Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

moniatko13
19. máj 2011

baby ktora ste užívali EStrofemv sprave mam napísane uživat 2*1 a v lekárni mi napísala na krabičku 1*1,tak čo mam spraviť..a ešte mi dal injekcie Fraxiparine a tam nemá nič napísane,tak tie si mam pichať asi len raz za deň..

mabumi
19. máj 2011

@moniatko13 estrfem ber tak ako kazal lekar. a fraxik 1 rano 😉

zlatanka30
19. máj 2011

@moniatko13 ja ho uzivam teraz tiez tak ako pise mabumi.inak blahozelam.mne je dnes mizerne najradsej by som s tym prastila a vykaslala sa uz na to.ked foliky nechcu rast .keby som si pichala aj 1000 jednotiek je to priroda a proti tej neurobim nic ☹

mabumi
19. máj 2011

@zlatanka30 oni narastu, neboj. mozno bude OPU trochu neskôr, ale bude a bude to uspesne, uvidis 😵 😵 😵 . moc ti tu vsetci drzime palce, tak sa to predsa musi podarit. vies aka je to silna energia? 😉

zlatanka30
19. máj 2011

@mabumi nie neviem aka je to silna energia.mne totiz chyba verit a to je chyba.ale ako mam po tych vsetkych zlych veciach.od zaciatku mame len problemy.najprv nebola mrcha ,potom nizka sliznica ,teraz nerastu foliky .

moniatko13
19. máj 2011

@mabumi ďakujem za radu.ten estrfem môžu užívať aj tehotné?keď v letáku je napísane že tehotné a dojčiace ženy ženy liek neužívať..ozaj a načo je tento liek?
@zlatanka30 nestrácaj nadej,keď nerastu teraz tak o nejaký čas to vyskúšaj znova a uvidíš vtedy budu rasť mi im verime,že potom ti spravia radosť aký sú valibukovia..držím palce.. 😵 😵 😵

mabumi
19. máj 2011

@zlatanka30 chapem ta, aj ja dobre viem co je to negativna energia. od 16-tich mam stale zdravotne problemy. zacali sme sa snazit o mimi a znovu problem. nestihla som povedat mame to, po com sme obe tak tuzili 😵 . potom zomrela. obdobie medzi tym bolo hrozne tazke. snazenie, liecba, operacia.... ked ma mali pustit z nemocnice a tesila som sa, ze prvykrat v zivote sa o mna mm bude starat, zomrel svokor a bola som na vsetko sama. potom ivf, neuspesne. a teraz mam po ket, dnesny test po 7 dnoch negativny, ale aj tak sa snazim verit 😵 😵 😵 . a VIEM, ze sa to podari. musi, ved uz predsa bolo toho zleho dost 😉
myslim si, ze ta energia okolo teba je velmi silna. ak je negativna, tak aj ta je silna. ak je pozitivna, budu sa ti diat uz len dobre veci. tak sa snaz nemysliet na vsetko zle, co ta kedy stretlo ale sustred sa na to, co mas vo svojom zivote dobre. aj ked su dni ked je to neskutocne tazke 😒

mabumi
19. máj 2011

@moniatko13 estrofem je na rast sliznice. aj ja som citala, ze tehotne to nemaju jest, ale vela to jedia. asi kym nenarastie sliznica tak ako ma. tazke v tych zaciatkoch asi neskodi 😉

hope2011
19. máj 2011

@mabumi ahojky, no uzivam ako uzivam...byva mi uz aj zle...ale este nie na vrackanie...aspon zatial 🙂 tak uvidime, co nas caka 🙂 a ty sa ako mas???

mabumi
19. máj 2011

@hope2011 ja striedavo oblacno 😀 . aj dufam, aj verim, aj neverim a stracam nadej 😅
take normalne stavy 😀

moniatko13
19. máj 2011

@mabumi ty si si už robila test..to je zavčasu..ja som si prvý spravila na 10 deň a nič potom až na 12 a bola tam strašne slabučká čiarka a na 13 deň už čiara bola silnejšia..tak to nič neznamená a na 12 deň si spravíš a budu tam 2 krásne čiaročky.. 😉 😉 😉 ja tomu verím a posielam ti kúsok mojej sily lebo teraz jej mam na rozdávanie a zlatanke30 tiež.. 😵 😵 😵 😵

mabumi
19. máj 2011

@moniatko13 dakujem 😵 . ved preto som to sem ani nenapisala, aby ste sa na mna nehnevali ze som nevydrzala 😀 . ale aj by som vydrzala, len zajtra mame ist do prahy a ja neviem ci mam ist alebo nie. volala som na ten mobil, aj mi to zdvihli a vraj mi zavolaju spat ze sa spyta. ale nevolaju, asi zabudli 😖 . asi skusim znova okolo druhej 🙂

hope2011
19. máj 2011

@mabumi no vidis....uricte vsetko bude v poriadku,.....vsak pozri uz mame dalsiu tehulku a to je dobre znamenie, ze sa to tu roztehulkovalo 🙂 ty budes vediet vysledok o tyzden????

mabumi
19. máj 2011

@hope2011 po spravnosti v utorok mam robit test, to bude 12. den po KET. tak uvidime 😵 . ty si kedy zmenis pas?

hope2011
19. máj 2011

@mabumi tak do utorka, to uz nie je daleko....tak sa tesim...urcite to vyjde...uricte, uricte....!!!!! verim tomu a moc ti budem drzkat palce 🙂

moniatko13
19. máj 2011

@mabumi spolu z hope tomu verime ,že to vyjde.. 😵 😵 😵 😵 myslím na teba a tu čiarku tam mysľou dokopem a ty sa budeš vytešovať. 😵 😵 😵

mabumi
19. máj 2011

@hope2011 dakujem 🙂 🙂 🙂

mabumi
19. máj 2011

@moniatko13 dohodnute 🙂 🙂 🙂 😀
aj ja tam tu ciarku kreslim ocami 😀

hope2011
19. máj 2011

@mabumi uvidis, bude to tak 🙂

moniatko13
19. máj 2011

@mabumi aby som nezabudla,už som ju začala pomaličky po troške posielať k tebe,tak na 12 deň by mala doraziť,tak jej nezabudni otvoriť. 😵 😵 😵 😵

mabumi
19. máj 2011

@moniatko13 ja ju cakam s dverami aj narucim dokoraaaaaaaaaan 😵 😵 😵

moniatko13
19. máj 2011

MABUMI ma veľa sily takže k tebe isto dôjde.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

moniatko13
19. máj 2011

@mabumi čiarka ma veľa sily takže k tebe isto dôjde.. 😵 😵 😵 😵 😵 to hore si nevšímaj som sa pomýlila 😵 😵

mabumi
19. máj 2011

@moniatko13 😉 😉 😉 😅

crazybabenka
19. máj 2011

@megynka no veď to, nedávno som si ju priniesla s pôrodnici...a nestíham sledovať aká je zo dňa na deň väčšia a väčšia.....napríklad dnes v noci som zistila, že malá je vlastne vlkodlak....celú noc nespala a vila na mesiac 😀 😀 😀
som rada, že si zmenila svoj názor a že ideš do toho....treba bojovať.....to malé ti to vráti milión krát.....a potom bude za trest umývať riad....za to čo ťa toľko vytrápilo 😉

crazybabenka
19. máj 2011

takže tehulky hupky šupky k nám do témy tehule a maminky Iscare MT 😉 😉

mimi321
19. máj 2011

@moniatko13 gratulujem oni sú ozaj zlatí... nemôžem povedať jedno krivé slovo... som rada že som si vybrala ISCARE. A ako je to teraz ťa preberie tvoj gynekolog? či ako?

moniatko13
19. máj 2011

@mimi321 ja ešte pôjdem na o 2 týždne na sono do centra a potom by som mala už chodil k svojmu lekárovi..ale tiež by som tam mala ešte chodiť na 4 sona..

mimi321
19. máj 2011

@moniatko13 to na tie veľké čo sa chodí počas tehotenstva? do ISCARE? či k svojmu? som nepochopila dáko... asi som prepracovaná 😀

moniatko13
19. máj 2011

@mimi321 no teraz tam pôjdem na sono to už by sme mali počuť srdiečko..ak bude všetko v poriadku,tak potom už budem chodiť k svojmu doktor....a medzi tým pôjdem ešte na sona do centra,no to neviem aké budu sona,lebo to mi len hovorila hope,že na 4 povinne sona ešte bude chodiť do centra..tak to iste čáka aj mňa.. 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre