Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

hope2011
26. mar 2011

ahojte, najprv vas vsetky pekne pozdravujem a prajem krasnu sobotu...aj ked pocasie nie je az take pekne akoby sme cakali....chcem sa opytat, byvalo tu niektorej nevolno po vkladoch utrogestanu? mne dnes rano bolo strasne nevolno, aj hlava sa mi tocila...teraz je to uz dobre....

sliver
26. mar 2011

@makovicka53 - asi ťa nepoteším ale môže to byť OHSS, ja som ho dostala 2 dni po.... našťastie bol štvrtok a zavolala som do Caru a hneď na druhý den som išla k doc. na odsatie
podľa toho ako veľmi máš nafúknuté brucho, ja som mala dosť.... taký pocit že mi koža praskne....
ak to budeš mať že fakt veľa tak im zavolaj, oni tam niekedy sú aj v nedelu doobeda do 11,00 ked maju naplánované IVF... alebo skúsiť ten mobil čo máme, ten máva väčšinou niekto poruke...

@hope2011 - mohlo to byť aj z tlaku, ja mávam nízky dosť, preto som aj doma celý čas.... a dnes doobeda ma dvakrát zatočilo 😉 tak to mohlo byť tlakom, pi veľa ale veľa vody a ak by sa ti to opakovali ozvi sa do Caru....

a špeciálne vírusy pre obe krásne čakateľky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

hope2011
26. mar 2011

@sliver dakujeeeeeemeeeeee za virusiky....posielam do bruska. no zmerala som si tlak a mala som skoro 150 na 80, na mna dost vysoky, takze nizky tlak mi to nesposobil. vsak uvidim, ak by sa mi to opakovalo, tak jasne ze volam do centra a poviem im to...alebo si na to zvyknem...vsak je to dolezite ho uzivat, aby sa babatko dobre zahniezdilo 🙂

makovicka53
26. mar 2011

@sliver tam je cislo na krajicka ale uz je dobre uz ma prehnalo 2x tak sa mi ulavilo 🙂..snad hnacka nie je priznak 🙂

janemari
26. mar 2011

@hope2011 ja som byvala poriadne otapena po utrogestane,takze mozes to mat z neho.Radsej oddychuj ked si ho das,aby si nahodou neodpadla,alebo nieco podobne.Snaz sa pit vela tekutin.A dnesna davka TTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

hope2011
27. mar 2011

@janemari dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem za dnesnu davku TTTTTTTTTTTTTTTTTTT uz aj ich papkam......inak to vecerne vkladanie ma nezatazuje, kedze idem hned do postele a to ranne, uz aj teraz to citi, ze veru, nie je mi uplne najlepsie....to asi bude naozaj z toho...aspon ze dnes je uz krajsie......prajem kraaaaasny dniiiiiiik a dakujeeeeeeeeeem si moc, moc zlata 🙂🙂🙂

janemari
27. mar 2011

@hope2011 tak skus si vkladat rano ked prides npr.s wc a este si pospi a pobede ked si das tak tiez skus polezat 😉 A dnesna davka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

hope2011
28. mar 2011

@janemari dakujeeeeem za dnesnu davku TTTTTTTTT, papaaaaam...a som stastna ze mi ich posielas....verim ze pomozu....uvidim ako dnes...lebo idem do prace a to som velmi zvedava ako mi bude po nom...ale skusim na to nemysliet a bude to dobre🙂 pozdravujem babaaatko🙂🙂🙂

sliver
28. mar 2011

@hope2011 - presne tak nemysli na to 😉 rob čo potrebuješ a uvidíš prejde ti to......... ale moc sa nestresuj lebo klud je veľmi dôležitý aby.....
držím veľmi palce a aby si nemala málo tak pre istotu 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

petuska123
28. mar 2011

http://www.fertilityfriend.com/home/2e1a7c 😀 😀 😀 😀 😀 posledny merany graf..dnes volam do MT a idem si pytat termin na konzultaciu ohladom IVF mdnes zacalo hnede spinenie

sliver
28. mar 2011

@petuska123 - takže sa rozbieha ☹
držím palce! a test si si robila kedy? či to je už isté že mrška je tu?

petuska123
28. mar 2011

@sliver test som nerobila pekne som si pockala a som sa dockala zacina to spinenie usetrila som test

mabumi
28. mar 2011

@sony44 ahoj moja, som rada, že už je všetko v poriadku. dúfam, že snažilkovanie bolo úspešné 😀 😀 😅 😉 . ja som v sobotu dostala ms, tak dnes sa idem objednávať na kontrolu. dúfam, že už zmizlo to, čo tam nemá byť 😠 , a že už prídeme na rad my. najskôr ty tento mesiac a potom ja nabudúci 😀 😀 😀
no a samozrejme aj všetky ostatné snažilky, hope, petuska, makovicka, xeroma, v555, krista....... aaaaaaaaaaa všetky čo sme tu 😀

@sliver
@janemari ďakujeme že ste s nami 😅

janemari
28. mar 2011

Ahojte snazilky zelam pekny den,aj ked to vonku tak nevyzera 😒 Dufam,ze ste sa poniektore cez vikend setrili,ine snazili a ostatne si ho uzili 🙂 Cakame uz len pozitivne spravicky ze mate pozitivne testy //,alebo zacinate so stimulkami ktore budu urcite uspesne 😉

hope2011
28. mar 2011

@sliver dakujeeeeem....papkaaaam a posielam do brusinka....ja mam velmi stresujucu pracu, ale sanzim sa byt v klude, hladne si hovorim, ze ak tam je fazulka, musi byt chranena od stresu.....dnes mi bolo tak ako na zvracanie...to sa mi rano po tom vklade opakuje...takze viem uz na isto ze to je z toho☹

hope2011
28. mar 2011

@mabumi dakujeme velmi pekne....aj my tebe drzime palce vo vsetkom co sa okolo teba deje.....my mame u nas krasne...takze nalada pozitivna, ak ked spinkala by som, byva mi troska zle z uzivania tych vkladov a uspavaju ma teda poriadne, ale vydrziiiiime.....🙂 prajem krasny dnik....

hope2011
28. mar 2011

@petuska123 ahoj, takze myslis, ze to nevyslo???? boze, tak som tu drzala palce...ale spinenie este nemusi znamenat to ze to nevyslo...alebo to mas vzdy tak???? ale budu ti robit krvny test, vsak?

petuska123
28. mar 2011

@hope2011 nie ja toto spinenie mavam len teraz ako berem ten uzros nikdy som to tak nemala vzdy sa mrcha spustila naraz ziadne take to spinenie som nemavala a veru ze nejdem na krvn etesty a naco???

mabumi
28. mar 2011

ahojte, tak ja idem na kontrolu vo štvrtok 😅 . mala by som sa dozvedieť, či bude v máji KET 😀 😀 😀 .
o inej možnosti nepíšem, lebo neexistuje 😎

petuska123
28. mar 2011

@mabumi preco az v maji??? 😲

mabumi
28. mar 2011

@petuska123 ty by si si aspoň test mala urobiť ak si ho nerobila. ja viem, že tušíš, že to nevyšlo, a to býva väčšinou aj u mňa správny pocit 😒 . ale špiniť môžeš aj ak si tehu, a ak naozaj si, tak by si mala o tom vedieť, aby si si dala pozor 😕 . vieš ako by si si to potom mohla vyčítať ???? pri všetkých výdavkoch a stresoch už či ušetríš 3 € za test, to nestojí za reč. a aspoň budeš vidieť, na čom si 😉

mabumi
28. mar 2011

@petuska123 pretože naposledy som na sone niečo mala a teraz idem na kontrolu po ms. ak to zmizlo, tak na ďalší cyklus od 1.DC beriem lieky na KET (teraz vo štvrtok budem už 6.DC). ak to nezmizlo, tak zle.... Vlastne nie, lebo ono to ZMIZLO 😠

mairi1
28. mar 2011

bola som na troch zákrokoch v Heliose a teraz druhý krát stimulujem v ISCARE Martin. To, že sa to nepodarilo zatiaľ ani v jednom centre nie je ich chyba. Už som preskákala veľa a tak viem, že je veľa na prírode a medicínske postupy sú skoro rovnaké v oboch centrách, ale ľudksý prístup je lepší v HELIOSE!!! Iscare by som už nikomu neodporúčala!!!

hope2011
28. mar 2011

@petuska123 no ale potom nerozumiem....si si nerobila test...ms este nie je...tak este to nemusi byt stratene....keby to bolo pozitivne...to by som bola stastna, prestastna aj za teba.....

janemari
28. mar 2011

@mairi1 no zalezi kde to Iscare je 😉 JA som tiez bola rozhodnuta pre Helios,kedze som pocula o iscare same zle veci.Ale moja gyn.mi odporucila iscare v MT a doteraz nelutujem.Oproti tomu v BA je to 100 a 1 a to by ti mohla potvrdit nellymn ,ktora najprv chodila do BA a potom isla do MT.Takze ja mozem Iscare v MT len odporucit.A zese je tu ina kocka co chodila do Heliosu v MT a presla do Iscare v MT a povedala by ti ze Helios uz nikdy v zivote 😉

sliver
28. mar 2011

@mairi1 - je mi lúto ak si mala zlé skúsenosti, no naše skúsenosti sú opačné!!!!
trošku nechápem ako môžeš teraz stimulovať v ISCARE a pritom tu takto písať, ako pozitívna energia........ neviem to presvedčenie že ich nikomu neodporúčim a pritom tam stále chodím a chcem aby to vyšlo tak sa mi to hrozne bije proti sebe................ a potom čakáš samozrejme kladný výsledok.........

mairi1
28. mar 2011

@sliver , snažím sa byť pozitívna,a to naozaj veľmi a úprimne! neriešim a nechcem riešiť jednotlivé situácie,len chcem povedať svoj názor. Nikoho neobviňujem, že mi to nevyšlo. Keď bude mať niekto za sebou toľko pokusov a skúseností ako ja.... Teraz som už na hormónoch a naozaj nechcem si to pokaziť vlastným prístupom....a nemôžem už zmeniť nič. ale som veľmi sklamaná z prístupu v Iscare Martine a s tým, že som bola už aj v Heliose , tak to viem porovnať...a je to len môj názor

mabumi
28. mar 2011

@mairi1 asi je to naozaj veľmi individuálne. nie každý s každým si sadne. je mi ľúto, že si mala toľko neúspešných pokusov, snáď to konečne vyjde. ak sa môžem opýtať, aký máte problém? boli ste na všetkých vyšetreniach aby ste zistili prečo tie neúspechy? a neuvažovala si nad Brnom? teraz ste už asi samoplatci a tam je to vraj oveľa lacnejšie a veľmi si to tam pochvaľujú.

petuska123
28. mar 2011

@hope2011 test som si robila na 12 dc po iui a bol negat.od vtey som si nerobila

hope2011
28. mar 2011

@petuska123 aha, tak chapem...ale mozno 12 dni je este skoro, uz tomu nedavas ziadne sance?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre