• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

2. decembra 2016 
sorry že som vam sem vstupila - tiež som teda tehu po iui ale až po druhom :wink:
držim palce som velkym zastancom iui
20. okt 2010 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jerryjanka, hovorila, a som stastna, ze si mala pravdu :wink:
20. okt 2010 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dankakk a čo ty takto neskoro hore
pekne to svoje mrňa učíš - na taky nočný režim :grinning:
20. okt 2010 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jerryjanka fuuuha fakt, idem do hajan :slight_smile: a pristup lekarov v heliose? Dr. Gatova super, jerryjanka povie za seba :slight_smile:
20. okt 2010 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som mala v heliku Krajkoviča - užasny človek - škoda že teraz ked sme boli na 4D tak tam nebol
inak som na druhe iui bola v trenčíne v cegyse lebo tam to stoji len 40 eur
20. okt 2010 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babenky je normálne po 1 iui neuspešnom dostat mrchu na 25DC???ja mávam Katy33 mrchu pravidelne aj bez dufas.ten nepoznám :sunglasses: ale vždy 29-31DC ako hodinky. Teraz neako skoro?máte to niektorá :confused: :confused: teda už riadne špiním a viem že je to začínajuca mrcha
@dankakk ja som bola u Krajkoviča a premýšlam že pôjdem dr Gatovej pre zmenu na 2 IUI ale som spokojná aj s dr to je v podstate jedno
21. okt 2010 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 určite sa podarí to druhé IUI, budeme ti všetky držať všetky pršteky čo máme. a
@dankakk teba by som poprosila nech nám pošleš tie tehulkovské výrusíky, nech sa to podarí aj nám. ja si pomaličky odratujem dni a čakám či to druhé vyšlo. bo som tu sľúbila že to rozbehnem a ostatné už pôjdu po mne, vidím že si to rozbehla ty, tak pôjdeme v tvojich šľapajách. a tešíme sa že nám to pôjde, tebe prajem príjemné tehulkovanie, a nech je všetko ok.
21. okt 2010 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jerryjanka ahoj a aky ste mali problem ze sa vam nedarilo prirodzene??
21. okt 2010 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dankakk ahoj a mala si spravene aj prefuky alebo laparo??
21. okt 2010 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 no ved uz nic neuzivam radsej. davam si pozor, ani kavu ani alkohol, teplo sa obliekam. len ci mi to na nieco bude....necitim sa vobec ako tehotna. uvidime 2.11. ci bolo nase IUI uspesne....kiez by.
21. okt 2010 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jerryjanka Ahoj moja, a v TN je nejake centrum :confused: To ani neviem, mali by sme to aj bližšie :unamused: Vam sa vlastne podarilo tam a aky tam bol personal?
21. okt 2010 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby je mozne aby mi hned v prvy den v martine nieco robili???mam na mysli ze budem 14 den cyklu ci mi pichnu ten pregnyl na prasknutie a potom sa ist domov snazilkovat??ci to by som vela chcela vediet???
21. okt 2010 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky. Práve som objavila, že je niečo aj v Trenčíne. Vedúci lekár je MUDr. Kaščák. Toho si pamätám, robil mi laparku pred 7 rokmi. Asi tam napíšem mail a popýtam sa. Okrem iných vecí sa zaoberajú aj týmto.
Komplexnú starostlivosť o ženy – diagnostiku a liečbu chorôb ženských pohlavných orgánov, starostlivosť o tehotné ženy s fyziologickou, rizikovou i patologickou tehotnosťou, starostlivosť o ženy po liečbe pre nádorového ochorenia rodidiel.
Komplexnú starostlivosť o neplodné páry – diagnostiku príčin neplodnosti (sterility), liečbu neplodnosti od hormonálnej liečby až po intrauterinnú insemináciu (IUI), komplexnú prípravu pred odoslaním páru do centra asistovanej reprodukcie.
21. okt 2010 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@strelicia no takže sme asi rovnako, ja idem tiež asi 2.11. alebo 3. 11. na kontrolu či sa zarilo 2-hé IUI.
21. okt 2010 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzancek22 a skor si test nespravis???
21. okt 2010 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 neviem , bo som s tým čakala aj minule a 3 dni mi meškali a deň pretým ako som mala ist k doktorovi mi mrcha :angry: jedna neplešná prišla, ale teraz to asi nevydržím a možno si urobím aký je najspolahlivejší test a po kolko si ho más spraviť?
21. okt 2010 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jerryjanka a kde ti ho robili? V TN? A išla si tam sama, alebo ťa odporučil gyndoš?
21. okt 2010 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzancek22 vraj naj test je mamatest..dakomu uz ukaze cca 12 den po oplodneni
21. okt 2010 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123, ahojky. Už sa ti to pomaly kráti. Ja akurát objavila, že aj v TN je centrum gynekologickej starostlivosti (nemusím sa hrabať do Martina). Robia tam IUI a potom odporúčajú do CARu, keď to nevyjde. Robia tam tiež všelijaké vyšetrenia. Tak som im tam napísala. Hádam príde odpoveď. A robia tam tí lekári, čo aj v pôrodnici v TN, takže niektorých z videnia si ešte pamätám a jeden mi dokonca robil laparku.
21. okt 2010 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@betina1984 hej uz sa mi to krati...aj sa tesim a aj bojim. :unamused:
21. okt 2010 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 no mamatest som si myslela aj ja, len kamoške som ho doniesla ked sme boli na dovolenke bo tá tušila že je v tom a nič neukázal, až ked jej cca 5 dní meškala mrcha, tak potom sa jej tam ukázala úúúúúplne slabulinká čiaročka. ale pretým nič.
preto váham, bo keby neboli dve čiaročky tak by som zase bola smutná :rolling_eyes: tak neviem , ved keby som to nevydržala tak napíšem
21. okt 2010 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzancek22 tak ked sa nechces sklamat cakaj na krv
no ja by som to nevydrzala asi...
21. okt 2010 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to

@petuska123 no pri prvom som to mala riadne napnuté, ked mi este dokonca aj 3 dni meškala mrcha, už som sa tešila že ten test u dokiho bude ok a večer šup ho dam dorazila neplecha jedna červená , tak som sa s nou pohnevala, tak tento mesiac ju už nečakám. teraz to musí byť na //. :grinning:
21. okt 2010 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzancek22 veru musiiiiiiiiiii drzim palce :grinning:
21. okt 2010 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzancek22 a aj ti lekar povedal na kolko % by sa to mohlo podarit???
21. okt 2010 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano hned nazačiatku povedal že insiminácia má úspešnosť tak 15%. ale vedím že zvýšim to percento :grinning:
21. okt 2010 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No nám povedal doktor, ze uspesnost IUI je 10 % a my s manzelom mame sancu prirodzene 3 % :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak aj preto váham...
21. okt 2010 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@darla333 neváhaj treba vyskúšať všetko, no proste sa začleň do tých 10 %, a hotovo, nidky nemysli na to akú to má úspešnosť, bo otehotneli aj také a spontánne, čo im povedali že to pojde jedine IVF, treba dať nádej všetkému.
21. okt 2010 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123
@betina1984
@katy33
tak k otazkam - v trenčine nie je car ako take - je to len gynekologicke centrum kde urobia vyšetrenia zakladne a robia aj IUI, za 40 eur ako som spominala
zisťovala som či budu robiť všetky vyšetrenia nanovo ked mam už všetko robene v heliose - tak že netreba že stači prisť na folikulometriu a potom na iui
problemov sme mali viac - mizerny spg, nepriechodný vajičkovod, lenivy vaječník, a pcos takže až až
odporučanie som nepotrebovala od gynekologa - sama som to našla toto gyn. centrum, sama som si to obvolala, ako som povedala hladala som niečo kde je iui lacnejšie než v heliku 100 eur bolo pre nas dosť vela plus ešte dosť dlha cesta. a ja som chcela iui skusiť aspon 6x nakoniec sa to podarilo na druhy takže som happy
21. okt 2010 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jerryjanka a keď sa napr. prvé nepodarí, druhé sa môže robiť hneď ďalší cyklus?
21. okt 2010 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok