Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

terry123
1. nov 2010

@zuzu100 Za SPG sa plati, zda sa mi ze 16E, za konzultacie a odbery neplatis 🙂

tessinka
1. nov 2010

@zuzu100 , neexistuje nejaká šanca, že by si sa do Vrútok dostala vlakom?

tessinka
1. nov 2010

@zuzu100 , 7.48 napríklad ti ide z Banskej Bystrice rýchlik do Vrútok a prichádza tam chvíľu pred 9.00, takže nejaká hoďka cestovania. Odtiaľ cca 15 minút do Iscare - MHD spred vrútockej stanice na Jesenského ul. v Martine (tieto 2 mestá sú spojené MHD a ide tam prakticky skoro každý bus spred stanice) , potom len prejdeš cez cestu a si v nemocnici. Takto nemusíš ísť cez Šturec autobusom a určite je to pohodovejšie cestovanie v zime.

Skús pozrieť stránku s cestovnými poriadkami, neviem, odkiaľ si, možno by si našla aj lepšie spojenie.

tessinka
1. nov 2010

A ten rýchlik o 7.48 z BB dokonca stojí aj v Martine, pozerám na nete...Tam stojí málo vlakov, ale tento náhodou áno. A železničná stanica v MT je iba kúsok od nemocnice, to prejdeš v pohode pešo. A cena je len okolo 3 eurá, podľa toho, čo píšu. No máš ty ale šťastie 🙂

zuzu100
1. nov 2010

@tessinka Ja som z Tornaľe ááááááááá 😠 😠 😠 pozrela som, ten vlak má odch. zo ZV od 7:26 a z BB 7:48, a autobus má prích, do ZV 7:27 a do BB 7:50.

tessinka
1. nov 2010

@zuzu100 , fuuha... tak to je komplikované... nijako mi to nesedí, všetky príchody po 8.00 z BB sú do MT až okolo obeda... Veď to by si strávila pol dňa cestovaním... Aké tam máte väčšie mesto, kam by si mohla ísť na vlak? A je nejaká šanca, že by si sa tam mohla dopraviť v slušnom čase...napríklad taxíkom? Či by to bolo veľmi drahé...?

janemari
1. nov 2010

Ahojte virusiky pre snazilky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

terry123
1. nov 2010

@janemari a crazybabenka Preventivne aj ja papam virusiky, take cvicne kolo 😀 Dikiiii

lasocka1
2. nov 2010

@tessinka takze od testu ma delia uz len 2 dni a zacinam sa obavat lebo ma boli podbrusko ako pred menzesom ach jaj 😖

janemari
2. nov 2010

@terry123 presne tak prevencia je dolezita 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

crazybabenka
2. nov 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTT

tessinka
2. nov 2010

@lasocka1 , ale to je možno aj dobré znamenie.

@sliver, dnes extra držím palce.

Babule, vďaka za tehuvírusíky. Nech vám bábätká v brušku pekne rastú

🙂 🙂 🙂 .

crazybabenka
2. nov 2010

@sliver držíme pästičky....nech to dopadne čo najlepšie TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

petuska123
2. nov 2010

baby chcem sa opytat na zopar veci...po vsetkych tych vysetreniach co absolvujeme nasleduje co???zatial chodim na horm.profil 14DC, 21.DC, a 3 DC. este ma cakaju posledne dva a potom nasleduje co???lekar na prvej konzultacii spominal 6 faktorou ktore by mohli sposobovat to ze sa nam nedari.tak postupne sa vysetria tie faktory??a potom sa lekar rozhodne co bude pre nas najlepsie??lebo hned v prvy den nam rozpraval o IUI....a podla vysledkou sa rozhodne pre liecbu??

tinara23
2. nov 2010

ahojte baby, mám pár otázok, nebaví ma už chodiť môjmu dokimu, nič so mnou nerobí a preto sa chcem trošku zorientovať. Aký je rozdiel medzi iscare a heliosom Martin ? môžem tam ísť aj bez doporučenia lekára? Ako dlho sa čaká na prvý termín ? aké sú vlastne prvé vyšetrenia? díky Vám, dnes mi začala mrcha a tak som dúfala, lebo meškala a ja ju mam ako hodinky a kopec príznakov k tomu a nič ☹

petuska123
2. nov 2010

ahojte baby tak volali my z MT vysli mi zle vysledky zo sterou.takze ma cakaju lieky antibiotika no aspon mozno sa nasla pricina preco sa nedari..hadam po uzivani liekou sa nam podari ktovie ci aj toto je z moznych pricin

petuska123
2. nov 2010

@tinara23 ahoj ja sice neviem kde su lepsi ci v iscare alebo heliose.ja som na odporucenie lekara isla do iscare a zatial nelutujem.ja som to mala ako odporucanie ale viem ze sa da objdnat aj bez odporucania mna objednali ked som volala za 2 tyzdne tak celkom rychlo necakali sme dlho.a na 1 vysetreni sa vypisuju papiere a potom muz ide odovzdat spermie a za hodku su vysledky a konzultacia s lekarom ten ta pozrie povie moznu pricinu preco sa nedari ale za tvojim lekarom by si mala ist si pre tvoju kartu zdravotnu...

crazybabenka
2. nov 2010

@tinara23 ahoj ....ja som išla bez karty a bez odporúčania.....a nebol problém.....doc. si aj tak robí všetky potrebné vyšetrenia sám.....nemáš sa čoho báť.....my sme sa jedného dňa rozhodli, že tam ideme.....zavolala som tam.....a bolo 😀

lasocka1
2. nov 2010

@tessinka tak dnes vecer som zacala spinit ☹

zlatanka30
2. nov 2010

ahojte babulky 🙂

tessinka
2. nov 2010

@lasocka1 , teda, škoda ... a test si si teda ešte nerobila? Možno.... Veď to nemusí byť isté... Neprišlo to aj tak nejako skoro?

crazybabenka
3. nov 2010

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTT

lasocka1
3. nov 2010

@tessinka no nerobila som si test cely den ma bolelo brusko ako pred menzesom a vecer som trosku spinila. prislo to skor ano o den lebo pred mesiacom som zacala spinit 3tieho. No nic budem drzat palce aspon tebe este 2 dni vydrz

lubka0506
3. nov 2010

ahojte 🙂
@lasocka1 je mi to lúto ☹ ☹
@crazybabenka Dakujeme za vírusíky... 😉 paa

tinara23
3. nov 2010

@crazybabenka a mala si za sebou nejaké vyšetrenia ? Lebo ja v podstate nemám skoro žiadne. Iba mi raz nasadil clostil, aj to neviem prečo, lebo ovulku mám aj ms pravidelne. A bola som na jednej folikulometrii a to bolo ok. Čiže všetko od hormonálneho profilu atď robia tam, nemusím už ísť k môjmu dokimu, to by som nerada.

tinara23
3. nov 2010

@petuska123 ak si dobre pamatam, už sme si pisali v teme s clostilom, vidim, že už si sa posunula ďalej, tak držím palce. 🙂

petuska123
3. nov 2010

@tinara23 ahoj no posunula ako posunula.....nasli mi zo sterou volaco tak idem brat ATB....... ☹

tinara23
3. nov 2010

@petuska123 tak ale aj to je posun, aspoň našli príčinu a netápaš v tme ako ja, všetky vyšetrenia ti tam robili od začiatku, aj hormonálny profil a tak....?

petuska123
3. nov 2010

@tinara23 no ja som bola minule 1krat a teraz zajtra idem 2krat a horm.profil mi este len teraz zacali robit cize zajtra krv a ultrazvuk a tu kultivaciu mi uz robili a vcera mi volali ze mam na prd vysledky takze zajtra si tam idem aj pre recept a to som si myslela ze som ok...... 😒 no moj doki mi nenasiel nic a tu v MT nasli

tinara23
3. nov 2010

@petuska123 a prvý krát si bola hneď aj s manželom, jemu hneď urobili spermogram? kamoška ta chodi do heliosu, tak sa neviem rozhodnúť, aký je medzi nimi rozdiel. A to ak si dobre pamatam si mala šikovneho dokiho tu v BB, tak to som prekvapená.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre