• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. marca 2017 
@mata71 to SIFO používam,ale nie tak často,len ked už je potreba a aj včera sme ho sypali a dnes sa to ešte upchalo,ale už je dobre :wink:krtko to doriešil :grinning: budem to SIFO používať preventívne aby sa toto :angry: už nezopakovalo.... a to keby som bola sama doma ?:fearful: :fearful: juj ešteže bol doma záchranca"supermen" :grinning: :grinning:
8. jan 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka aj ja idem do Heliosu 14.1.,ale ráno medzi 7-8hod. ty na konzultáciu pravdepodobne neskôr
8. jan 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jop, ja idem o 11.30. Ty uz ides na IUI?
8. jan 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka nie už som po IUI a idem na krv,sono či to bolo úspešné :wink:
8. jan 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia Zlatino, paraaaaada, tak to ma byt, počitam, že v pondelok bude pregnyl a šup IUI :wink: Je to na velmi dobrej ceste....ja idem tiež v pondelok na sono 10.DC, či mame tiež nejake to vajko, už sa nam 4 mesiace IUI odsuva, tak dufam, že tentokrat ho už absolvujeme :pensive: Držkam palčeky, aby vajka pekne podrastli :wink:
9. jan 2011 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka Je dobre, že s tym nevahate, s ich pomocou mame všetky väčšiu pravdepodobnost uspechu :wink: A čo pri LSK ti zistili, vajcovody su priechodne? Ked uživaš clost., asi maš tiež problemy ss ovulaciou :confused:
9. jan 2011 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Tak drzim palce :slight_smile:))))) Tuho-tuho!
9. jan 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 Obe laparky mi robili kvoli tomu,ze som mala neustale bolesti brucha. Pri prvej mi odstranili nejake zrasty z vlakien, ci co, ale nic vazne tam nenasli. Pri druhej mi robili driling vajecnikov a rovno som si vyziadala aj prefuk, lebo im by to asi samym nedoplo :slight_smile:. Este by ma tahali na tretiu laparku. Nemala som vobec ovulaciu a menstruaciu iba sem-tam. Lekari to najradsej riesia tak,ze pichaju zene vyvolavacky a vobec nehladaju pricinu problemu. Ja som zmenila gynekologa pred pol rokom a iba ten mi povedal,ze mam sklerocysticke vajecniky. Co ani neviem, co vlastne je.... vraj nieco podobne ako PCO. :(
9. jan 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka ja som mala ten istý problém ako ty. ešte aj laparku prsne takú istú som podstúpila...odstránenie zrastov, driling, prefuk. Mne tiež pomohli v heliose. vrelo odporúčam a držím palce :wink:
9. jan 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik A ty sa ako cítiš?aj ta bolia prsia?a ty si mala aj príznaky men.po IUI ja zatial nič.
My sme sa včera ku rodičom odviezli bývame od nich 15km a dobre mi padla zmena boli tam aj neterky tak som sa potešila :dizzy_face:
9. jan 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 neboj zajta budeš mať krásne vajka ja to viem :wink:
Kto si počká ten sa dočká!
9. jan 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Juuuuj, dakujem, si mi dodala nadej. Nech sa uz tam a nech sa o mna staraju :slight_smile:
9. jan 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja sa cítim úplne normálne. Prsia ma občas pobolievajú, cítim také tlaky a kokeby boli horúce. Inak nič. Ani pachy, ani chute. Ja som asi tá šťastná bezpríznaková :wink: tie mrchovské bolesti po IUI som začala mať až nejakých 20 dní po IUI, skor nie.
9. jan 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 Ja okrem tehu vírusikov ododnes posielam aj vajkové vírusy, takže ich zajtra naplno využi! :wink: OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - podobá sa to na vajko aj sa to začína tým istým písmenom "O" -ovum, ovaria. tak nám daj zajtra vedieť :wink:
9. jan 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka jasné, nič netreba nechávať na náhodu.my sme sa snažili 5 rokov. Od marca 2010 sme začali chodiť do heliosu a v decembri som otehu. Veľmi to prajem každej v tejto témičke, je to úprimné, prisahám!!!!! :pensive:
9. jan 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak som si všimla, že dávnejšie tu nebola Yasminka. neviete o nej niekto niečo?
9. jan 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik tak si mala mrchovské príznaky aj ked si bola tehu?už začínam premýšlať ,že ako som asi dopadla :fearful: ked to tak rátam sono budem mať na 25DC o pár dní skôr ako pri 1 IUI.1IUI mi robili na 17DC a toto 2 na 12DC :confused:
To je dobré,že si bezpríznaková moja švagrinka si to "užila" vracala do 5mes.tt :confounded: jáj aj ja by som to brala aj do 9mes.len nech som tehotná.....
9. jan 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Yasminku som zazrela na téme-Sojove isoflanovoidy ako náhrada clostilbegytu
pokukujem po tej téme,že aj ja možno tu soju vyskúšam ked nebudem môcť užívať clostil
9. jan 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia velmi sa tesim z folikov :slight_smile: Zajtra daj vediet dalsie spravy:slight_smile:
9. jan 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Tak tie sojove neviem co musim vyskusat aj na...uz aj googlim :slight_smile:
9. jan 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka neviem či si si všimla na MK tu je tá téma tam si všetko prečítaš :wink:
9. jan 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 akurat som do tej temy zahlbena. Zaujimave.... urcite to stoji za vyskusanie
9. jan 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka ved topiaci sa aj slamky chytá a za vyskúšanie nič nedám,ale až ked už nebudem užívať clostil
9. jan 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Dakujem , slniečko moje, za vajkovirusiky, dufam, že sa niečo z nich nachyta :grinning:
Joj, babulky, keby ste vy vedeli, aky mam ja strach, celu noc nebudem spat :pensive: Držte mi palčeky, dufam, že zajtra budu dobre spravy :slight_smile:
9. jan 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby som tu davno nebola co je nove??u mna nic :frowning2: cakam na mrchu koncom januara ktora mi vychadza akurat na vikend do prdele a tomam ist na krv ci sa mi ten hormon vysoky zase potvrdi.tak neviem ako to dopadne a vtedy zacinam brat aj clostyl
10. jan 2011 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ahojky :slight_smile: som si to tu rychlo preluskala bo som bola poslednu dobu dost busy...mile ze na mna myslis :slight_smile:
apolenka ma pravdu bola som v inej teme a tento mesiac kedze je taky rozlietany medzi SR a Belgickom som sa dala na stimulaciu soyovymi isoflanovoidmi skusim to tak 2 mozno 3 cykly, a ak nic tak spat na IUI-cko. Teraz som nejaky 3DPO takze uvidime ako to dopadne :slight_smile: A ty si kedy zmenis status na "caka babatko"??? :wink: ako sa inak citis? uz mavas nejake vyrazne tehu priznaky??
10. jan 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 no, dnes sme boli v heliku na sono. nasli mi 2 foliky: 17 a 16 a dalej ani nehladali (ale mal by tam byt este jeden, v sobotu bol 14mm), ze 2 stacia na IUI. takze mala som si vybrat ci IUI v stredu alebo stvrtok. vybrala som si stredu...takze dnes vecer pregnyl pichame a streda IUI. juchuu. Ty si ako dopadla? nevideli sme sa tam?
10. jan 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminne Tak nech ten sojový isoflavonoid prospeje :wink: . Ja si status zmením až ked budem na 100% vedieť, v ktorom som tt, kedže názory sú všelijaké. O týžden idem na sono. Nechcela som nič predbiehať...radšej. Som opatrná. príznaky nemám žiadne.... ale vôbec žiadne.
10. jan 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia takže 2 -100%-né folíky...to je super. tak dnes pregnyl a v stredu IUI... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT. Potom bud doma v klídku, ak sa ti bude dať a pekne oddychuj aby sa začervíčilo :wink:
10. jan 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik vdaka :slight_smile: snad sa do jari dockam :wink: jasne chapem tvoju situaciu uz aby si bola ako sa vravi za vodou v "bezpeci druheho trimestra" :slight_smile:

vidim ze IUIckarky tu pekne bojuju i v novom roku....
Strelicia drzim palceky nech je to tento raz uspesne!!!
Katy dobre to dopadne!!
:wink:
10. jan 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok