• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. januára 2017 
@cmelica pomôže mi to neboj ja v to verím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ešte raz veľká gratulácia, prajem skoré zotavenie, maličký je nádherný :slight_smile: tak prajem príjemné mamičkovanie :slight_smile:
25. jan 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica bože až sa mi dych zastavil... tak potichučky gratulujem, veľmi držím palce, nech je všetko v poriadku :slight_smile:
25. jan 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica aj cítiš nejaké tehu príznaky?
25. jan 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta ja sa mám dobre :slight_smile: ďakujem za opýtanie... :slight_smile:
25. jan 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica
@dasaa ták babenky mrcha dorazila ale ja sa teším :slight_smile: na budúci piatok idem na sono tak dúfam že budú aspon dva folíky no som zvedavá kedy bude iui :slight_smile: :slight_smile:
25. jan 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 jasné,že budú
25. jan 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 ahoj ešte nespíš :wink:
25. jan 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 nie, flákoším sa tu a všetky už búvajú..........ja som ešte na PN tak neviem spať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 no babenky už búvajú ja som zase prišla s poobednej tak čítam čo nové :slight_smile: :slight_smile:
25. jan 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 jaj, uz citam, ze mrcha dosla, tak nech je rychlo prec :wink: :wink: :wink:
26. jan 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 Gratulujem malinký je prenádherný hned by som ho vycmúlala :astonished: :astonished: držkaj sa moja dúfam,že ťa budem čoskoro následovať :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jan 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Babulky včera mi nešiel net no bola som úpne hotová maniačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže som prihlásena na DNP :dizzy_face: dakujem vám za poradenie a ešte mi tam aj teta robí tak super :dizzy_face: pozdravujem vás tu všetky :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jan 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@babenky chcem sa svami podelit o dnesny zazitok!!!dnes sme mali sono,nasa malinka sa ma vyborne vazi 770gr...a vsetucko je v poriadku tak sa tesime.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako sme cakali zo svokrou v nemocnici na vysetrenie,vidime svagrinu zo svagrom ze prichadzaju,sa ich pytam co tam robia...oni ze maju kontrolu u gynekologa... a nakoniec vysvitlo ze aj moja svagrina caka babetko a je v 10 tyzdni....tak sme sato dozvedeli tam v nemocnici vsetci sme plakali od radosti....uz z dovodu ze svagrina vlani v maji dosla o dievcatko ktore malo jednu vrodenu chybu..tak sa musela babetka vzdat.mala sa mala narodit 30 juna!!!tak si viete predtsavit tu obrovsku radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teraz len dufame ze tentokrat to uz bude uspesne tehulko zo zdravym babetkom a nasa valentinka sa docka sesternicky alebo bratranceka v auguste.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: predstavtae si ten osud mali sme rovnaky datum a cas kontroly na rovnakom mieste avobec sme o sebe nevedeli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takze urcite okamihy v zivote sa deju vzdy pre nieco...ako napr.aj tehulko ktore si dava na cas bude urcite ovplyvnene niecim...takze pozitivne myslenie a bude vsetko :slight_smile:
26. jan 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@tinka9075 ahoj nech uz menzes skonci aby si mohla ist na IUI :slight_smile:
26. jan 2012 o 16:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 tak to je super ze si sa prihlasila a dobre si aj urobila :slight_smile: A ako sa mas?
26. jan 2012 o 17:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica moja tak ako si dopadla ? :slight_smile:
26. jan 2012 o 17:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa nič moc :frowning2: stále špiním a bojím sa až neskončím zas v nemocnici :frowning2: zajtra idem na kontrolnú krv a uvidím čo ako :slight_smile:
26. jan 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ides do Heliku na kontrolu?
26. jan 2012 o 17:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 preco spinis si po mrche? :unamused:
26. jan 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa moja idem zajtra doobeda,bo dnes mali veliku schodzu tak sa mi nemohla venovat...no mam taky pocit,ze mi to asi nevyjde tych 270 dni...to by mi muselo platit uz od 1 januara a porodit presne na termin...no uvidim co zajtra este s nou poriesim :slight_smile: ä
a ty moja ako sa mas???
26. jan 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica moja ved dolezite je aby si mala 270 dni do porodu tak ti to vinde lebo nie si este v 8 tt.Keby si bola tak to uz by si nemala tych 270 dni.Dnes sa mam dobre mm bol doma skoro cely den venoval sa mi a pomohol aj navarit.Len pred hodinkou isiel do prace ale neviem ci bude az do konca.
26. jan 2012 o 17:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala no moja tak to mrch vraj nebola lebo za mrchu sa počítaju dni kyretu :frowning2: :frowning2: a Hcg nechce klesnúť som ztoho na prášky trošku dnes ako keby to bolo na ústupe :confused:
26. jan 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa nie idem ku svojej :confused: tak som zvedavá :dizzy_face:
26. jan 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 daj nam zajtra vediet ako si dopadla som normalne zvedava
26. jan 2012 o 17:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa jasne dám :dizzy_face: ja som teda úplne ztoho hotová nemože mi nič dopadnúť dobre :frowning2:
26. jan 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa no moja ale to je 270 dni cize 40 tyzdnou a mne to asi nevyjde...uz som mala byt prihlasena minuli mesiac,alebo aspon 2 pred IVF...no som zvedava co zajtra este poriesim :slight_smile:
viac ma zaujma aby bola ciarocka tmavsia ako ta vcerajsia :slight_smile: :slight_smile: tak si si trosku uzila mm aj doma :slight_smile:
ja som dnes postupila dost aj v puzzle :slight_smile: :slight_smile:
26. jan 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky chcem sa vás spýtať, ako je to s IUI? Ako dlho to trvá a aký je postup? Potrebujem na to aj schválenie z poisťovne? Prosím poraďte mi.
26. jan 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 moja urcite HCG klesne a uz sa budes sustredit len na stimulku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tfuj tfuj tfuj
26. jan 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok