• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

22. októbra 2017 
@majca55 mojinka, na teba extra myslime :slight_smile: dufame ze fazulocka je krasna a silna....prosim, daj vediet :slight_smile:
8. jan 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala jeeeeeeeeej, nadherne brusinko :slight_smile: urcite si ho kraaaasne uzivas :slight_smile:
8. jan 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky ked sa snažíme len mesiac o babatko a teraz som dostala M ,je mozne ze na druhy mesiac nemusim dostat?
8. jan 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala Ahoj! dakujem za opýtanie :slight_smile: mám sa dobre a piatok tu je raz dva :dizzy_face: nie nerozmyslela som si to ,som zvedavá....dnes som akurát dostala MS presná ako hodinky :angry: :wink: ok napíš mi IP budem čakať
8. jan 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 No tak drobček si dáva na čas :slight_smile: myslím si,že to bude raz dva ,aj Katy33 sa na teba pýtala mám jej dať vedieť,že ked budete narodenííí
8. jan 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 Od rána čakáme,že nám napíšeš ...myslíme na teba a fazuľka je v poriadku :slight_smile:
8. jan 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahoj moja,mame sa fajn...dakujem za opytanie...zajtra idem na tripple testy :unamused: tak som z toho uz trosku nervozna,ale snad to bude dobre...a ty ako?vsetko ok?
8. jan 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 zlatko,myslim na teba a posielam pozitivnu energiu,aby bolo vsetko len dobre...aj ked teraz tej pozitivnej energie nemam tolko,kolko by som chcela-zajtra idem na tripple testy... :unamused: posielam objatie :slight_smile:
8. jan 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 moja,myslim na teba od rana...dufam,ze je vsetko ok...drzte sa :pensive:
8. jan 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust ahooj!!!ako sa mas??kolko uz ma drobcek ???urcite rastiete ako z vody,vsak??
8. jan 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust co su to tripl testy??
8. jan 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 juu tak vy ste este stale spolu?? :slight_smile: :slight_smile: no malickemu je dobre u maminky :slight_smile:
drzkajte sa nam a zajtra cakam na spravicku :slight_smile: :slight_smile:
8. jan 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja nieco mi uslo??,co si si rozmyslela??aj idete na IUI,ci IVF????
8. jan 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 @dasaa ako sa mate kocky???
8. jan 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 zlatko myslim na teba od rana...
8. jan 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahoj moja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. jan 2012 o 17:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahoooj!!!ako mas??? a co drobcatko??ako dopadla kontrola??este pojdes do Heliku,ci uz len svojmu?? :slight_smile:
8. jan 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ahoj my sa mame dobre boli sme stvrtok na kontrole a vsetko bolo v poriadku.Do Martina mame ist az v 20tt.Verim ti ze si nervozna ved kto by nebol ked sa ide na testy.Urcite vsetko dobre dopadne. :slight_smile:
8. jan 2012 o 17:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj mame sa dobre a kontrola dopadla tiez dobre.Uz sme ho videli trosku vacsieho a poculi sme aj srdiecko.Dr.nam povedal ze je vsetko v poriadku a ze na dalsiu kontrolu mame ist az v 20tt ale este do Martina :slight_smile:
K svojmu idem tento stvrtok :slight_smile:
Ale ty sa pochval co mas noveho a ko injekcie este ta brusko neboli?
8. jan 2012 o 17:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky moje dakujem za podporu ale není to dobre vačok podrástol ale miminko nie :frowning2: ráno idem 7.45 hod na príjem do nemocnice :cry: ešte raz vám dakujem nemám náladu na nič :frowning2: držkajte sa tu všetky vaša Majca :wink:
8. jan 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa som rada moc ,ze je vsetko v poriadku :slight_smile:
ja sa mam dobre,teda bolia mam prsia a brucho tiez uz dost ,,,mam ho nafuknute ako balo :stuck_out_tongue_closed_eyes: od dnes som zacala brat aj calibrum baby plan+kyselinu listovu,ale tu beriem uz davno :slight_smile: zajtra idem znova do Heliku a uz by som mala vediet aj datum OPU,ale pocitam,ze to bude v stredu :slight_smile: vsetko sa dozviem teda az zajtra...a budeme vkladat jedneho drobca... :slight_smile:
8. jan 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahoj moja,mame sa fajn...malicke snad rastie,kedze mam brusko ako maly kotlik uz :grinning: zajtra budem vediet viac...tripple testy su taka hlupost,ktora sa uz v zahranici nikde nerobi,samozrejme len u nas,zistovanie pravdopodobnosti na DS :unamused: a ty ako?kedy asi koncis?uz vies nieco blizsie?
8. jan 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: posielam velike objatie a stale sme stebou...drzkaj sa nam...
ach jaj precoooooooooooooooooo?????????????????????????????????,,,,
8. jan 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 zlatinko moje,je mi to velmi luto :cry: ...viem,ze teraz ziadne slova utechy nepomozu,budes si to musiet prezit sama...musi to preboliet...ale vsetky tu na teba myslime... :pensive:
8. jan 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@majca55 moja je mi to luto a verim ti ze nemas naladu na nc ale davaj na seba pozor a drz sa nam
8. jan 2012 o 18:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica Cooooooo? to myslis ze uz tuto stredu by mohol byt vklad ?
8. jan 2012 o 18:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica
@sijust
@dasaa dakujem vám zlatíčka :dizzy_face:
8. jan 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust som rada ,ze pekne rastiete :slight_smile: no ja mam menopur uz len do zajtra,,a to idem na sono+krv..no uz mam veru riadne tlaky v podbrusku aj v prsiach...asi aj z tych stiplavych injekcii na lepsie dozrievanie jajok...aj zajtra mi ju budu pichat...aj tebe davali nieco take??
8. jan 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust a to ty budu brat krv alebo ako sa tie testi robia?
8. jan 2012 o 18:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust a to ty budu brat krv alebo ako sa tie testy robia?
8. jan 2012 o 18:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok