Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

tinka9075
1. dec 2011

@helen5 jéj ja by som tiež chcela robit pri detičkách 🙂 🙂

zibi
1. dec 2011

@helen5 aha no tak to mas fakt pestre..potom keby si bola tehu by si podla mna sla na rizikove..ved by si tam isto mohla ochoriet ..a od deti sa clovek vie perfektne nachladit take horucky su ze az.... 😨

tinka9075
1. dec 2011

@zibi no my chodíme stále autom vstávam o pol šiestej a to je pre mna zabiják v Iscare som vždy jak otapená a ked mi docent niečo hovorí ani nevnímam 😉 😉

helen5
1. dec 2011

@tinka9075 no ked su deti male na liečeni tak to je super a ked su pubertaci drzi . tak toje hrozne ake su pordelari . male deti su super ked su bez rodičou a ked su snimi tak tieš nanič lebo niektore mamki su protivne

tinka9075
1. dec 2011

@helen5 vieš a ked sú ešte aj choré tie detičky a pubertáci budú drzí vždy

helen5
1. dec 2011

@zibi ja bisom šla hned na riziko . ja si to znam živo predstavit ja a tehotna . brucho a mna niet

zibi
1. dec 2011

@helen5 hi hi 🙂

zibi
1. dec 2011

@tinka9075 tak to mas fajn..len mne auto berie muz a okrem toho to aj dost vyjde..financne..lacnejsie je to pre mna vlakom a tie sona a krv musim aj tak len sama chodit lebo muz nemoze mat tolko volna..z prace..by ho nepustili a aj tak je tam zbytocny tak valcim sama 🙂

tinka9075
1. dec 2011

@helen5 ty si prípad 😀

helen5
1. dec 2011

@zibi a kebi mi oznamili pani čakate 4 ako tu v poprade jedna dva chlapci a dve dievčata budem už pomali končit lebo dnes už mam toho dost a zajtra .mam vela a už som utahana dnes tak zajtra popišeme majte sa a dobru noc všetkim

tinka9075
1. dec 2011

@zibi ja by som chodila aj busom len mi nejde tak aby som tam bola do pol deviatej muž v robote problémy nemá môže hocikedy 🙂

zibi
1. dec 2011

@helen5 dobru noc helen ...ja neviem ako budem zajtra stihat lebo idem do martina a uz potom dojde muz tak cez vikend sa venujem jemu a nie pc kedze nie je doma cez tyzden .. 😝 😅

zibi
1. dec 2011

@tinka9075 no ved ja teiz neviem ako by som chodila keby ze nejde ten skory vlak mne ide uz okolo 5 vlak rychlik takze stiham a okolo stvrt na osem som v martine..rychlo ich prosim ci by ma nezobrali aby som do tej stvrt na devat mohla vypadnut....aby som stihla vlak na otocku ..no des..takze tak...drzme si zajtra palce..ja budem uz teiz koncit lebo zajtra skoro vstavam ..este rychlo sprcha , zabalim si jest , pozrem panelak a pojdem spat nech vstanem o tej stvrtej elbo ma nema kto zobudit 😀

helen5
1. dec 2011

@zibi tak o tyžden sa mi ozveš a kde robi . to sa nebojiš bit sama

zibi
1. dec 2011

@helen5 no nebojim byvam v cinzaiku ...mam tu susedov a kamosky..tak ani nei..ja sa nebojim sama doma... ono si asi zvyknes..pracuje v armade 😉 cize tak...a hej ozvem sa ved uvidim kedy budem mat odber

helen5
1. dec 2011

@zibi budem držat palce a kedy čakaš ty teraz moja . na buduci rok tak sa maj a dobru noc všetkim papa babi

tinka9075
1. dec 2011

@zibi jasné len si chod pospat ked ráno skoro vstávaš dobrú nocku 😔 😔 ty ked pôjdeš preč my budeme prichádzat 😉

zibi
1. dec 2011

@tinka9075 no to hej ja budem utekat az sa bude za mnou prasit podla toho ma spoznas 😉

helen5
1. dec 2011

@zibi tak okej uvidiš ako dopadneš a manžel kde v armade robi

tinka9075
1. dec 2011

@zibi tak ta potom zastavím 😉

zibi
1. dec 2011

@helen5 helen tak ja zajtra idem do martina na krv a sono..picham menopur a podla vysledkov uvidim kedy budem mat odber vajicok..ci uz na tyzden alebo az neskor..a dobru noc aj tebe, oddychni si a sprav si test.... ved ti dlho meska tak nevahaj 😀

zibi
1. dec 2011

@tinka9075 tinus idem uz lebo budem zajtra hotova tak pekny vecer a dobru noc

tinka9075
1. dec 2011

@zibi jasné ahoj a dobrú nocku 😔 😔

v555
1. dec 2011

dobrý večer babenky 😉

tinka9075
1. dec 2011

@v555 ahoj všetky už asi šli spat 😉

simik22
1. dec 2011

@helen5 tak si urob test

tinka9075
1. dec 2011

@simik22 ty ešte nespíš?

simik22
1. dec 2011

@zibi moja, len ja vobec nemam chut jest... proste mi nechuti. ale teraz som si dala bananik 🙂

simik22
1. dec 2011

@tinka9075 joj nie moja, som tu len na skok, idem pozriet telku

simik22
1. dec 2011

@v555 cau zena, ako? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre