Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

sliver
19. aug 2010

@janemari - blahoželám, to je úžasné!!! a kedy ideš k doc. a budeš mať all potvrdené?

crazybabenka
19. aug 2010

@janemari ty prestaň s takýmito rečami.....srdiečko bude....a aj všetko ostatné....ty teraz nemysli na nič pochmúrne a hladkaj bruško.....to je teraz tvoja základná povinnosť 😀

janemari
19. aug 2010

@sliver vcera som bola u dokiny a je to potvrdene a robila mi sono a 31.8.idem na krv.

janka134
19. aug 2010

janemari neboj vsetko bude tak ako ma byt a konecne budu mat aj v praci radost tie skodoradostnice a ty budes mat od nich pokoj 🙂 😉

crazybabenka
19. aug 2010

@janemari a hlavne teraz sa daj na PN-ku......aby si mala kľud.....a žiadne stresy.....nech len fazuľka môže rásť do krásy 😉

janemari
19. aug 2010

No na PN idem az po potvrdeny srdiecka od 6.9.zatial mi zostava este tyzden odrobit a potom by som chcela na nocnu dovolenku,len sef s anetvaril nadsene.Tak este uvidim ci mi ju da.

crazybabenka
19. aug 2010

@janemari 6.9 ideš na sono do MT? my ideme 6.9. do MT na prenatálne sono v 20 tt.....a dúfame, že nám krpček ukáže či budeme mať babulu alebo chlapčiatko

janemari
19. aug 2010

@crazybabenka do MT idem 2.9. takze by mi mali potvrdit srdiecko skor ako moja dokina.Som zvedava,ale sa bojim aby to bolo ok. A myslim ze si spominala ze budes mat chlapceka,nie? 😅 Oki ja sa utekam chystat do prace a naobedovat aj ked mi moc nechuti.

crazybabenka
19. aug 2010

@janemari je to tak na 80% ....povedali nám to v 12tt, ale že do 20 tt sa to môže zmeniť....lebo sa dokyne krpec stále točil....tak sa dobre nedalo rozoznať či je to chlapec .....alebo len pupoč. šnúra 😀 ničoho sa neboj....určite to dobre dopadne

anita12
19. aug 2010

@janemari ... gratulujem !!!!! takéto správy tu čítam 🙂 ale nerozumiem teda , ked si vtedy písala, že IVF neuspešné... a potom si čakala n KET.. , ale to je jedno, naozaj zázraky sa asi dejú, strašne Vám držím palčeky nech je drobček zdravučký a aj ty . Drž sa !

lubka0506
19. aug 2010

ahojte 🙂 no teda @janemari čo som to čítala???...blahoželám 😵 musíš mysliet pozitívne a šetri sa... 😵
ja idem zajtra do MT na krv...moja mrcha sa včera spustila a aj prestala,tak som volala že či mám prísta sestrička mi prepojila doktora a ten povedal že určite hej. Tak idem zajtra zo švagrom na výlet... 🙂

janka134
20. aug 2010

a moja mrcha stale nikde uz chcem ist na KET 🙂 😉

janemari
20. aug 2010

@lubka0506 tak nechapem co si to mala zac,jednodnovu mrchu? 😅 Ale bude naozaj lepsie ked ta tam pozru a budes kludnejsia.
@janka134 no mne sa to nejako nevidi ta tvoja mrcha.Nie si prechladnuta,alebo zapal?
@anita12 ja som sama ta co nechape,3 roky snazenia a nic,potom ivf a nic a teraz som mala ist koncom mesiaca na KET a stalo sa toto...

crazybabenka
20. aug 2010

@janemari také zázraky sa dejú....medzi nami "januárovkami" máme babulu, čo išla na srdiečko....a nenašli nič.....poslali ju na čistenie....ale najprv jej povedali, že nech počká pár dní, či to neodíde samo....a keď išla na čistenie....tak srdiečko bilo na zbláznenie.....a teraz je už s nami v 5 mesiaci....takže na zázraky treba veriť

janemari
20. aug 2010

Waw tak tomu sa hovori zazrak az mam zimomriavky...

janka134
20. aug 2010

🙂 janemari zapal uz nemam aspon dufam pockam este tyzden ak nic zajdem do centra presne tak to bolo aj pred ivf mesiac som cakala inak mi nemeska to je zakon schvalnosti

zuzana_18
20. aug 2010

@janemari tak Vám sa vlastne podarilo prirodzene?Alebo ET bolo úspešné len s krvácaním.

lubka0506
20. aug 2010

ahojky 🙂 babule chápete?...moja mrcha taká že najprv hups von a teraz dva dni len také špinenie. Ráno saom bola na krv a dala som si aj prvú ani tabletku. Uvidím čo sa bude diat. 😒

janemari
21. aug 2010

@zuzana_18 prirodzene 😎 @lubka0506 a ako inak vsetko v poriadku?

lubka0506
21. aug 2010

čauko... 😵
maoja mrcha mrchovatá...nič len také špinenie,čo to má znamenat? 😖

janemari
21. aug 2010

@lubka0506 to bude asi z tych hormonov ved vsetky injekcie aj lieky vedia rozhadzat cyklus

bielalady
22. aug 2010

@crazybabenka , aj my idme 6.9. do MT, ale na vstupný pohovor-vyšetrenie, tak sa strašne toho bojím, čo mi tam povedia, vy ste robili ivf?

crazybabenka
22. aug 2010

@bielalady nemáš sa čoho báť.....všetci sú tam milí a určite ti pomôžu....nie mi sme neboli na IVF....nám sa podarilo prirodzene 😉

bielalady
22. aug 2010

@crazybabenka , aha a prečo potom chodíte do centra???

lubka0506
22. aug 2010

@bielalady nemusíš sa bát,ja som tam bola tento týžden prvý krát v pondelok a bola som veelmi milo prekvapená,potom som bola na krv v piatok a upllne v pohode,až na to že mi sestrička nemohla nájst žilu a trafila mi aj sval...ale už ruka nebolí už to prešlo.... 😉 naozaj sa nemusíš bát... 🙂

bielalady
22. aug 2010

@lubka0506 , ďakujem, hádam to tam prežijem aj ja!

crazybabenka
23. aug 2010

@bielalady no nám sa podarilo prirodzene otehotnieť pri príprave na IUI.....o mojom predčasne prasknutom folikule tu už bolo napísané dosť 😀 ....no ale prečo chodíme ešte do MT.....no preto, že poskytujú ešte aj prenatálne sono...ja som bola na prvom v 12tt len u nás v nemocke .....lebo sme sa sťahovali.....a do MT sa nám nedalo ísť......bola som s vyšetrením max nespokojná......teraz už idem do MT.....lebo viem, že doc. Tomáš si dá záležať na každom jednom detaily a bude môjmu krpcovi venovať max pozornosť

bielalady
23. aug 2010

@crazybabenka, tak to je super, držím palce... toho šiesteho Ťa zrejme uvidím... 🙂

crazybabenka
23. aug 2010

@bielalady ďakujem ďakujem.....no neviem či sa stretneme.....sme objednaný až na 12-tu

bbtina
23. aug 2010

a už som zo všetkého jeleň, 2 dňovú mrchu som ešte nikdy nemala, mysláíte, že to má niečo spoločné s Clostylom, ktorý som brala pred mesiacom alebo s pichnutým Pregnylom na ovulku alebo potom s Utrogestanom??(všetko kvôli IUI). Je mi to dáke divné, mrcha mi prišla riadne načas, na den presne, tehotná určite niesom ☹(((, ale zrazu len 2 dni a nič.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre