IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
13. jan 2011

Ahojte babulky moje zlatulinke, je mi smutnunko, ale už to prechadza, som silnaaaa 😎 ...tak ako va , zlatička moje. Neviem sa dostat na MK, pretože mm tak zaviril pc, že je momentalne v oprave a ja som musela cupitkat k priatelke-dobrej dušičke, aby som si aspon počitkala, čo mate nove....však som na vas normalne zavisla 😀 Včera som mala velke bolesti, dnes som chcela ist k dr., že určite zada nejaka cysta, no večer bolesti ustupili a dnes som už fit 😎 tak pevne verim, že ta hnusoba praskla a teraz sa dočkat ms a šup do clostilovania....inak
@fomarik určite budem tvojou nasledničkou, čo sa tyka uživania clostilu...1. - 3.-4.DC po 4 kusky, mnam 😝 Zlatinko, ty si naše samostresujuce stvoreničko, musiš byt preštastna, že nemaš žiadne priznaky, ine by hned s tebou menili....a myslim si, že ono ešte len pride 😝
@apolenka6 Slniečko moje, zajtra strašne moc na teba myslim, asi zošediviem, pretože sa na MK asi nedostanem, ale verim, mojenko, že budu len tie najlepšie spravičky, musia byt 😉 Idete asi hned zrana, držim strašne silno moc najviac ako viem všetky palčeky, čo budu po ruke 😀

katy33
13. jan 2011

@strelicia mojenko, tak vy už mate po tom 😀 ...chlapci na svojom mieste a teraz lažo-plažo-oddych 😉 Jooooj, velmi vam prajem, aby to vyšlo, zlatičko 😲 Verim, že k IVF nepride, pretože sa fazulka určite teraz vydari 😉 A vy do ciela už nemate daleko, zlatinko...tfuj,tfuj,tfuj.....a o tej fytosoji si určite naštudujem, dakujem 😉

katy33
13. jan 2011

@zuzancek22 Joooj, zlatinko, to ma mrzi, no verim, že na operaciu sa dostaneš čo najrychlejšie, aby si to mala už za sebou...tieto naschvaly su na nervy 😠 Zlatinko, nech sa ti len polepši , prosiiiiiiim.....verim, že všetko dobre dopadne 😉

tinara23
13. jan 2011

@fomarik ahoj, občas si Vás tu prečítam, za nejaké dva mesiace pôjdem na IUI, len musím doliečiť štítnu žľazu, ale píšem hlavne z toho dôvodu, že čítam aké máš nervy z toho, že nemáš žiadne tehu príznaky, chcem ťa upokojiť, moje tehu už bolo dosť dávno, ale ja som fakt nemala žiadny príznak, absolútne žiadny, žiadna bolesť prs, žiadne objímanie záchodovej misky. Akurát v piatom mesiaci som raz večer zvracala a to bolo všetko. Ani som nevedela, že som tehu a mám 17-násťročnú zdravú dcéru. Takže nemaj obavy, užívaj si, že máš bezproblémové tehu 😉

zubrienocka
13. jan 2011

@fomarik Ahoj moja, pocula som,ze tak ako prezivala tehotenstvo Tvoja mamina, tak take iste ho budes mat aj ty.... mozno to tak plati aj v Tvojom pripade. Hlavne sa snaz byt v klude, aj ked viem,ze je to tazke.... Drzime Ti palceky 🙂

zubrienocka
13. jan 2011

@katy33 ahoj moja, ja uz berem treti mesiac clostil, takze predpokladam,ze mi da doktorka pauzu a hned chcem vyskusat tu fytosoju. Takze to potom mozeme spolu konzultovat...pripadne sa budeme naraz tesit z // 🙂

fomarik
13. jan 2011

@tinara23 jaj. hned som spokojnejšia a kludnejšia. Idem si kvalitne sama sebe na nervy, že som taký stresmen. 😠 Budem si brať príklad. Držím palce do IUI!!!!!!! 😉

fomarik
13. jan 2011

@katy33 nechcem ťa nahovárať na zlé, ale mne asi pomohli tie zvýšené dávky. ja by som sa na to nikdy neodhodlala, keby mi to neodporučila jerryjanka, ktorá clostilovala dokoncca 2-1-2 každý den. Ja som to skúsila, síce s nižšími dávkami ( lebo som nemala tolko clostilu doma), ale vyšlo to. mala som tri vajká 😅 . Už nech začneš so stimuláciou.... 😀 😀

fomarik
13. jan 2011

@zubrienocka ja by som hádam bola najspokojnejšia, kebyže už pred sebou tlačím poriadny kotol 😝 . To všetko je tým, čo sa nám stalo v minulosti. Nikdy by som si nebola pomyslela, ako ma to poznačí. Zisťujem to až teraz ☹ . Ale fakt, musím byť v klude. Inak o tej soji som veľa počula a má velmi dobré ohlasy. Tak držím palce!

katy33
13. jan 2011

Babulky, už budem pritomna, mame pc domka 😀 😀 😀 ...že aky je zo mna zavislak 😝
@zubrienocka Zlatino a vy podstupujete aj IUI? Vždy ti clostil zabral-každy mesiac? Mne teraz tri cykly nezabral 😠 Tak verim, že dalšia stimulka bude stat za to......a velmi rada by som zaraz s tebou našla // 😀 Niekomu dr. neda pauzu ani po troch mesiacoch , davaju aj po šiestich 😕

apolenka6
14. jan 2011

Ahojte!!!tak už sme doma z Martina sono mi robil Dr.Krajkovič páčila sa mu sliznica ktorú mám 17,že by tam mohlo niečo byť 😨 tak teraz budem netrpezlivo čakať do 15hod. 😝
a neviete aká má byť sliznica pred MC?
@katy33 tak to som rada,že si už prísediaca 😀 😀 neboj zlatinko další cyklus to už musí byť!!!
@fomarik ti si mala ako vysok sliznicu po IUI 3 či to nemusí vôbec nič znamenať ked je vyššia?po prvom IUI som mala po kontrolnom sone 14 sliznicu

katy33
14. jan 2011

@apolenka6 No, milačik môj, ta sliznica je fantasticka, začinam mat to šimranie v bruchu a pocit, že je tam fazulka, zlatinko 😉 , ale zatial psssst, božinku, zasa nebudem hned vediet vaše vysledky, lebo pôjdem do prace 😠 Juuuuuj, musi to tam byt, musiiiiiii...Ty si asi nemala nikdy problem pred IUI s nizkou sliznicou 😕

apolenka6
14. jan 2011

Ahooooj! no nemala teraz som mala pri IUI 9 a aha ako podrástla 😕 myslíš si že by....ved aj pred mrchou je vyššia,ale ako až neviem.Ja čakám tú zlú správu a dr ma trochu dostal mimo 😨

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 Pane Bože, Pane Bože, nech to vyjde. ved ja som na sone mala len 12mm. Toto čo tu píšeš je neskutočné. Zlatko moje prenádherné, veľmi, veľmi ti držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!

kikus77
14. jan 2011

Ahojte baby,

nahodou som sem zabludila 😉 Ja som v lete podstupila IFV/ICSI a na jesen KET- zial negativne a teraz ideme na IUI. Mame zly spermiogram ale vydupala som si to a lekarka povedala, ze preco nie, aspon si nebudem vycitat ze som to neskusila a ktovie, mozno sa stastia unavi a sadne aj na nas. Neberiem ale ziadne lieky, dohodli sme sa na prirodzenom cykle nakolko mam schvalenu ziadost na dalsie IVF a tam bude stimulka riadna 😠 Ako si Vas tu citam, velku sancu bez stimulky asi nemam. Podstupuje sa vobec IUI bez stimulky?

apolenka6
14. jan 2011

@fomarik júúj bojim bojim 😝 to sklamanie aké bude ak nič a tak som si myslela,že nič aj dr bol natašení teda sa mi zdal nechcel predbiehať udalosti .A aká je sliznica myslíš že je to normálne!?

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 no podľa mna je to sliznica gigantická 😀 😀 😀 😀 . ja som mala komplexy z nízkej 10mm sliznice a jedna babenka mi odpísalal, že mala6,5mm a začervíčili sa jej dvojičky. tak tu nie je o čom diskutovať. niečo sa u teba muselo jednoznačne udiať! 😉

fomarik
14. jan 2011

@kikus77 no ako čítama j ty si si prešla už všeličím. No, niekedy motyka vystrelí aj pri IUI. V centre mi doktor hovoril, že po niekolkých neuspešných IVF párik otehotnel prirodzene a veru stáva sa aj pri IUI. Tak držím palce. neviem, či IUI ide aj bez stimulky, ale myslím že áno . No u mna to žiaľ nebolo bez stimulky možné.

apolenka6
14. jan 2011

@fomarik horíííím nedočkavosťou !!!!!!!aj ja som skoro odpadla,že 17 a čo mm?cm? 😀 ja teliatko
@kikus77 skúsiť treba všetko bola tu aj jedna holka ktorá podstúpila 2x IVF tiež mala zlý spermiogram a skúsila IUI a otehotnela!!!!tak skúšaj asi bez stimulacie nie

fomarik
14. jan 2011

@kikus77 hej, hej pred IUI bez stimulácie nie. Apolenka má pravdu.

fomarik
14. jan 2011

@apolenka6 teraz musíš byť trpezlivá. určite ti zavolajú skor ako o 15.00.
Že cm... pobavila som sa 😀 😀 😀 😀 😀 . tak si len hlaď brušinko a dohováraj!

apolenka6
14. jan 2011

@fomarik aj ja 😀 😀 😀 😀 rátala som že mm 😀 😀
čítala som o vysokej sliznici a nič moc tam nie je ,že môže to byť pred menzesom a aj značit tehotenstvo... 🙄
idem ešte hladať ak niečo nájdem dám echo

katy33
14. jan 2011

@apolenka6 Zlatičko, ja si naozaj myslim, že ta sprava bude dobra 😉 ...pretože 17mm je už naozaj dost vela, tak ja teraz pevne verim, že, ked večer pridem domov a zapnem pc, tak ma potešiš krasnym čislom HCG 😀 Strašne moc ti to prajem a neviem sa už dočkat....ono to tak byva, ked to prave neočakavaš, tak vtedy to vyjde 😝

strelicia
14. jan 2011

@apolenka6
@fomarik
@katy33 ahojte ano som dnes druhy den po iui. Ostava mi uz len vakat. Formarik ty si co povedala obvodnej ako dovod ze chces po iui pn? Dam sa aj ja pn od pondelku. Apolenka tak to ti moc drzim palce, vyzeta to dobre.

apolenka6
14. jan 2011

@strelicia
@katy33 divčatá bodaj by!!!!!!motyka strelila 😝
už od teraz čakám telefonát júúúj asi sa zbláznim adrenalín mi stúpa........fúúú

strelicia
14. jan 2011

@zuzanka7834
@little_miracle ano iui mi opat robila mudr. Gatova a bola mila. Vraj mam uzivat utros a prist o 14 dni nakrv a mam prist tehotna. Tak zatial sa citim skvele a netehotno tak uvidim. A andrologicka ked doniesla matros tak hovirila ze sa pekne rozmrazili a pekna koncentracia, tak uz len dufat.

apolenka6
14. jan 2011

@strelicia a bolelo ťa IUIčko?ja by som to DR povedala hned z fleku ,že chceš PN a hotovo 😉

strelicia
14. jan 2011

@apolenka6 nebolelo to vobec. Praveze to vsetko islo rychlo a ako po masle. Ale vyhovorim sa asi na utros. Minule som po nom bola uplne mimo.

apolenka6
14. jan 2011

@strelicia aháá ty ho asi papáš ja som si ho vkladala tak som nič nepociťovala......len mokro 😠

strelicia
14. jan 2011

@apolenka6 ee nepapam. Instalujem. Boleli ma po nom vajecniky, unava, stale som spala, a bolesti hlavy sialene. Ale tento raz mi nic nerobi, zatial.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre