Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

helen5
10. apr 2011

🙂 @janemari gratulujem k babetku ako dlho si nan čakala a ako dlho si tam chodila

helen5
10. apr 2011

@hope2011 aj ja pojdem ked dostanem MS tak hned na druhy den mam ist tak som zvedava ako dopadneme mi držim vam všetkim palce 🙂

janemari
10. apr 2011

@helen5 no ja som bola len na jedno neuspesne kolo IVF a po nom sme mali ist na KET,len toho som sa uz nedozila,lebo sa mi podarilo otehotniet prirodzene.Ale celkova snaha o dieta bola skoro 4 roky.

hope2011
11. apr 2011

@helen5 ahoj, to bol asi preklep, ja idem len do druheho kola....🙂 teraz som po prvom neuspesnom IUI....stimuluju mi vajecniky liekmi, takze tomu sa hovori stimulacia....mne predpisali clostyl a uzivam ho jednu tabletku kazde rano od tretieho dna cyklu po siedmy a potom od desiateho chodim na folikometriu...a ty? co teraz podnikas???? 🙂

hope2011
11. apr 2011

@helen5 aj ja ti samozrejme drzim palce....a napis co a ako🙂

mabumi
11. apr 2011

ahojte kočky, aký ste mali víkend?

@hope2011 po IVF som aj ja mala také bolesti, mávam ich bežne, ale max. 1 - 2 dni a toto trvalo týždeň a poriadna mrcha ani nedorazila, len špinenie. ale clostil som brala skoro 2 roky a 4 tabletky denne, a nemala som až také problémy (okrem tých 1 - 2 dňových bolestí veľkých) 😒 . tak prajem veľa šťastia, veď to utrpenie sa nám musí oplatiť. potom budeme po pôrode hovoriť, že to bola malina 😀

@janemari som rada, že to nebude robiť taký problém, no a verím, že po pôrode sa všetko ustáli a bude ti oveľa lepšie 😵

mabumi
11. apr 2011

@lubka0506 a ty ako moja, dúfam, že lepšie 😉 . držím palce na kontrolu a čakáme ako na ihlách na info 😅 . ale určite to dobre dopadne
@krista5 ahoj 😉 . ty čo máš nové, ešte ms neprišla?
@makovicka53 už som si prečítala, že kontrola v utorok. tak čakáme 😅

hope2011
11. apr 2011

@mabumi no mi hovor....porod...tak to bude cosi...ale poviem si jaaaj, ako som po tomto tuzila...vsetko vytrpime....este aj dnes mi doznievaju bolesti...ja neviem, co si uz mysliet....ale to co sa dialo vcera to uz nechcem nidky zazit....a ty sa ako mas??? co nove u teba????

mabumi
11. apr 2011

@hope2011 no ja som to tak myslela, že pôrod sa nám nebude zdať taký strašný po tých bolestiach, čo sme už vytrpeli predtým 😵 . ale tak ja hovorím, že každú bolesť vydržím, len aby to dopadlo dobre. no keď sa skrúcam od bolesti, tak sa to ťažšie hovorí, ale aj vtedy to platí 😖

krista5
11. apr 2011

@mabumi
ahoj, no MS este nie ale dufam ze zajtra uz dorazi a zaciname🙂🙂🙂

janemari
11. apr 2011

@hope2011 tie bolesti budu aj z tabletiek,lebo ti to blokovalo mrchu a teraz su tie stahy maternice horsie,pokial mozes daj si nejaku tabletku,termofor na brusko a oddychuj.

hope2011
11. apr 2011

@mabumi ahaaa, no tak ja som to pochopila inak trosku...no veru...neviem ake budu porodne bolesti, ale toto co som mala teraz to bolo priserne...ja vydrzim bolest, vytrpim ale teraz som az plakala od bolesti.....ale myslim si ze to mi praskala asi cysta...lebo je to mozne ze sa vytvorila...vsak sa opytam o tyzden doktora, co si o tom mysli....

mabumi
11. apr 2011

@krista5 dorazí, dorazí 😅 a máj bude patriť nám 😉 😀 😀 😀

hope2011
11. apr 2011

@janemari dakujem za radu...dnes je to uz neporovnatelne lepsie...uz som aj v praci...a to je jedine stastie, ze mi MS vysla akurat na vikend, to neviem, co by som robila v robote pred vsetkymi v takych bolestiach ako som mala...vidim, ze uz mas novu fotku, idem pozriet aj dalsie....ako mas dnes???? ako srdiecko a ako malicke???

janemari
11. apr 2011

Kocky drzim vam palce a posielam plne vrecia TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT uz aby ste mali v bruskach vytuzene deticky.Mne sa to uz krati a neviem kedy co nastane tak pre istotu vam sem kedykolvek supnem nejaky virus 🙂

mabumi
11. apr 2011

@janemari ďakujeme 😅
veru je to hrozná droga ten MK. cez víkend som tu nebola, ale každú chvíľu som si pomyslela na vás, hlavne na teba, že ako sa máš, čo malá, či sa drží a čo srdiečko... 😀 .
boli sme celý víkend so svokrou, a tak som porovnávala mm s tm a bojím sa zhody 😝 😕
Tak držím palce, veľmi, veľmi veľmi a všetky tu na teba myslíme 😉

janemari
11. apr 2011

@mabumi co sa tyka zhody mm tak je malo pravdepodobne,ze taky exemplar este beha po zemi,aj ked je teda pravda ze podobnych je vela ale takyto extrem uz asi nie,takze sa neboj 😉 No mala cez vikend vydrzala a este by mohla do naplanovaneho terminu,ale ten budem vediet az v stredu.Dnes som nejaka otapena,len by som spal a spala. 😔

mabumi
11. apr 2011

@janemari tak si dobre pospi, veď ti to môže len prospieť 😉
no a úplna zhoda to určite nebude, to je teda fakt 😖 , mala som na mysli iba niektoré veci 😵

krista5
11. apr 2011

@janemari
dakuujemee....

makovicka53
11. apr 2011

@mabumi ano yajtra je moj velky den D...dufam ze budem najstastnejsia osobka pod slnkom 🙂

sliver
11. apr 2011

ahojte, už vás nestíham čítať a strácam prehľad čo kto kedy ako....
tak pre istotu posielam všetkým snažilkám a čakateľkám TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
držím vám všetkým palce a dúfam že keď tu niekto napíše tú super pozitívnu správu tak ju neprehľadnem 😉

monka112
11. apr 2011

ahojte, chcem sa opytat, bola som na IVF v KE ale nevyslo nam to, teraz chcem ist na druhe IVF ale uz nie so Kosíc, pocula som o Martine ze su tam dobri odbornici, napiste mi prosim ci mam skusit Martin, dakujem

mabumi
11. apr 2011

@sliver tak vieš čo? ak ja budem mať tú pozitívnu správu, tak ju napíšem priamo na teba, OK? 😉 😀 A S RADOSŤOU!!!

@monka112 tu ti asi všetci odporučíme Iscare Martin 😉 my sme veľmi spokojné. vraj je to na slovensku najlepšie centrum. ak by som niekedy išla meniť, tak jedine do Brna (lebo pre samoplatcov je to tam oveľa lacnejšie a sú tam vraj dobrí).

monka112
11. apr 2011

@mabumi ahoj, dakujem za odpoved, nasla som si na internete aj Helios aj Iscare, ktore je lepsie, Martin vobec nepoznam, mozes mi napisat kolko ta vyslo v iscare IVF?

janemari
11. apr 2011

@makovicka53 tak pre teba na poziivnu krvicku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉
@mabumi pokial ide len o niektore veci je to,da sa to bud prehliadnut,alebo vydiskutovat 😉
@monka112 ja tiez mozem len odporucit Iscare a cenik si najdes na nete.Niektore veci s porovnanim s heliosom boli lacnejsie myslim. Iscare je priamo v areali Martinskej nemocnice a Helios je niekde mimo na okraji Martina v nejakom dome,alebo tak nejako. A v Iscare sa asi dostanes skor na rad ako v Heliose aspon nedavno to tak bolo,ze tu si isla npr.na konzltaciu cca do 2 tyzdnov a v Heliose si cakala aj 2 mesiace. Budeme ti drzat palce.

makovicka53
11. apr 2011

@janemari dakujeeeeem....priiijmam plnym duskom 🙂

sliver
11. apr 2011

@makovicka53 - ajoj nemala si ísť dnes na krv??? či ideš až zajtra?
ty si dobrá že netestuješ, ja som to nevydržala, ako fakt poklona
držíme veľmi palce a posielame niečo na papkanie 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sliver
11. apr 2011

@monka112 - úúúúúúplne úúúúúplne odporúčam Iscare Martin
hlavné info s cenníkom majú na stránke, ak by ťa niečo konkrétne zaujímalo napíš 😉

zabka1124
11. apr 2011

My ideme tam v utorok po velkej noci na spermiogram, volala som tam niekedy minuly tyzden tesne pred koncom pracovnej doby a slecna (asi podla hlasu) mi dala hned termin, ktori nam vyhovoval.
Najprv som im pisala na mail ,ale to je do BA, tiez velmi sikova pani na recepcii, hned odpisovala a ked som sa jej opytala, ci je to do Martina, tak povedala , ze nie a dala mi hned cislo do MArtina 😀!!!

zlatanka30
11. apr 2011

ahojte davno som tu nebola 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre