• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. októbra 2017 
@kostickabonnie no to by si mala matersku zo zamestnania a nie z doplnkoveho...si teda ja myslim...
27. jan 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 dakujem za radu.Na kontrolu idem 2.2 tak sa ho opytam ze co a ako.Nevies nic o Katy33 dlho tu nebola
27. jan 2012 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa tak puzzle idete skladat??ja uz mam tak tristvrte poskladane :slight_smile: :slight_smile: juchuuuuuuuuu :grinning:
my mame zajtra navstevu tak bude veselo :slight_smile: pride kolegynka a moc sa na nu tesiiiiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie no 270 dní musí splniť, z akehokoľvek nemocenského poistenia, takže musíš mať nejaké ukončené, aby sa ti prirátalo k tým 90 dňom keď budeš zamstnaná.
27. jan 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica naposledy pred štyrmi dňami, ale sledujem stále BT a tá sa drží :slight_smile:
27. jan 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica uz musime zacat bo to nedokoncime ani do konca roka :grinning: :grinning: :grinning: .Jeeej to je super aspon sa trosku zabavis. :wink:
27. jan 2012 o 21:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa veru, nic o nej neviem...a samu by ma zaujimalo ako sa maju s malickou :slight_smile: inak, ak ta boli ta hlava, tak zavolaj aj skorej, na co trpiet, ked nemusis :slight_smile: pozdravujeme s Maroskom
27. jan 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka2010 ahoj, Maroško poslúcha ? ako si zvykáte ? :slight_smile:
27. jan 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 jeeeeej dakujem :slight_smile:
27. jan 2012 o 21:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ahooj!!ju to mas tolko mliecka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len nech tecie pekne :slight_smile: a co brusino uz je v pohode???
27. jan 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa veru ano dnes som skladala 3 hodiny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale uz ma potom oci boleli :confused:
27. jan 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica moja a co mas dnes vecer na plane ?Mm mas v praci alebo je doma ?
27. jan 2012 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica je to dost namahava skladacka na oci.Tiez dlho nemozem skladat bo ma zacnu boliet oci alebo slziet. A moj mm si stale robi srandu ze namam plakat ze to dokoncime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2012 o 21:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa mja dnes uz absolutne nic...sa mi uz drieme akosi ,,,poobede som nepospala :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mm je doma :slight_smile:
idem ja off...pekny vecer vam prajem kocenky a dobru nocku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica tiez uz budem koncit :wink:.Aj tebe moja dobru nocku a pekny vecer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :pensive: :pensive:
27. jan 2012 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 zlaatko dlhsie som tu nebola... gratulujem mate krasne babatko
27. jan 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica zlatko co to tu vidim? krasny testik. gratulujem...
27. jan 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinara23 jasne, ukoncim PP s min VZ a zacnem novy PP s max VZ, citala som si ten link co si hodila na teme DNP, takze chapandos, najprv 1.cesta a potom 2.cesta :wink: a ked nieco medzitym vymyslia, tak vymyslime aj my :wink: :wink: :wink: dakujem
27. jan 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no moja trraz sme na rade @walta zaciatkom aprila :slight_smile: alebo ja zaciatkom maja....dalsie babenky co sem chodili si nepamatam ake mali terminy :slight_smile: :slight_smile: bud si pockas alebo neviem.....ja pevne dufam ze sa niekomu moja stafetka bude hodit,,,,mozno aj @apolenka6 :slight_smile:
28. jan 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust dakujem ti moja už sa teším na stimulku a moju fazulku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jan 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahojky, noooo, musime odsavat, lebo take krce ake dokazem dostat do prs, ked su plne, no nic prijemne....ale vsetko sa da...aj ked bradavky, auuuuuu, boliaaaa...no a brusko..coraz lepsie...vsetko sa da zvladnut :slight_smile:
28. jan 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici dakujemeeee, no, som prekvapena, ako malicku si tu bola v poslednu dobu...co tak?
28. jan 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa boli ma podbrusko, ale vraj je to normalne. ale neviem si na to zvyknut vobec... nevadi. vcera som skoro prvy krat vracala :grinning: ako sa mas ty? vcera si mala perny den co som citala, tak dnes len odpocivas, vsak? :wink:
28. jan 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 nechce sa mi. som stale v praci a cez vikendy chodim lyzovat. a nemam co nove.. ideme v aprily... tak travim cas sama so sebou... :D
28. jan 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust Jasné myslím si na teba aj ostatné,len tak aktívne nepíšem :confused: ...hm ked to "nespanie"patrí k tehuľkovaniu čo narobíš?! určite je to nepríjemné,viem ked ja nemôžem zaspať :unamused: ale snád sa to časom upraví :wink:
Ja nemám nič také nové jedine,že som sa zverila do rúk homeopata ,len som začala ,ale všetko chce svoj čas tak budem trpezlivá.....a ešte zmením o týždeň prácu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie ja sa idem v pondelok prihlásiť inak ta obdivujem teba aj @tinara23 že ako viete v tom chodiť ..,,DNPO myslím :wink:
28. jan 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici Dakujem moja moooc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja som bola na vylete v budapesti, ples pokial tam nebudes robit akrobacie ti nema preco uskodit. ked budes unavena sadnes si a oddychnes.. nevidim v tom problem :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alibabaa veď práve ani ja som nad tým nejako nepremýšľala... samozrejme, že nebudem skákať ako Jánošík :grinning: bude to už 11DC, ale zase človek sa hýbe prirodzene, nejaké menšie otrasy predsa nemôžu ublížiť :slight_smile:
29. jan 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc presne tak. len si na seba davaj pozor. nic viac nic menej. :wink: prajem krasnu zabavu :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok