• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

27. júla 2017 
@tinka9075 ja moc,moc poslúcham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ja som dobré dievčatko :sunglasses:
26. dec 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc oooo nooo :fearful: tak ty si tiež poslúchala :wink: veru ten najkrajší darček nás tú každú jednú snažilku čaká ...
26. dec 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ako si to pekne napísala ved aj ja poslúcham dokonca muž povedal že som poslúchala viac ako vlani :grinning: :grinning:
26. dec 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 veru ja poslúcham a budem ešte viac, nech mi ten Ježiško nadelí oneskorený darček :slight_smile:
26. dec 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ved aj chlapáci naši poslúchajú a nás lúbia ,preto nás chvália a mm ma pochválil za vianočnú večeru ,že mu veľmi chutila a sa vydarila :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to niet krajšej odmeny ked mi pochváli večeru ..on má "chlpatý " jazyk ...som sa obávala,že sa mi niečo pokazí,no chvála Bohu nie :slight_smile:
26. dec 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa dobru nocku a pekny vecer prajeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile:
dakujem za virusiky :grinning: :grinning: maaaaaaaaaaaaaam ich :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. dec 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc veru oneskorený darček tiež poteší :dizzy_face: :dizzy_face: už nech to máme
26. dec 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 presne tak aj ja som dostala pochvalu...dokonca povedal svojej mamicke,ze som navarila lepsie ako ona :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no kolko radosti :slight_smile:
26. dec 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica a ako sa citis???aj pojdes na IUI??
26. dec 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 jasné že poslúchajú aj chlapi ja som navarila napiekla tak muž povedal že to budeme jest dva dni a napečené mám na celé sviatky :slight_smile: to dobre padne ked muž pochváli :wink: :wink:
26. dec 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica
@tinka9075 ako to zdvihne sebavedome ked navaríme a pochvala to završi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: za tú pochvalu tá námaha stojí
26. dec 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 to áno mna vždy pochváli a ked povie pred mamou že varím na jednotku tak som taká štastná :slight_smile: :slight_smile:
26. dec 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 no a to moja svokra varí perfektne :confused: laťku mám vysoko danú,ale rokmi sa skúsenosti nabalujú
26. dec 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc a ty kedy ideš na IVF ? kedy začínaš pichať :confused:
26. dec 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 keď dostanem najbližšiu mrchu odvtedy 22 dní :slight_smile:
26. dec 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja ked som sa vydala som nevedela varit nič ale muž ma naučil a niečo som sa aj sama naučila mna to vôbec nebavilo ja som radšej išla s ocinom auto opravovat a pílit drevo a mamina sa vždy jedovala že ved uvidím ked sa vydám tak som jej povedala že budeme kupovat konzervy :grinning: :grinning:
26. dec 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc a kedy budeš mať mrchu?
26. dec 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ani ja som nevedela variť ,len som doma pomáhala a potom som sa učila ked som sa vydala :confused: a samozrejme mama na telefone ked sa mi niečo nezdalo :fearful:
26. dec 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aj u nás boli začiatky tažké s varením ale rok sme bývali u svokry tak tá ma naučila vela tak sme varili a piekli spolu :slight_smile: :slight_smile:
26. dec 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak si bola pod dohľadom :slight_smile: :wink:

Idem ja pozerať ešte telku pekný večer prajem ešte dievčatá :slight_smile:
26. dec 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 bola som pod dohladom :slight_smile: pekný večer :wink: :wink:
26. dec 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 teraz niekedy čakám, ale čím ďalej príde tým lepšie, vôbec sa nebudem hnevať :slight_smile:
26. dec 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica @dasaa @apolenka6 @tinka9075 ahojte babulky mám sa dobre je mi fajn zajtra idem do roboty a boli sme dlho u otca sme mu to povedali tak vela radostí a s mm popili a oslavovali :grinning: :grinning: pozdravujem vás všetky :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dec 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 júúú tak ocino sa tešil :dizzy_face: :dizzy_face: zlaté ,dojemné ....má aspoň radosť a ešte aká bude ked budú dievčatká :slight_smile: to ti prajem :slight_smile: ja idem tiež do práce aj sa teším aspoň trochu pohybu :grinning: a zmena a hlavne budem daleko od zákuskov :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2011 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc asi čím skôr tým lepšie si myslela,či? :grinning: alebo nechceš mrchu na Silvestra :confused:

No nič idem ja do práce pekný deň prajem všetkým!!!
27. dec 2011 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak v strede týžddňa to by bolo ok :grinning: ale mne je to v podstate jedno :wink: pekný deň aj Tebe, už zarezávaš v práci?
27. dec 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky babenky @cmelica @tinka9075 @majca55 prajem vam pekny dnicek :slight_smile:
27. dec 2011 o 10:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 joooj moja tak dnes si isla uz do prace.Tak ocino bol velmi rad a mal velku radost to je super no aspon s mm to oslavili tak ako sa patri :slight_smile:
27. dec 2011 o 10:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, nemame tu nejaku tabulku uspesnosti iui? tento tyzden ma to caka prvy krat tak sa chcem nejako pozitivne naladit :grinning:
27. dec 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj moja,uz som ok...dakujem za opytanie...dufam,ze mi to aspon chvilu vydrzi...ako ste sviatkovali? :slight_smile:
27. dec 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok