IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
26. dec 2011

@tinka9075 ja moc,moc poslúcham 😝 😀 ja som dobré dievčatko 😎

apolenka6
26. dec 2011

@tinasc oooo nooo 😨 tak ty si tiež poslúchala 😉 veru ten najkrajší darček nás tú každú jednú snažilku čaká ...

tinka9075
26. dec 2011

@apolenka6 ako si to pekne napísala ved aj ja poslúcham dokonca muž povedal že som poslúchala viac ako vlani 😀 😀

tinasc
26. dec 2011

@apolenka6 veru ja poslúcham a budem ešte viac, nech mi ten Ježiško nadelí oneskorený darček 🙂

apolenka6
26. dec 2011

@tinka9075 ved aj chlapáci naši poslúchajú a nás lúbia ,preto nás chvália a mm ma pochválil za vianočnú večeru ,že mu veľmi chutila a sa vydarila 😝 tak to niet krajšej odmeny ked mi pochváli večeru ..on má "chlpatý " jazyk ...som sa obávala,že sa mi niečo pokazí,no chvála Bohu nie 🙂

cmelica
26. dec 2011

@dasaa dobru nocku a pekny vecer prajeeeeeeeem 🙂 🙂
dakujem za virusiky 😀 😀 maaaaaaaaaaaaaam ich 🙂 🙂 🙂

apolenka6
26. dec 2011

@tinasc veru oneskorený darček tiež poteší 😵 😵 už nech to máme

cmelica
26. dec 2011

@apolenka6 presne tak aj ja som dostala pochvalu...dokonca povedal svojej mamicke,ze som navarila lepsie ako ona 🙂 🙂 🙂 no kolko radosti 🙂

cmelica
26. dec 2011

@cmelica a ako sa citis???aj pojdes na IUI??

tinka9075
26. dec 2011

@apolenka6 jasné že poslúchajú aj chlapi ja som navarila napiekla tak muž povedal že to budeme jest dva dni a napečené mám na celé sviatky 🙂 to dobre padne ked muž pochváli 😉 😉

apolenka6
26. dec 2011

@cmelica
@tinka9075 ako to zdvihne sebavedome ked navaríme a pochvala to završi 😵 😵 😵 za tú pochvalu tá námaha stojí

tinka9075
26. dec 2011

@apolenka6 to áno mna vždy pochváli a ked povie pred mamou že varím na jednotku tak som taká štastná 🙂 🙂

apolenka6
26. dec 2011

@tinka9075 no a to moja svokra varí perfektne 😕 laťku mám vysoko danú,ale rokmi sa skúsenosti nabalujú

apolenka6
26. dec 2011

@tinasc a ty kedy ideš na IVF ? kedy začínaš pichať 😕

tinasc
26. dec 2011

@apolenka6 keď dostanem najbližšiu mrchu odvtedy 22 dní 🙂

tinka9075
26. dec 2011

@apolenka6 ja ked som sa vydala som nevedela varit nič ale muž ma naučil a niečo som sa aj sama naučila mna to vôbec nebavilo ja som radšej išla s ocinom auto opravovat a pílit drevo a mamina sa vždy jedovala že ved uvidím ked sa vydám tak som jej povedala že budeme kupovat konzervy 😀 😀

apolenka6
26. dec 2011

@tinasc a kedy budeš mať mrchu?

apolenka6
26. dec 2011

@tinka9075 ani ja som nevedela variť ,len som doma pomáhala a potom som sa učila ked som sa vydala 😕 a samozrejme mama na telefone ked sa mi niečo nezdalo 😨

tinka9075
26. dec 2011

@apolenka6 aj u nás boli začiatky tažké s varením ale rok sme bývali u svokry tak tá ma naučila vela tak sme varili a piekli spolu 🙂 🙂

apolenka6
26. dec 2011

@tinka9075 tak si bola pod dohľadom 🙂 😉

Idem ja pozerať ešte telku pekný večer prajem ešte dievčatá 🙂

tinka9075
26. dec 2011

@apolenka6 bola som pod dohladom 🙂 pekný večer 😉 😉

tinasc
26. dec 2011

@apolenka6 teraz niekedy čakám, ale čím ďalej príde tým lepšie, vôbec sa nebudem hnevať 🙂

majca55
26. dec 2011

@cmelica @dasaa @apolenka6 @tinka9075 ahojte babulky mám sa dobre je mi fajn zajtra idem do roboty a boli sme dlho u otca sme mu to povedali tak vela radostí a s mm popili a oslavovali 😀 😀 pozdravujem vás všetky 😵 😵

apolenka6
27. dec 2011

@majca55 júúú tak ocino sa tešil 😵 😵 zlaté ,dojemné ....má aspoň radosť a ešte aká bude ked budú dievčatká 🙂 to ti prajem 🙂 ja idem tiež do práce aj sa teším aspoň trochu pohybu 😀 a zmena a hlavne budem daleko od zákuskov 😕 😝

apolenka6
27. dec 2011

@tinasc asi čím skôr tým lepšie si myslela,či? 😀 alebo nechceš mrchu na Silvestra 😕

No nič idem ja do práce pekný deň prajem všetkým!!!

tinasc
27. dec 2011

@apolenka6 tak v strede týžddňa to by bolo ok 😀 ale mne je to v podstate jedno 😉 pekný deň aj Tebe, už zarezávaš v práci?

dasaa
27. dec 2011

Ahojte vsetky babenky @cmelica @tinka9075 @majca55 prajem vam pekny dnicek 🙂

dasaa
27. dec 2011

@majca55 joooj moja tak dnes si isla uz do prace.Tak ocino bol velmi rad a mal velku radost to je super no aspon s mm to oslavili tak ako sa patri 🙂

jeny
27. dec 2011

Ahojte baby, nemame tu nejaku tabulku uspesnosti iui? tento tyzden ma to caka prvy krat tak sa chcem nejako pozitivne naladit 😀

sijust
27. dec 2011

@cmelica ahoj moja,uz som ok...dakujem za opytanie...dufam,ze mi to aspon chvilu vydrzi...ako ste sviatkovali? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre