IUI - marec 2021

hafanana25
5. mar 2021

Ahojte dievčatá, je tu niekto po IUI ako ja? Ja som po IUI prave dnes v GYN-FIV v Ba😊
Možno by sme sa tu tak nejako našli na povzbudzovanie, výmenu skúseností a tak.

voskovka
10. máj 2021

@hafanana25 12.az 14. Plus mínus.ale testy sú biele.som teraz testla takže to nemá význam ďalej testovať.

simka2433
12. máj 2021

Ahojte dievcata zajtra idem na krv. 29.4.sme mali prve iui. Vyzera ze to vyslo tak vas chcem len povzbudit tie ktore len pojdete na iui vychadza to aj na prvykrat🙂

voskovka
12. máj 2021

@simka2433 my 28.4 a bohužiaľ nevyšlo.krv dnes negativna.

hafanana25
autor
12. máj 2021

@voskovka To ma mrzí, idete do ďalšej iui?

voskovka
12. máj 2021

@hafanana25 nie.uz nás v gyn five osklbali o dosť peňazí dokopy cca 4000e a setrime a skúsime Brno.

hafanana25
autor
12. máj 2021

@voskovka 😳😳😳 no tak pekná palka,je mi to ľúto.Drzim prsty ✊✊✊✊

simka2433
12. máj 2021

@voskovka to ma naozaj mrzi!!!! Naozaj!!! Prvykrat ste boli? A je to vase prve babo? Toto je nase druhe babo. Prve sa skoro po roku podarilo a teraz sa nedarilo viac ako rok.. Urcite sa vam dalsie iui podari! Moc vam drzim palce!

voskovka
12. máj 2021

@simka2433 ja mám už tri,manžel jedno ale spoločne nemame.IUI prvé ale predtým Ivf a Ket.

simka2433
12. máj 2021

@voskovka tak druhe iui bude uspesne!! 🙂 lebo som to povedala:D:D

voskovka
13. máj 2021

@simka2433 to pôjdeme do ivf.brno má obrovskú úspešnosť.ale teraz dáme pauzu od všetkého.uplne lebo je to strašné na psychiku.

lens
13. máj 2021

@mariocka440 dakujem za odpoved, drzim velmi palce, nech vsetko dopadne tak ako ma ✊✊

lens
13. máj 2021

@hafanana25 vysetrenie prosim co obsahovalo?? Musela si uzivat dake hormony? Alebo ta naplanovali ako si mala ovulaciu?

hafanana25
autor
13. máj 2021

@lens Prvé dve IUI som bola bez všetko,len som pichla ovitrelle a potom brala do krvi progestanelle, túto 3 iUI mi dali aj stimuláciu,ale tu najnižšiu dávku a zase ovitrelle a progestanelle.Cize všetko naplánované na ovuláciu. A na začiatku mi zobrali krv,robili sono,bola som na HyfoSy čím sa zisťuje priechdnost vajickovodov lebo v covidovom čase sa nedalo na laparku,teda dalo,ale do nemocnice som neriskoval a na súkromnej klinike sa mi nechcelo platiť za to..a drahy mal len spermiogram.

simka2433
13. máj 2021

@voskovka brno je super svagrina tam bola a velka spokojnost🙂

hafanana25
autor
13. máj 2021

Bola niektorá po iui na krvi aj 13dpo?????

fatalkarma
10. jún 2021

@hafanana25 ahoj,citam tu prispevky viacerych dievcat.Chcem sa spytat,ake su presne postupy pred IUI. Treba do centra chodit niekolkokrat pred IUI? Konkretne chodime do BA, ale nezijeme tam-takze dochadzame.Pytam sa lebo sa obavam,ze s tym moze mat moj zamestnavatel (ZS) problem,resp.nemam tolko volnych priepustiek a ani dovolenky velmi nazvys :(

hafanana25
autor
11. jún 2021

@fatalkarma ahoj,písala som ti do správy.

30kvietok30
11. jún 2021

@fatalkarma ahoj, všetko záleží od toho, či budeš podstupovat hormonalnu stimuláciu. Ja som chodila aj dva- trikrát do týždňa, keď bolo treba. Ale to nie vždy. Tiež už sa mi nedalo z práce, tak niekedy sa dalo dohodnúť na poobedie.

andreaak05
16. sep 2021

Ahojte, dlho sa tu nepisalo. Rada by som otvorila tuto temu. Ja som bola minuly tyzden v stredu na hyfosy a hned piatok na iui. Ty kokos, mna tak bolia krize. Prava strana ma boli neskutocne, najprv som si myslela, ze ladvina, ze ci som neprechladla, ale asi to bude z tychto zakrokov alebo teda asi hlavne z hormonov. Nesexovali sme od dna iui. Teda v den iui sme este vecer raz spolu spali, ale potom sa mi uz nedalo. Pride mi to, ze cim dalej mam tie bolesti vacsie. Ako ste na tom vy baby?

dadaberkova
16. sep 2021

@andreaak05 ja som mala síce iui na konci februára, ale nemala som problémy s bolesťami. Hyfosy som mala ale asi mesiac pred iui, vtedy som mala mierne bolesti asi 2-3 dní, po iui ma asi 3-4 hodinky pobolievalo podbrusko alebo vaječníky ci co to. No ale sexovali sme potom veľa 😅 asi 4-5 dní minimálne 3x denne, keďže som nemala bolesti dalo sa to úplne v pohode 😊 a dobre ze sme to využili, lebo nám sa postastilo hneď na prvé iui aaa kvôli krvacaniam atď sme od vtedy sex nemali 🤦🏼‍♀️😅 takto nás pani doktorka odstavila 😅 iui sme mali po stimulácii clostylbegitom + ovitrelle 2 injekcie aaa následne po iui až do teraz Progestanelle, najprv pár mesiacov dávka 800mg a teraz sme už na 100mg a už vrja posledný týždeň 🤷🏽‍♀️ som na konci 31tt

andreaak05
16. sep 2021

@dadaberkova no tak to ste sa nasexovali habadej :D u mna teraz vobec nehrozi. Najradsej by som si dala pirulu od bolesti, ale samozrejme, ze si nedam. Super si dopadla, gratulujem 🙂

dadaberkova
16. sep 2021

@andreaak05 ďakujem pekne 😊jasne jasne nedaj si, mne pri bolestiach pomáhala sprcha, bola som v nej dlho a veľa (nie horúcu samozrejme) , keďže vanu som mala zakázanú. A hej, keď si odmyslím všetky tie komplikácie, strach, pohotovosť asi 10x-15x, šialene krvácanie ako na jatkach asi každé 2 týždne, tak už si poviem ze to stalo za to. Ale v tom momente a tych 5-6 mesiacov co sa to dialo som to tak dobre nebrala 😅po rokoch ale budeme mat naše vytúžené bábo ❤️každopádne už sa to blíži a ja začínam mať strach z pôrodu 😅

andreaak05
16. sep 2021

@dadaberkova no tak asi si nemala to bezproblemove bezbolestne tehotenstvo jak niektore zeny :( furt hovorim priatelovi, ze preco my zeny musime takto trpiet? Vsetko si odsereme. Bolesti, pirule. Total nespravodlive :D

dadaberkova
16. sep 2021

@andreaak05 ale ze úplne 😅😅 ale ja už si začínam zvykať 😂 aj v tehotenstve ma po stretlo všetko čo sa dalo, od streptokoka, po mikozy, krvácania. Niekoľko x antibiotika, čipky 😂 už si to ani ne všímam 😂 to je taky bas údel. A ja zbieram všetky problémy co sa dajú nech nuda nieje 😅 akože fakt závidím chlapom😅

andreaak05
16. sep 2021

@dadaberkova no tak to si si ozaj pekne odsrala :( ale aj tak by ti tu kopu zien zavidelo, ze sa vam na prvykrat podarilo. Ja ti zavidim, ale v dobrom 🙂 kazdej jednej prajem, aby sa jej podarilo, lebo je to naprd, ked sa furt nedari :(

dadaberkova
16. sep 2021

@andreaak05 budem držať palce nech vám to vyšlo, že tie bolesti sú nejaká predzvesť 🙏🏼🙌🏼

andreaak05
16. sep 2021

@dadaberkova dakujem pekne 🙂

dadaberkova
16. sep 2021

@andreaak05 možno sa ti drobec uhniezduje 🙏🏼 niektoré ženy to zvyknú dosť cítit🙏🏼

andreaak05
16. sep 2021

@dadaberkova to by som asi odpadla, keby to tak je. Ale viacere tu mali bolesti a nic. Ale z coho to moze byt? Sak pri hyfosy mi len presla ta pena vajcovodmi a pri iui sa tiez nerobi nic take, z coho by tak mohlo vsetko boliet. To ozaj len te hormony robia? Inak ako, jasom celkovo strasne proti liekom, ja len bylinky a toto, ked som sa dozvedela, co budem brat, skoro ma vykotilo.

dadaberkova
16. sep 2021

@andreaak05 noo neviem ci je to hormónmi lebo keď si vezmem že ja som brala vysokú dávku clostylbegitu pred iui potom 2ks injekcií co väčšinou babám dávajú jednu na prasknutie folykulu. Aaaa následne som brala strašne vysoké dávky progesteronu a to až 800mg denne niekoľko mesiacov, potom 400,200 a teraz 100 no a nemala som žiadne takéto bolesti a to som ozaj tak prehormonovana že až. Celulitída od zavodnenia až kdesi na pätách už aj podľa mňa no hrôza, ale bolesti žiadne. A to vravím ze hormónov som brala hrozne veľa. Skôr podľa mňa nejaké prechladnutie, zápal, alebo sa malý ozaj uhniezduje a cítis to intenzívnejšie 🤷🏽‍♀️ ale naozaj neviem. Kde si bola na iui? Neskúšala sk tam volať a informovať sa? Vieš keby náhodou dáky zápal aby to od chytili v čas. Ja som po hyfosy aj krvacala trosku asi na 2-3 deň tak som tam hneď volala a ma zavolali na kontrolu ale bolo všetko ôk len moje prostredie je citlivejšie 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre