IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
27. jan 2012

@kostickabonnie no to by si mala matersku zo zamestnania a nie z doplnkoveho...si teda ja myslim...

dasaa
27. jan 2012

@mirka2010 dakujem za radu.Na kontrolu idem 2.2 tak sa ho opytam ze co a ako.Nevies nic o Katy33 dlho tu nebola

cmelica
27. jan 2012

@dasaa tak puzzle idete skladat??ja uz mam tak tristvrte poskladane 🙂 🙂 juchuuuuuuuuu 😀
my mame zajtra navstevu tak bude veselo 🙂 pride kolegynka a moc sa na nu tesiiiiiiiiim 😵 😵 😵

tinara23
27. jan 2012

@kostickabonnie no 270 dní musí splniť, z akehokoľvek nemocenského poistenia, takže musíš mať nejaké ukončené, aby sa ti prirátalo k tým 90 dňom keď budeš zamstnaná.

tinara23
27. jan 2012

@cmelica naposledy pred štyrmi dňami, ale sledujem stále BT a tá sa drží 🙂

dasaa
27. jan 2012

@cmelica uz musime zacat bo to nedokoncime ani do konca roka 😀 😀 😀 .Jeeej to je super aspon sa trosku zabavis. 😉

mirka2010
27. jan 2012

@dasaa veru, nic o nej neviem...a samu by ma zaujimalo ako sa maju s malickou 🙂 inak, ak ta boli ta hlava, tak zavolaj aj skorej, na co trpiet, ked nemusis 🙂 pozdravujeme s Maroskom

tinara23
27. jan 2012

@mirka2010 ahoj, Maroško poslúcha ? ako si zvykáte ? 🙂

dasaa
27. jan 2012

@mirka2010 jeeeeej dakujem 🙂

cmelica
27. jan 2012

@mirka2010 ahooj!!ju to mas tolko mliecka 🙂 🙂 🙂 len nech tecie pekne 🙂 a co brusino uz je v pohode???

cmelica
27. jan 2012

@dasaa veru ano dnes som skladala 3 hodiny 🙂 🙂 🙂 ale uz ma potom oci boleli 😕

dasaa
27. jan 2012

@cmelica moja a co mas dnes vecer na plane ?Mm mas v praci alebo je doma ?

dasaa
27. jan 2012

@cmelica je to dost namahava skladacka na oci.Tiez dlho nemozem skladat bo ma zacnu boliet oci alebo slziet. A moj mm si stale robi srandu ze namam plakat ze to dokoncime 😀 😀 😀 😀

cmelica
27. jan 2012

@dasaa mja dnes uz absolutne nic...sa mi uz drieme akosi ,,,poobede som nepospala 😀 😀 😝 a mm je doma 🙂
idem ja off...pekny vecer vam prajem kocenky a dobru nocku 🙂 🙂 🙂

dasaa
27. jan 2012

@cmelica tiez uz budem koncit 😉.Aj tebe moja dobru nocku a pekny vecer 🙂 🙂 🙂 😔 😔

pici
27. jan 2012

@mirka2010 zlaatko dlhsie som tu nebola... gratulujem mate krasne babatko

pici
27. jan 2012

@cmelica zlatko co to tu vidim? krasny testik. gratulujem...

kostickabonnie
27. jan 2012

@tinara23 jasne, ukoncim PP s min VZ a zacnem novy PP s max VZ, citala som si ten link co si hodila na teme DNP, takze chapandos, najprv 1.cesta a potom 2.cesta 😉 a ked nieco medzitym vymyslia, tak vymyslime aj my 😉 😉 😉 dakujem

adikasala
28. jan 2012

@tinasc no moja trraz sme na rade @walta zaciatkom aprila 🙂 alebo ja zaciatkom maja....dalsie babenky co sem chodili si nepamatam ake mali terminy 🙂 🙂 bud si pockas alebo neviem.....ja pevne dufam ze sa niekomu moja stafetka bude hodit,,,,mozno aj @apolenka6 🙂

majca55
28. jan 2012

@sijust dakujem ti moja už sa teším na stimulku a moju fazulku 😵 😵 😵

mirka2010
28. jan 2012

@cmelica ahojky, noooo, musime odsavat, lebo take krce ake dokazem dostat do prs, ked su plne, no nic prijemne....ale vsetko sa da...aj ked bradavky, auuuuuu, boliaaaa...no a brusko..coraz lepsie...vsetko sa da zvladnut 🙂

mirka2010
28. jan 2012

@pici dakujemeeee, no, som prekvapena, ako malicku si tu bola v poslednu dobu...co tak?

buba13
28. jan 2012

@dasaa boli ma podbrusko, ale vraj je to normalne. ale neviem si na to zvyknut vobec... nevadi. vcera som skoro prvy krat vracala 😀 ako sa mas ty? vcera si mala perny den co som citala, tak dnes len odpocivas, vsak? 😉

pici
28. jan 2012

@mirka2010 nechce sa mi. som stale v praci a cez vikendy chodim lyzovat. a nemam co nove.. ideme v aprily... tak travim cas sama so sebou... :D

apolenka6
28. jan 2012

@sijust Jasné myslím si na teba aj ostatné,len tak aktívne nepíšem 😕 ...hm ked to "nespanie"patrí k tehuľkovaniu čo narobíš?! určite je to nepríjemné,viem ked ja nemôžem zaspať 😒 ale snád sa to časom upraví 😉
Ja nemám nič také nové jedine,že som sa zverila do rúk homeopata ,len som začala ,ale všetko chce svoj čas tak budem trpezlivá.....a ešte zmením o týždeň prácu 😝

apolenka6
28. jan 2012

@kostickabonnie ja sa idem v pondelok prihlásiť inak ta obdivujem teba aj @tinara23 že ako viete v tom chodiť ..,,DNPO myslím 😉

cmelica
28. jan 2012

@pici Dakujem moja moooc 🙂 🙂 🙂

alibabaa
28. jan 2012

@tinasc ja som bola na vylete v budapesti, ples pokial tam nebudes robit akrobacie ti nema preco uskodit. ked budes unavena sadnes si a oddychnes.. nevidim v tom problem 🙂 🙂

tinasc
29. jan 2012

@alibabaa veď práve ani ja som nad tým nejako nepremýšľala... samozrejme, že nebudem skákať ako Jánošík 😀 bude to už 11DC, ale zase človek sa hýbe prirodzene, nejaké menšie otrasy predsa nemôžu ublížiť 🙂

alibabaa
29. jan 2012

@tinasc presne tak. len si na seba davaj pozor. nic viac nic menej. 😉 prajem krasnu zabavu 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre