ze neda suhlas :confounded: A asi nedomyslel,ze ked si zaplatim ivf /hradila som si ho sama,on prispel na konci par eurami/ a potom by som si dala urobit dieta niekomu inemu. Ale zato,ze on si uziva kade tade,tak si mysli ze aj ja.A pritom ked sme splodili dieta bola som doma na dovolenke a on bol somnou doma,takze ma to uraza.Na jednej strane povie ,ze nieje jeho a na druhej ze mi ho vezme :angry:
26. nov 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari testy DNA ved nech tie peniaze dá radšej tebe!!! :angry: nemám slov ale vidím že aj hajzli existujú... :angry: asi by si si mala užívat aj ty!!!... :wink:
@xeroma no tak začneš okolo 16 januára a budeme na tom tak isto,lebo verím tomu že moja mrcha si bude dávat načas... :unamused: :confounded:
26. nov 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessinka neboj ostaneme....a budú aj ďalšie :grinning:
27. nov 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver tebe už nemusím :grinning:
27. nov 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
27. nov 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasocka1 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTT
27. nov 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari .....no choré... niektorí tí chlapi majú divné myslenie...Veď ty vieš, že je otec, aj zo zákona sa to tuším tak berie... len sa mu asi nechce platiť výživné...Teda takéto naťahovačky teraz, keď potrebuješ byť v kľude..že sa nehanbí. Tak držím palce, nech sa to aspoň ukľudní...

@crazybabenka :slight_smile:
27. nov 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sliver gratulujem...
27. nov 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok