IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
27. dec 2011

@mirka2010 zlatinecko moje krasne,ty si mi bolo v nemocnici? ☹ ja som si myslela,ze uz si porodila a ani si mi nedala vediet,stale som sa divala na mobil...mojecka,dufam,ze budes skoro fit...aby si si to mohla "uzit"ak sa to da takto nazvat...ja som uz celkom ok...len uz druhy tyzden strasne zle spavam...mozes si podla mna nastavovat hodinky...pravidelne kazdu noc sa budim cca o 3tej pol 4tej...a koniec...vobec neviem,co sa to deje...a tie hrozne sny...ja tomu nerozumiem,snazim sa mysliet pozitivne...netrapit sa nad nicim...ale tie sny su priserneeeee 😢 😢 urobili sme par fotociek s brusinom....tak skusim nahodit 🙂 opatrujte sa,zlatko 🙂 hladkame brusinko 🙂

majca55
27. dec 2011

@apolenka6 tak moja ja som to dnes v práci celkom prežila juchuchu 😵 tak prajem aj tebe to tam vydržíš 😵

majca55
27. dec 2011

@dasaa ahoj moja ano ja som už dnes pracovala ale dnes bolo otrasne v robote 😒 ešteže ja tam už dlho nebudem jupííí a ty sa máš ako?fazulka poslúcha?do MT teda kedy ideš?

majca55
27. dec 2011

@sijust zlatko ty si už 14tt? bože ako to letí a náš sa moja?rastiete?už ti chutí jesť musíš papať až krásne mimi rastie 😵

cmelica
27. dec 2011

@sijust ahooj!!sviatkovali sme uplne super a prezrato 🙂 🙂 🙂 1x sme si to uzili samy doma veceru a bolo naozaj super 🙂 🙂 🙂 a vy??

dasaa
27. dec 2011

@majca55 Ahoj mam sa dobre len vcera ma stale pichalo v boku raz jedna strana potom druha ale dnes je to uz lepsie 🙂 Do martina asi pojdeme bud 4.1 alebo 5.1 este presne neviem.A ty uz vies kedy pojdete do martina?

sijust
27. dec 2011

@majca55 mojka,zajtra zacinam 15tt 😉 uz mam riadny kotlik pred sebou 😀 mam sa fajn...len v noci strasne zle spim,resp.nespim 😒 ale inak sa citim fajn...drobcek je taky dobrucky a citim,ze to bude chlapcek 🙂 neviem preco...proste to citim...a ty ako moja?dufam,ze vsetko ok...ze sa chlapci a rodinka tesila...to muselo byt radosti 🙂

dasaa
27. dec 2011

@sijust ahoj tak zajtra uz mas 15tt panecku ale ten cas leti.Budes mat chlpceka aspon to tak citis no nechame sa prekvapit co to bude.Waaaaw tak uz mas aj brusko to je super mohla si urobit fotecku aby sme videli ako krasne ti rastie brusko 🙂

majca55
27. dec 2011

@dasaa moja my ideme 4.1.mna dnes tak pichalo stále v pravo ale teraz už dobre 😵 tak sa možno stretneme 😵

majca55
27. dec 2011

@sijust no moja tak mne už tiež bruško vyskočilo 😀 dokonca ma švagrinka odhalila,inak sa mám dobre trošku ranné nevolnosti 4.1.idem na kontrolu tak som zvedavá 😵 ty ešte chodíš do MT?hrozne to letí zachvílku ich máme v rukách tie naše radosti malé 😵 moja vraj dokážeme vycítiť čo to bude tak chlapčiatko malunké a meno už máte? 😵

adikasala
28. dec 2011

@sijust ahojky moja aj ja som bola chora 😒 na vianoce v 38 horucke a 5 dni v posteli,,,ale teraz mi je uz lepsie bez horucky trosku mam kasel ale da sa..snzaim sa jest vela ovocia 🙂 a byt este v teple!!!ani si nespomynala testy dufam ze dopadli na vybornu!!!ale ti to leti aj tebe ze 15 tyzden,,,,ked citis chlapcurika tak to asi bude....ja som citila babenku a potvrdilo sa vidis 🙂

apolenka6
28. dec 2011

@adikasala tak už ti je lepšie? som rada,len sa ešte šetri a papaj ovocie aby si mohla prísť zdravá domov 😉

apolenka6
28. dec 2011

@sijust už by sa patrilo na tejto téme aj chlapca mať dalšieho ,tu prevládajú dievčence 🙂 verím že ťa tvoj inštinkt nesklame 🙂

kiss35
28. dec 2011

ahojte baby..chcem sa opytat kolkym z vas sa podarilo otehu po iui? my chodime do martina iscaru..pojdeme na iui..od 3-7dc som brala clostil a teraz v piatok ideme kuk foliky ..tak som zvedava a potom pich pregnyl a sup na iui uz sa nevieme dockat

apolenka6
28. dec 2011

@kiss35 ahoj mne sa podarilo pri 4 pokusoch jeden krát otehotnieť,ale len nakrátko ...držím palce!!!a pozitívne myslenie napomáha 🙂

kiss35
28. dec 2011

@apolenka6 dakujem velmi pekne 🙂 myslim pozitivne a verim ze to konecne vide 🙂
to mi je luto ze to u vas takto skoncilo :(

jeny
28. dec 2011

mna čaka zajtra prve IUI tak drzte palce, tiez chodim do iscare v MT

apolenka6
28. dec 2011

@jeny držím palce ,nech je nás menej snažiliek 🙂

adikasala
29. dec 2011

@apolenka6 ahoj moja no uz mi je lepsie 🙂 🙂 len ti poviem ze som sa rozhodla ze nebudem cestovat!!!nechcem to riskovat aby sa nam nahodou nieco nestalo,,,,ked som odpadla aj po zubarovy,tak som si povedala ze racej nie,aj doma to pochopili naopak oni ma prehovorili 😉 😉 ale sestra mi pride sem do it aby ma aspon ona videla s bruskom...lebo mi naozaj zacalo dost kysnut,bambulka nam krasne rastie.v utorok mala 425g!!!!a koli cukrovke musim chodit castejsie na sono aby vydeli ci mala moc nerastie 🙂

apolenka6
29. dec 2011

@adikasala ááááá 😨 😨 som sa tešila,že by sme sa videli aj ked ,len krátko ...ale aj ja schvalujem tvoje rozhodnutie a nešpekuluj aby sa nič zlé nestalo 😉 😉 😉
Ja tú NR zvládnem aj sama viem asi kde to je a aj tak sa budeme ponáhlať domov do roboty 😖
Tak už nám rozkvitáš 😀 ved to patrík tehulkovaniu sestra sa príde na teba pozrieť a aj teba poteší tvár kt. často nevidíš .... 😵 😵 😵

cmelica
29. dec 2011

@majca @ dasaa @tinka9075 a ostatne koceny ako sa mate??

simik22
29. dec 2011

@majca55 zlato co to citam??? ty ides mat dvojky? z celeho srdca gratulujem ! 🙂 dlho som tu nebola 🙂)))

simik22
29. dec 2011

@kiss35 mne sa podarilo na prvy krat 🙂

jeny
29. dec 2011

@simik22 jej to je super to to vyslo na prvy krat, dufam ze pojdem v tvojich slapajach 😀 a na kolky dpo si testovala???

majca55
29. dec 2011

@simik22 ahoj mooja dakujem asi to tak bude ja mám ten istý termín porodu ako ty moja 😀 ako sa cítiš?ja celkom ok trošku nevolnosti 😵

majca55
29. dec 2011

@cmelica dobre moja a dufam,že aj ty 😵

jeny
29. dec 2011

@majca55gratulujem k dvojickam 🙂 zadarili sa po iui? kolko si mala folikov?

simik22
29. dec 2011

@jeny dakujem, drzim palceky, nech sa to vydari. ja som testovala na 9 DPO, bola som strasne nedockava, bol tam taky dusik, co som nevedela, ci si to iba nenamyslam, a potom kazdy den ciarka silnela. zy si uz po IUI?

jeny
29. dec 2011

@simik22 ano dnes som bola na svojom prvom iui, neviem ako to teraz vydrzim do testovania 🙂

simik22
29. dec 2011

@majca55 jjoj, no s tym terinom presne neviem, ked som bola uz u mojho doktora, tak mi povedal, ze mi to upresni o 2 tyzdne, uz dostanem aj tehu knizku. no mne byva dost zle, zda sa mi, cim dalej, tym viac, natahuje ma, ale nevraciam. a som unavena, chce sa mi spat stale.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre