• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

30. mája 2017 
@alibabaa ďakujem, veď to, normálne by ma to ani nenapadlo, však koľko pohybu človek urobí za deň, čo všetko musí urobiť, vybaviť, zariadiť, okolo malej a tak, možno spravím viac pohybu normálne ako na tom plese :grinning:
29. jan 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky tak mi dnes takto....uz len krvicka aby nam to pekne potvrdila :slight_smile:
29. jan 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@cmelica krásne :slight_smile: hcg bude určite obrovské :slight_smile:
29. jan 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: myslis,ze silnie??ja uz mam z toho vidiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici no moja zlata...ale nam tu aj chybas....tak sup sem...april sa blizi a treba o vsetkom pokecat :slight_smile:
29. jan 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahojky, no naaaaaaaaaaaaaadhera...takze tehulkovanie krasne ide dalej...jupiiii, aku mam radost :slight_smile:
29. jan 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 Dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ty mojka ako ide mamickovanie??
29. jan 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ak ten spodný je dnešný tak určite :slight_smile: ty už na to nepozeraj, lebo ty to nevidíš ako my :slight_smile:
29. jan 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica no, dnesna nocka zase s bolestou bruska, ale dalo sa to zvladnut..teraz na chvilocku spinkame, tak som sem nakukla, inak nemam sa cas ani prezliect :slight_smile:
29. jan 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc hej je dnesny :slight_smile: :slight_smile: no asi to niekam schovam,az to nevidim :slight_smile:
kedy pichas vecer???
29. jan 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ju mojka ,ale musi to byt nadherne aj ked si cely den v pyzame :slight_smile:
uz ste boli aj vonku trosku vyskusat kociar???
29. jan 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica radšej odlož, už sa neboj :slight_smile: pichám ráno naraz :slight_smile:
29. jan 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc a ako to ide???kedy mas sono??
29. jan 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica už som mala sono v piatok, 3DC, juj nepríjemné, akurát som najviac krvácala :unamused:
29. jan 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc robili zo spodu????mne cez brucho 2DC
29. jan 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica hej zospodu... nuž čo sa dá robiť :wink: ale prežila som to :slight_smile: aj som doktorke hovorila, že silno krvácam, odpovedala mi, že ona vie :wink:
29. jan 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica krásne kolajničky a čím dalej tým tuhšia čiaročka teším sa s tebou gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jan 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 Dakujeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc uz to mas za sebou a teraz len pekne pichat a nestresovat...i ked lahko sa to pise a tazsie robi :grinning:
29. jan 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica parada je to jednoznacne!!!!uz sa tesim na to cisielko zajtra co nam zahlasis :slight_smile: :slight_smile: opatruj sa!!!
29. jan 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zajtra nie az v utorok :slight_smile:
29. jan 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie Ved to ani ja tomu veľmi neverím, my sme už aj podpísali žiadosť, čo chvíľa by mala byť schválená, lenže aj podľa mňa treba ešte nejaké vyšetrenia (nejaké genetické testy alebo čo) lebo partnerovi ešte ani raz nebrali krv. Ja idem na krvný test 6.2. tak uvidíme čo potom. Ale dúfam že nám to vyjde čoskoro a budeme aj my tehu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica Vidíš ???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: možno by mi dala PN aj obvodna, len neviem čo jej poviem :unamused: :unamused: :unamused:
29. jan 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica Brali tvojmu mužovi pred IVF krv alebo niečo??? Lebo môjmu nič ešte, ani žiadne genetické testy nerobili tak zato sa pýtam. Ďakujem za info ináč, si zlatá, že nám takto odpovedáš a radíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica no jasneeee, je to nadherne byt neustale maminkou...je to hlavne nadherny pocit, stale ma dojima, ked sa mu zahladim do ociek a on na mna pozera, ze ja som pre neho tou jedninou....kocik sme uz boli dva krat vyvetrat, ale len na 15 minut v ramci otuzovania....dlhsie este nemozeme byt...a hlavne nie v tychto mrazoch...no a ty sa ako citis??? ake mas pocity, tehulka???
29. jan 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica no nestresovať... kvôli stimulke sa nestresujem, skôr ma stresuje všetko okolo, dnes napríklad to moje šidlo :slight_smile:
29. jan 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica už netestuj veď je to jasné ako facka!!! na čo míňaš toľko testov, počkaj už toľko a uvidíš koľko bude HCG veď už to máš za chvíľu :wink:
29. jan 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica Uzasneeeeeeeeeee, tesim sa s Tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica keby sme nevedeli, ze ste vlozili len jedneho drobca, tak by sme si mysleli,ze to budu aj trojcata , tak rychlo ti stupa to Hcg ,ze? :grinning: :grinning:
29. jan 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc to muselo byt neprijemne :unamused: :unamused: to sa neda nejako s nimi dohodnut na iny sposob, ako mala @cmelica ?
29. jan 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok