• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. januára 2017 
@dasaa nie v stredu by mohol byt odber jajok a asi tak za 5-6 dni vklad :slight_smile:
8. jan 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica mne nie...lebo ja som si pichala dvojitu davku Menopuru...tesim sa,ze to uz budes ma za sebou...uz ste mali pohovor s embriologickou?takze len jedno date vlozit?
8. jan 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no vidis aka ja som rychla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz hned by som chcela aby si mala vklad. :wink:
8. jan 2012 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust hej v piatok sme mali s nou a ona nam odporucila jedno ,bo mame nabeh aj na dvojky...a ICSI nam tiez neodporucila nakolko ma mm dobry spermiogram...no vsetko si este dohodneme v den OPU,podla spermiogramu...ak by bol zhorseny tak ICSI bude...ja picham menopur 3 prasky a 1 vodicku + dipherelin...
aj chodis este do Heliku??
8. jan 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 moc ma to mrzí, držkaj sa budem zajtra na Teba myslieť.
8. jan 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa no veru moja uz aby bol...je to strasne cakanie..a to nehovorim ake to bude po OPU ked budem cakat ako sa nase embrijka vyvijaju :slight_smile: asi si ohrizem nechty az neviem pokial...a to podotykam,ze som si nikdy neohrizala...
8. jan 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je strašne smutné .....moc,moc moc energie posielam a slová útechy sú určite málo ... :cry:
8. jan 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 @apolenka6 dakujem vám veľmi pekne moc sa toho bojím :frowning2:
8. jan 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica nie na IUI ani IVF nejdem :slight_smile: idem navštíviť homeopata :confused: skúsiť :slight_smile:
8. jan 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica to cakanie je najhorsie ale ty to zvladnes aj s mm.Neboj aj my budeme zvedave a nervozne ako sa embrijka vyvijaju :wink:
8. jan 2012 o 18:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 neboj moja všetko bude dobré, hore hlavu.....
8. jan 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 moja neboj sa :frowning2: budeme pri tebe stale a mysiet na teba vsetko dobre dopadne
8. jan 2012 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala test na cukor mi dopadol dobre, chvalabohu... nejako to veru dobojujeme, uz to mame za par :wink: :wink: :wink: ja este mesiac budem chodit do prace a ostavam na materskej, uz sa tesim, bo sa mi uz moc ani nechce chodit do roboty, s deckami sa jedovat. Ale uzatvorim prvy polrok a s pokojnym svedomim zostanem doma :slight_smile: Manzel maka na dome jak fredka, chce, aby ked uz bude malinka na svete, aby sme sa nastahovali. V podstate uz vela toho nechyba, ale musi makat. Aj dnes tam robil, hoci je nedela.
8. jan 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 zlatko viem určite sa bojíš,ale ako som ti už písala po kyrete vraj žena rýchlo otehotnie ..budeme na teba myslieť !!!!
8. jan 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 aha!!tak to prajem az to pomoze :slight_smile: :slight_smile: som zveda co ti da :slight_smile:
8. jan 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no to som aj ja zvedavá...už ked medicína nepomáha tak skúsim aj niečo nové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa dakujem :slight_smile: :slight_smile:
8. jan 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 presne ta netreba sa vzdavat :slight_smile: a uz si zdrava??
8. jan 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica co mas dnes naplane ?
8. jan 2012 o 18:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica áno konečne už 4 dni som OK,len zubár ma zajtra čaká ..už sa ho neviem dočkať mal dovolenku a mňa bolel zub aj bolí ,tak zajtra skoro vstávam nech som prvá :rolling_eyes:
8. jan 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa pojdem do sprchy,az zajta vyzeram k svetu :grinning: a ideme pozerat ten film na markize-Atramentove srdce :slight_smile: a ty??mm mas v praci?
8. jan 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 aj ja pojdem k zubarovi,ale sz po OPU,az ma nepobolievaju zuby po ET...to by som nerada..teraz sem tam zaboli :unamused:
8. jan 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ja budem pozerat telku ale este neviem co :confused:Ano mm je v praci.Zajtra daj vediet ako bolo v Martine.juuuj budem na teba mysliet cely den :slight_smile: .
8. jan 2012 o 18:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa a ty sa nam este negulatis???kedy nam ukazes brusinko???
8. jan 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa urcite napisem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:dakujem :slight_smile:
8. jan 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica moja ja mam vtedy brusko ked sa poriadne najem :grinning: :grinning: :grinning: mam ale to len take malinke este stale mne to bude trvat trosku dlhsie.Kym brusko bude vidno :slight_smile:
8. jan 2012 o 18:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica musis nam napisat ved by sme sa zblaznili ze nic nevieme o tebe :wink:
8. jan 2012 o 18:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa tak sa poriadne napapaj :grinning: :grinning: :grinning: urcite napisem :slight_smile: ved to by som nebola ja keby som tu neni :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica tak sa poriadne najem a potom sa odfotim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2012 o 18:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica zachvilku tu pridem idem si urobit cajik pockaj neze mi ujdes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2012 o 18:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok