IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
11. jan 2011

@katy33 ma kontrolné sono sa chodí do 6 tt od IUI alebo IVF. teho sono si hradíš sama za 16euro. Ale sú mamičky, ktoré chodia na morfologické sono aj v neskoršom termíne, pretože viem, že v heliose majú nejaké špeci a len tam ti vedia povedať všetko všetúčko. Sono u norm gyndoša ani zdaleka nie je také " vyspelé".No ale všetko si to mamičky hradia sami. Morfologický UZV stojí cca 75 euro a 4D 130 euro. My zatiaľ chodíme na to normálne.
katy, hlávku hore. Musíte bojovať a nevzdávať sa. Tiež som mala veľa prázdnych cyklov aj pri max. dávke clostilo. Mne vaječníky začali fungovať až po 4 mesiacoch brania clostilu v kuse, bez prestávky a to som si dávku ešte aj zvýšila.Bud silná, nevzdávaj sa za žiadnu cenu a ono sa to podarí, sľubujem! 😉

fomarik
11. jan 2011

@zuzancek22 tak babulka, zajtra nám už ideš. Budemem na teba vrúcne myslieť. nejak to bez kníkovania preži, ved mi ti všetko zreferujeme, ked sa vrátiš a samozrejme aj ty nám dáš vedieť ako si si pobuvala 😉 . Len nech všetko dobre dopadne. Potom sa bibika bude len hojiť a do leta si tehuľka!

apolenka6
11. jan 2011

@fomarik to je fakt škoda,že nemôžeš ísť v piatok 😒 ale od patku do pondelka nie je až tak daleko 😉 a budeš znovu vidieť bublinku nie machulku 😀 ako na sone tvojho dr.Ked som ležala sama po IUI tak som mala čas si popozerať sono ked,že som pri ňom ležala to je teda prístroj!!! 😕 ako palubná doska v lietadle 😀
ja ti neviem a budeš sa asi hnevať 😠 ja som presvedčená,že sa to nepodarilo júúj aj sa hnevám na seba 😒 ale nejak to má môj mozog naprogramované a už sa pripravujem na tretie IUI
Ja nemôžem byť kompletná!!a možno sa bojím toho sklamania a preto si nepripúšťam úspech 😔

zuzancek22
11. jan 2011

@katy33 @fomarik @apolenka6
@strelicia
@little_miracle no takže asi komplikácia, (ja nemôžem mať asi nič normálne) dnešný večer som strávila v nemocnici moj drahý ma o 3:00 priviezol len domov, totiž mi včera tak seklo v krížoch že som s takými bolesťami skončila v nemocnici na infuziach , že ani neviem či ma vôbec odoperujú

strelicia
11. jan 2011

@zuzancek22 aaaaaa nieeeee, to je neprijemne. ale zas aspon si vsetko odtrpis naraz. neboj sa, len oddychuj a nestresuj sa, ono to prejde.

apolenka6
11. jan 2011

@zuzancek22 júúj čo máš počarované?! 😒 to poznám a viem aká je to bolesť chúda naše 🙄 no to som zvedavá ako dopadneš ved prinajhoršom sa ti to o pár dni posunie 😉

fomarik
11. jan 2011

@zuzancek22 jajajaj! Mojenko, na teba sa to riadne lepí! A teraz ti je už lepšie?

fomarik
11. jan 2011

@apolenka6 no veru, je to len o dva dni naviac, to nejako prežijem. dnes som bola na 3 hodky v práci pozapisovať do triednych kníh a zaokruhliť známky....sa mi velmi nechcelo. Ja som nejako spohodlnela. Inak naozaj, to sono v Heliose fakt vyzerá ako palubovka v lietadle a tá malá skrinka čo má moj doky, no .... o tom po tom 😖 Zlatko, ja som si tiež nepripušťala možné tehu, aby sklamanie nebolo príliš velké. Ostáva ti len čakať. A ešte stýle máš 3IUI....čo ak to v tejto téme vychádza práve na tretí pokus? Teda okrem mirus, ktorej vyšlo na prvý šup? 😉

little_miracle
11. jan 2011

@zuzancek22 .......ty máš teda fakt smolu!!!!!!!!! Ja verím tomu, že do zajtra ti to trochu povolí, nech máš tú operáciu čím skôr za sebou. Nezabúdaj, že je tu kopec babeniek, ktoré na teba myslia a držia ti palčeky !!!

little_miracle
11. jan 2011

@strelicia takže zajtra ideš na to? Konečne si sa dočkala 🙂 ...........ja stále ešte nič.........čakám mrchu, ale nechodí.........Budúci týždeň pondelok-utorok som na služobke, ale ak ani potom mrcha nedorazí, pôjdem na vyvolávačku 😒
Takže - nezabúdaj, že im nemáš "minúť" celú zásobu spermií, tak tie čo dostaneš, pekne krásne "absorbuj", aby o 2 týždne boli 2 paličky na testíku 😅
Tentokrát sa to musí podariť !!!!!!!!!!!!!!! Veď si toľko čakala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaslúžiš si to 😉

apolenka6
11. jan 2011

@fomarik tak ty takto!!už pracuješ! 😀 😀 jáj ano mi nehovor ked po PN nastúpim do práce 😝 Inak tuším na koníka chodíme len my,zuzanček a katy,strelicia a sem tam sem niektorá zablúdi 😕 bolo nás tu viacej asi sú zaneprázdnene 🙄
No ved to ešte ten 3 pokus a potom už neviem ako budem dalej pokračovať 😔 dúfam ,že k tomu nedôjde a nebudem si lámať hlavu ☹ Akurát dnes ma začali bolieť kríže a dosť 😠 nie,že by som opakovala po Zuzke,ale je to tak!!a sem tam už pociťujem maternicu tak jemne asi PMS no uvidíme v piatok.....

little_miracle
11. jan 2011

@fomarik .........maminka, nejak si nám zlenivela 😀 ale máš pravdu.........veď sa nemáš namáhať 😝 !!!!!!!!

apolenka6
11. jan 2011

@katy33 kuriatko naše kde si?asi ti je smutnučko 🙄 ked ti bude lepšie sme tu! 😉

fomarik
12. jan 2011

@strelicia Držíme ti všetky palce!!! 😉

apolenka6
12. jan 2011

@strelicia myslíme na teba! 😉

zuzancek22
12. jan 2011

@little_miracle
@fomarik hlásim sa z nemocnice, zajra idem nato 🙂, bola by som rada keby som to mala už za sebou. ale začínajú ma bolieť kríže, takže uvidíme zajtra či vôbec pojdem.

fomarik
12. jan 2011

@zuzancek22 juj. tak nech to už je za tebou. myslíme na teba!!!!! A hlavne, nech to dobre dopadne!

little_miracle
12. jan 2011

@zuzancek22 ...myslíme na teba!!! Potom už bude len a len lepšie 🙂

apolenka6
12. jan 2011

@zuzancek22 zajtra ťa čaká deň D tak držím palce nech to dobre dopade!!!!!

zuzanka7834
12. jan 2011

Ahojte babulky, velmi rychlo som si precitala aspon tuto poslednu stranu... Sa mi deju veci, ako zanedbavam konika, tak som uplne mimo obrazu.

@strelicia takze uz si po IUI? Drzim velke palciska, aby bolo vsetko tak ako ma byt 😉 😉 😉 Kolky si DC? A ake si mala foliky? A u ktoreho dokyho si bola? Urcite si o tom pisala pred par dnami, ale fakt nestiham 😕 Ale to neznamena, ze som na Teba nemyslela 😉

@apolenka6 kedy testujes? V piatok? 🙂 🙂 🙂 🙂 Drzim palce!!!

@zuzancek22 Drz sa zajtra, nech to mas rychlo a bezbolestne za sebou 😉

@little_miracle Vy pokracujete az v dalsom cykle, ze? Vo februari?

@fomarik ani nevies, ako casto na Teba myslim a drzim si Ta za vzor 🙂 Ked budem mat trosku viacej casu, istotne Ti napisem do IP, len teraz nestiham ani v praci a posledne dva dni som nejaka chora, takze pridem domov a zalomim. Asi chripka. Zajtra mozno ostanem doma, vylezat, lebo v piatok by sme mali ist na lyzovacku - aby sme to stihli este pred IUI. Teda, ak vyzdraviem... Dufam, ze vyzdraviem. A este predtym, pred lyzovackou, pojdem na foliky, to budem iba 9DC, ale snad tam uz nieco bude 😕

apolenka6
12. jan 2011

@zuzanka7834 áno v piatok testujeme!len prosím ťa bud zdravá ked pôjdeš na IUI lebo je to strašne zlé vlastná skúsenosť 😉 uzdrav sa!

little_miracle
12. jan 2011

@zuzanka7834 ahoj, nám sa to zatiaľ vôbec nevyvíja dobre.......mrcha mešká a ja sa začínam báť, či vôbec ten február stihneme.......celé sa nám to proti našej vôli odďaľuje ☹

apolenka6
13. jan 2011

Ahojte!dnes idem na kontrolu k obvodnému myslím si od pondelka nastupujem do práce akurát ked som si už pomaly začínala privykať na domáci režim 😀 😀 tak pekný dníček vám prajem!!!!!

fomarik
13. jan 2011

Potrebujem sa vykričať! Mám veľký strach. Radšej by som celé dni obijímala wc misu, mala nemiestna chute, chcem, aby mi vadili pachy, chcem mať kovovú chuť v puse, chem aby ma nenormálne boleli prsia 😠 😠 😠 😠 . fyzicky som úplne fit, ale duševne to ide dolu vodou. už nech som v heliose, lebo sa zbláznim. Tehu bez príznakov je zvláštne. Chcem mať istotu, že je všetko v poriadku. ešte 4 dni 😔

fomarik
13. jan 2011

@apolenka6 zlatíčko, juj, dnes máš ten perný den. Ked som sa zobudila práve som na teba myslela, že už si určite v Heliose. tak sa mi len drž! TTTTTTTTTTTTTTT. Po obede nám daj vedieť, ak budeš stíhať, dobre?

apolenka6
13. jan 2011

@fomarik zlatinko dnes je štvrtok a až zajtra idem do Heliosu dnes som bola u obvodáka ka kontrolu po chrípke od pondelku už budem pracovať 😝 Veru zajtra ma čaká perný deň určite vám dám vedieť ako som dopadla 😨
nestresuj sa nám!!!všetko je u teba ako má byť každá sme iná a nemôže byť každej zle a ti si ta bezpríznaková 😉 určite te v MT potešia a ukludnia 😅 hádam sa netestuješ!? 😕

fomarik
13. jan 2011

@apolenka6 ale kdeže netestujem, ved by som prišla o nervy! ked nie je Mirko doma, tak ma upokojuje mamina, že vraj ani ona nemala žiadne príznaky, nič. Ani pri mne, ani pri bratovi. Hovorila dokonca, že nechápala ženy, ktoré nejaké príznaky vôbec mali. No asi to mám po nej 😉
jaj, naozaj, ved dnes je štvrtok. Ja ani neviem, aký je den, ked som len doma stále. Tak zajtra budem čakať na tvoje správy. Juj, mohol by ti volať sám pán doktor... on volá tehulkám, ked sú tehotné. 😉

fomarik
13. jan 2011

@little_miracle tak to je ako na potvoru, ked má mrcha prísť nepríde a ked nemám tak sa zastaví vždy!!!! A čo ak ........ ???

apolenka6
13. jan 2011

@fomarik to fakt? dr vola ked je žena tehotná? to som nevedela a ty to vieš ako? 😨
ahááá tam je koreň veci!ty si určite po maminke 😉

fomarik
13. jan 2011

@apolenka6 no, ja si to myslím. Lebo vždy ked to nevyšlo, mi volal teta z labáku, že jej to je ľúto a bla-bla-bla, vysadiť utroš a tak. No ale ked som bola tehu, volal mi Krajkovič, povedal mi hodnotu a všetko čo robiť, ako čo užívať. Proste ma o všetko poučil, povedal mi, kedy máme opäť prísť, no samozrejme nezabudol mi pogratulovať. Takže ja si myslím že ked je žena tehu, volá doktor, aby tú pacientku tehulku poučil.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre