• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@mirka2010 @apolenka6 @jovanka81 @kostickabonnie dakujem kocky moooc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zatial tak potichucky sa tesikujeme :slight_smile:
25. jan 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 ahojky no my sme pauzickovali a skusali alternativne metody no zatial sa ziadne zazraky nekonaju tak asi zase nabehneme do CAR nech nas zase oni trosku poriesia. a ty???
25. jan 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ešte raz gratulujem :wink: malý je prenádherný, strašne krásne bábätko :slight_smile: a tebe veľmi pristane byť maminkou, máte krásnu fotečku :slight_smile: držkajte se
25. jan 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yasminne Ahoj! neviem kedy si tu bola naposledy ,ale tuším si tu ešte bola ked sa mi 2 IUI podarilo nakrátko a potom som mala ešte 2x IUI a nič ..teraz som sa dala na liečbu homeopatom a som,len začala ,IVF nechcem to bude moja posledná možnosť :confused: ale verím,že homeopat pomôže aj ked to chce svoj čas :slight_smile:
25. jan 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj tak ako pospala si si ? :dizzy_face:
25. jan 2012 o 20:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust a ty moja ako spíš,už lepšie :slight_smile: našla si spôsob ako spať?
25. jan 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 hm vidim ze aj ty skusas mozne inemozne tak drzim pacle ja uz som presla kadecim cez homeopatiu, akupunkturu a teraz naposledy som sa vratila po mesiaci z Indie kde som sa liecila na ayurvedksej klinike no mam doma kopec medicin od nich a vraj do polroka som v tom :slight_smile: tak poctivo uzivam a uvidime :wink: Drzim ti palce!!! ja to ivf tiez odkladam ale ak to do leta nezafunguje ja uz idem rovno na to... drz sa!
25. jan 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja tomu verím,že mi to pomôže !!! a to je základ :dizzy_face: no ty si predsa,len staršia ako ja a roky idú ,ja som mala,len teraz 30 rokov ....verím,že ti tá ayurveda pomôže aj ked neviem,čo je to :grinning: len treba v to veriť,náš základ moja :slight_smile:
25. jan 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala ahojky.... veru, potom bude o zabavu postarane, ale tesim sa na to :wink:
25. jan 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahojky a diiiik... ty sa mas ako?
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. jan 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Ahoj tak ako zajtra si testnes .Juuuuj budem ti drzat prsteky aby tam boli krasne dve // :dizzy_face: Daj potom vediet
25. jan 2012 o 20:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 verim a moooc ti to prajem ,aby ti to pomohlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. jan 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa aj hej trosku som zdriemla :slight_smile: a ty??
25. jan 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica tiez uz si pripadam ako male babo 2x denne spim :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa no, tak potom dokupit hdmi kablik a prepojit notebucik s obrovskou plazmou :wink: :wink: :wink:
25. jan 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kostickabonnie vies kolko raz sme sa chystali ist kupit a este stale to nemame doma :confused: :sweat_smile:
25. jan 2012 o 21:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa myslis ten kabel alebo obrovsku telku? :grinning: :grinning: :grinning: tak ked budes najblizsie v nejakom elektroobchode aj s mm a budete kupovat nejaky ohrievac na flasku alebo baby-sit, tak nezabudnite na kabel :wink: :wink: :wink:
25. jan 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie tak teraz si ma dostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len kabel bo telku mame.
25. jan 2012 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ale vazne, lebo ked uz bude babo na svete, budes pozerat serialy uz len z archivu :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie mozno z archivu ked nebudem chodit spat aj s babom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2012 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica moja a ty co zajtra mas na plane ?
25. jan 2012 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa alebo sa budes divat na babetinko nonstop co bude 100krat krajsie ako nejaky serial :slight_smile:
25. jan 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie tak to mas pravdu :dizzy_face: :dizzy_face: ale urcite sem tam aj nakuknem na MK :slight_smile:
25. jan 2012 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ja pojdem na socilaku koli doplnkovemu pripoisteniu,varit a odpocivat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som zvedava co vybavym :slight_smile:
25. jan 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ides sa prihlasit ?
25. jan 2012 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa no chcela by som,ale neviem ci to stihnem...je to zlozite teraz ,ale hadam sa nieco dozviem od znamej co tam robi..teda nie priamo moja znama,ale poznam ju aj ja :slight_smile:
25. jan 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ved ona ti poradi a prihlasit sa mozes este do 31.1. :slight_smile:Zajtra daj vediet ako si dopadla :dizzy_face:
25. jan 2012 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica moja budem koncit tak ti prajem dobru nocku pa :slight_smile: :slight_smile:
25. jan 2012 o 21:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa jasne moja vsetko ti napisem co a ako :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dobru nocku moja :slight_smile: idem ja uz na kute :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
25. jan 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kostickabonnie No ja som sa dnes rozhodla ,v pondelok nastupujem do novej práce a som dnes prerušila DNPO a sa prihlásim nanovo :slight_smile:
25. jan 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok