IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
29. jan 2012

@alibabaa ďakujem, veď to, normálne by ma to ani nenapadlo, však koľko pohybu človek urobí za deň, čo všetko musí urobiť, vybaviť, zariadiť, okolo malej a tak, možno spravím viac pohybu normálne ako na tom plese 😀

cmelica
29. jan 2012

kocky tak mi dnes takto....uz len krvicka aby nam to pekne potvrdila 🙂

tinasc
29. jan 2012

@cmelica krásne 🙂 hcg bude určite obrovské 🙂

cmelica
29. jan 2012

@tinasc 🙂 🙂 🙂 🙂 myslis,ze silnie??ja uz mam z toho vidiny 😝

mirka2010
29. jan 2012

@pici no moja zlata...ale nam tu aj chybas....tak sup sem...april sa blizi a treba o vsetkom pokecat 🙂

mirka2010
29. jan 2012

@cmelica ahojky, no naaaaaaaaaaaaaadhera...takze tehulkovanie krasne ide dalej...jupiiii, aku mam radost 🙂

cmelica
29. jan 2012

@mirka2010 Dakujem 🙂 🙂 🙂 a ty mojka ako ide mamickovanie??

tinasc
29. jan 2012

@cmelica ak ten spodný je dnešný tak určite 🙂 ty už na to nepozeraj, lebo ty to nevidíš ako my 🙂

mirka2010
29. jan 2012

@cmelica no, dnesna nocka zase s bolestou bruska, ale dalo sa to zvladnut..teraz na chvilocku spinkame, tak som sem nakukla, inak nemam sa cas ani prezliect 🙂

cmelica
29. jan 2012

@tinasc hej je dnesny 🙂 🙂 no asi to niekam schovam,az to nevidim 🙂
kedy pichas vecer???

cmelica
29. jan 2012

@mirka2010 ju mojka ,ale musi to byt nadherne aj ked si cely den v pyzame 🙂
uz ste boli aj vonku trosku vyskusat kociar???

tinasc
29. jan 2012

@cmelica radšej odlož, už sa neboj 🙂 pichám ráno naraz 🙂

cmelica
29. jan 2012

@tinasc a ako to ide???kedy mas sono??

tinasc
29. jan 2012

@cmelica už som mala sono v piatok, 3DC, juj nepríjemné, akurát som najviac krvácala 😒

cmelica
29. jan 2012

@tinasc robili zo spodu????mne cez brucho 2DC

tinasc
29. jan 2012

@cmelica hej zospodu... nuž čo sa dá robiť 😉 ale prežila som to 🙂 aj som doktorke hovorila, že silno krvácam, odpovedala mi, že ona vie 😉

majca55
29. jan 2012

@cmelica krásne kolajničky a čím dalej tým tuhšia čiaročka teším sa s tebou gratulujem 😵 😵 😵

cmelica
29. jan 2012

@majca55 Dakujeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
29. jan 2012

@tinasc uz to mas za sebou a teraz len pekne pichat a nestresovat...i ked lahko sa to pise a tazsie robi 😀

adikasala
29. jan 2012

@cmelica parada je to jednoznacne!!!!uz sa tesim na to cisielko zajtra co nam zahlasis 🙂 🙂 opatruj sa!!!

cmelica
29. jan 2012

@adikasala dakujem 🙂 🙂 🙂 zajtra nie az v utorok 🙂

bobinka77
29. jan 2012

@kostickabonnie Ved to ani ja tomu veľmi neverím, my sme už aj podpísali žiadosť, čo chvíľa by mala byť schválená, lenže aj podľa mňa treba ešte nejaké vyšetrenia (nejaké genetické testy alebo čo) lebo partnerovi ešte ani raz nebrali krv. Ja idem na krvný test 6.2. tak uvidíme čo potom. Ale dúfam že nám to vyjde čoskoro a budeme aj my tehu 🙂 🙂 🙂 🙂

bobinka77
29. jan 2012

@cmelica Vidíš ???? 🙂 🙂 🙂 možno by mi dala PN aj obvodna, len neviem čo jej poviem 😒 😒 😒

bobinka77
29. jan 2012

@cmelica Brali tvojmu mužovi pred IVF krv alebo niečo??? Lebo môjmu nič ešte, ani žiadne genetické testy nerobili tak zato sa pýtam. Ďakujem za info ináč, si zlatá, že nám takto odpovedáš a radíš 😀 😀 😀 😀

mirka2010
29. jan 2012

@cmelica no jasneeee, je to nadherne byt neustale maminkou...je to hlavne nadherny pocit, stale ma dojima, ked sa mu zahladim do ociek a on na mna pozera, ze ja som pre neho tou jedninou....kocik sme uz boli dva krat vyvetrat, ale len na 15 minut v ramci otuzovania....dlhsie este nemozeme byt...a hlavne nie v tychto mrazoch...no a ty sa ako citis??? ake mas pocity, tehulka???

tinasc
29. jan 2012

@cmelica no nestresovať... kvôli stimulke sa nestresujem, skôr ma stresuje všetko okolo, dnes napríklad to moje šidlo 🙂

ursula5
29. jan 2012

@cmelica už netestuj veď je to jasné ako facka!!! na čo míňaš toľko testov, počkaj už toľko a uvidíš koľko bude HCG veď už to máš za chvíľu 😉

dadax84
29. jan 2012

@cmelica Uzasneeeeeeeeeee, tesim sa s Tebou 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
29. jan 2012

@cmelica keby sme nevedeli, ze ste vlozili len jedneho drobca, tak by sme si mysleli,ze to budu aj trojcata , tak rychlo ti stupa to Hcg ,ze? 😀 😀

kostickabonnie
29. jan 2012

@tinasc to muselo byt neprijemne 😒 😒 to sa neda nejako s nimi dohodnut na iny sposob, ako mala @cmelica ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre