• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. marca 2017 
@apolenka6 Este som sa nie, ale musim si to vsetko nastudovat. Dakujem ;)
7. jan 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 jeeej dakujem, mozno mas pravdu. bodaj by ziadna z nas nemusela uz na IVF.

zajtra ideme do Heliku na kontrolne sono....bojim ze nic nenarastlo a uz po tretikrat nas ani nepustia na IUI...
7. jan 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 neboj sa to ti ujde aspon si oddychnes od roboty :slight_smile:
7. jan 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia zajtra tam budú 2-3nádherné vajka a pôjdeš pekne krásne na IUI držím palce a čo najviac ich narátajte! :dizzy_face:
7. jan 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 juj, zase mi to hapruje. ja nechápem. prečo ma sem nechce pustiť? :angry: :angry: :angry: :angry:
Inak my do toho MT ideme predsa len toho 17-teho, takže sa asi neuvidíme. :pensive: ...škoda, ja som sa na teba tešila.
8. jan 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia Tak čo? kolko máme vajok? Povedz, že aspon 2 :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
8. jan 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik :frowning2: škoda aj a na teba :wink: a znovu ideme krtkovať :angry: :angry: včera sme všetko prečistili a dnes? umyjem ráno riad a všetko vyrazilo v sprche :confounded: smrad ako v stoke :unamused: my už nevieme kde je problém :rolling_eyes: :fearful: :confused: ?tak zas máme o robotu postarané teda mm ja idem variť :unamused: .
8. jan 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 to sú fakt nepríjemné veci toto. ked sa niečo pos... ie tak poriadne.A ako sa cítiš? Nič zvláštne nepociťuješ? :wink: A chorôbka je už preč?
8. jan 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik to je teda galiba :confounded: :angry:
Chorôbka je už na ústupe :stuck_out_tongue_closed_eyes: už len sem-tam zakašlem a trochu som ešte chuchmavá ááá to už odozneje a budem fit ved mám na to ešte týždeň :dizzy_face: Vôbec nič necítim :fearful: nič zvláštne ved je tomu eštelen týždeň a ani sa moc na to nesústredujem myslím,že z toho nič nebude
8. jan 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ale no, nebud taká pesimistka. To, že sa nesleduješ je dobre ( aj ja som to vypustila z hlavy). Kiežby ti to vyšlo :pensive: ...tak úprimne ti to želám ešte ti pre istotu pošlem tehu vírusiky, dobre? TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
8. jan 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik dík za vírusy :wink: vieš kolko liekov som pojedla?? :frowning2: to je hrozné aj kvapky od kašla,potom mi dal dr niečo na odhlienenie +ATB,paralen... tak preto by som bola aj rada aby to nevyšlo bála by som sa či tomu niečo nebude :frowning2: keby mi nič nie je chcela by som aby to už vyšlo
8. jan 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik musím ísť variť čas obedu sa blíži a ten môj je hladoš ked má takú hnusnú robotu nech sa aspoň dobre napapá
8. jan 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia No ako, moja, kedy bude IUI :wink: Verim tomu, že vajkasa tam určite našli a o chvilku k nam pride dalšia čakatelka-tehulka :wink:
8. jan 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 No pekne-s tym potrubim, nam sa ucpalo v praci a viem, čo je to za ,,zabavu,, :rolling_eyes: Tak manžel musi pekne krtkovat a ty zasa za odmenu navariš pre krtka :grinning: Inak, mojenko, si myslim, že ked akurat by si brala vpohodičke, ak by IUI nevyšlo, tak prave teraz to vyšlo, pretože to neočakavaš :wink: a ešte stale maš nejake ATB :confused:
8. jan 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka Ahoj zlatinko, určite s centrom nevahajte - my mame v MT zatial dobre skusenosti a sme spokojní, ten vysledok stoji za všetky peniaze....a ja vam prajem, aby ste sa vam vaš snik splnil cupi-dup :wink:
8. jan 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 áno ešte užívam ATB až do pondelka :frowning2:
Chvála Bohu potrubie je prepchaté :slight_smile: len dokedy? :angry: ten krtko sa osvedčil :grinning: som zvedavá kolko vajok narátajú tebe :wink: vela,vela
8. jan 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 Dakujem, dam znat, co mi v MT povedali ;)
8. jan 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia sme zvedavé? ako si dopadla? :wink:
8. jan 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Super, nech len potrubičko vydrži čo najdlhšie :wink: Mi ani nevrav,mojenko, vždy , ked si spomeniem, že v pondelok MT, tak mam až brucha-bolenie :pensive: ...sa tak prestrašne bojim...a to ideme až na 14.00, takže od rana budu infarktove stavy :confounded: ...ale dufam, že tie moje vajka ubohe zamakaju a aspon dve budu :sunglasses:
8. jan 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka Takže ste sa už objednali na konzultaciu? Hlavne sa pytaj na všetko, čo chceš vediet :wink: Ked sa môžem spytat, ako dlho sa pokušate o dietatko?
8. jan 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6
@katy33
@fomarik no ahojte som u rodicov a takmer bez netu. Ste strasne zlate a ja vam moc dakujem ze dte mi drzali palce. Mudr.gatova mi dnes nasla 3 foliky : 16,15 a 12 a v pondelok ideme este na kontrolne sono a potom IUI v stredu alebo stvrtok. Ja som taka stastna, pre mna uz aj toto je uspech a strasne stastie.

8. jan 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 prave som premyslala ze aj formarik otehotnela a hned po iui sa jej oslabila imunita z tehu virusikov a ochorela. Preto ti davam velku nadej, bo som si to u viac pripadov vsimla ze ak z toho ma nieco byt tak sa hned oslabi imunita.
8. jan 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia to je úžasná správa!!!!! Joj, silno, silno držím palce...nech ešte trošičku podrastú a ide sa na to. Zázraky sa predsa dejú...ja to tvrdím stále :wink:
8. jan 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 áno, ako píše katy aj mna niečo chytilo a ešte som nevedela že som tehu. tak som len čajíkovala.
8. jan 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia tak to som strašne rada jupíí :wink: to máš krásne 3 vajka ja si myslím,že v stredu ideš na IUI ak nie už v utorok.Tú moju imunitu nebudem rozoberať necham to už len na osud a Pána Boha.Konečne idem von s mm ku našim aspoň vypadnem z domáceho väzenia tak sa maj pa pa :wink:
8. jan 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik že by? bambulky taká som rada,že vás tu mám
8. jan 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak sa len pekne prejdite. aj ja som sa práve vrátila od starkej, aj my to dobre padlo po tak dlhej dobe doma. ja si idem dať sprchu, a teším sa na Shreka :wink:
8. jan 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia super výsledok - 3 foliky :sweat_smile: ........tak ti veeeeeeľmi držím palčeky, nech sa to konečne podaríííííííí !!!!!!!!!!!!!
Ja momentálne túžobne očakávam mrchu - ale ona nechodí a nechodí :angry: ........
8. jan 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 :grinning: mi predchadzame zapchatiu tym ze kazdy mesiac kupim SIFO to granulove a nasypeme do vsetkych otvorov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: /umyvydla,dres,zachod,sprchac/ :slight_smile: vsade,a nalejem tam podla navodu horucu vodu a je pokoj uz 5r.....niekedy kupim aj gel SIFO,ten dam do dresu kazdy 3den,preistotu...... :slight_smile: :slight_smile: .
8. jan 2011 o 19:51  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 Jo, objednali na 14.1., v piatok. O babätko sa nepokusame dlho, mozno 3/4 roka. po druhej laparke ma hned poslali do "ambulancie sterility", ci ako sa to vola a tam som pochopila, ze nemam na co cakat a treba konat :slight_smile:. Vlastne ma zacali liecit na sterilitu este predtym, ako som zacala na babätko pomyslat. Chcem skusit ten Helios aj kvoli tomu,ze drahy ma malo spermii a ak sa k tomu vynasobia aj moje patalie, tak mozeme cakat roky. Mam za sebou dva cykly s clostylom a zatial nic.... :(
8. jan 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok