• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. januára 2017 
@dasaa aj ja idem urobit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. jan 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica chcela som sa ta opytat ci este pijes ten caj gynastan :slight_smile:
aspon budeme pit spolu ten caj ked uz sme tak daleko od seba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. jan 2012 o 18:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa no my sme si urobili cierny s citronikom...mnaaam :slight_smile: :slight_smile: nie nie gynastan uz davno nie...pri stimulke sa bylinkove caje neodporucaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz si zacala stavat puzzle??
8. jan 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica jaaaj .Ano uz sme zacali stavat a dokonca aj mm sa pridal.Jooooj ake nervy sme mali a mm ani nehovorim ze taky obrazok kupil.Trosku inak vizera na obale ako pri skladani. :slight_smile:A ty skladas?Mna ten obrazok nebavi vsetko je tam take divne :confused:
8. jan 2012 o 19:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa hej skladam,tak po 3-6 pizzli denne..neviem ,hadam to niekedy dostavam :grinning: ani mi nehovor,my mame zas vsetko zelene :slight_smile: :slight_smile:
8. jan 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica nabuduce si pojdem kupit nie co normalne.Ale az ked to dostavam dufam ze sa mi to podari este pred prichodom babetka :slight_smile: :slight_smile:
8. jan 2012 o 19:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Uz druhy den ma boli hlava :angry: ach jaj
8. jan 2012 o 19:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ale snad ano ...ved to mas este kopu casu...len ci sa ti bude chviet...najhorsie na tom je to ,ze som si ho vyberala ja :grinning:
8. jan 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa a pijes dost????
8. jan 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ved prave vela casu ale presne tak ako si pisala ci sa mi bude chciet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2012 o 19:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica no vcera malo som pila ale dnes vela aspon si to myslim ze dnes vela.Pre mna je vela aj pol litra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2012 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa no to teda je naozaj vela,ze pol litra :grinning: ja teraz vypijem 4litre :slight_smile:
len pi moja pi!!!potrebujes to!!!!!!!!!!!!!
8. jan 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa no prva cast bola pred mesiacom,to budem vediet zajtra vysledky...a zajtra?krv urcite na AFP a asi sono....uvidim,dam vediet
8. jan 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust tak to pravde podobne aj mna to bude cakat vsak ?
8. jan 2012 o 19:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ale pijem ved hlasku mam pri sebe ale vies co aj by som spala stale :slight_smile:
8. jan 2012 o 19:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ved nemas nic ine na robote,ci???len si odpocin pokial mozes,bo ked sa babatko nerodi moc toho nenaspis :slight_smile:
8. jan 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica nikdy som taka nebola leniva ako teraz :unamused: Je pravda ze dnes som malo spala ale aspon dnes budem spat ako male babetko :pensive: :pensive: :pensive:.A o ktorej mate byt v Martine ? :slight_smile:
8. jan 2012 o 19:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa tak ako vzdy akolo 7-8...takze rano vyrazame o 5.45 :slight_smile:
zlatko budem koncit idem do tej vane :dizzy_face: drzkaj sa mi a dobre si pospi :pensive: :pensive: :pensive: pekny vecer a dobru nocku prajeme :slight_smile: :slight_smile: papapa
8. jan 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa myslim si,ze ano...ale ked ty to mas inak ako ja,ked chodis aj do centra este....tam ja uz nechodim...
8. jan 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ale ja do centra som mala chodit koli genetike a oni nic take mi nerobia jedine aspon teraz sono mi robili a to este raz mi budu robit v 20tt.Skor len merali babetko nic viac .
8. jan 2012 o 19:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica aj tebe prajem dobru nocku :pensive: :pensive: a daj nam zajtra vediet ako bolo :wink: Prajem prijemnu cestu.Tak papa :slight_smile: :slight_smile:
8. jan 2012 o 19:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ale nechapem preco...to ti oni kazali,aby si tam chodila,ci ty si chcela sama?
8. jan 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust rozpravali sme sa o genetike a dr. mi povedala ze potom mam este prist k nim v 13tt.Ale nic mi take nerobili.
8. jan 2012 o 19:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa jasne ozvem sa s novymi infoskami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: papapa
8. jan 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 veľmi ma to mrzí... tak sa drž a prajem skoré zotavenie a aby všetko dobre dopadlo...
8. jan 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica pri stimulke sa nesmú bylinky a bylinkové čaje? to je mi novinka :slight_smile:
8. jan 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc vraj nie..mne to povedala koordinatorka ked som sa jej pytala ci mozem..ze radsej nie bo by mohli viac ublizit ako pomoct :confused:
8. jan 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 aj mne myslienky odbiehali, mrzi ma, ze to nestacilo k lepsim spravam :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. jan 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica mas aj nejake vykyvy nalad? da sa ta liecba vydrzat psychicky?
8. jan 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica aha, no tak to je dobré vedieť :slight_smile:
8. jan 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok