• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. januára 2017 
@lasalete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja som po a v utorok HCG 452 :grinning: :grinning: :grinning:
teraz idem v utorok ci je vsetko ako ma byt a mal by byt vidiet na sone gestacny vacok :slight_smile:
2. feb 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ty si tehulka?wau gratulujem to musí byť krásny pocit..to je prvé?a mala si IUI alebo IVF...juj držim palce
2. feb 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 tak to ti verim. treba vediet. ja som niekedy ako z inej planety. neviem kedy ake testy sa robia a ci mi maju robit ultrazvuk raz do mesiaca, ale ma narok na menej ultrazvukov. k tomu sa neviem ani za svet dopatrat! :angry: aj ja verim ze u vas to bude tutovka :wink: a neskutocne sa budem z vas tesit :-*
2. feb 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lasalete Dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja som mala 2x IUI neuspesne a teraz IVF -uspesne :grinning: hej je to prve a je to krasny pocit...ale este tak opatrne,bo je to este zaciatok a caka nas este dlha cesta :dizzy_face:
2. feb 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 viem,že ultrazvuk nerobia každý mesiac vraj to není dobre robiť stále,ale podla mna to záleží aj od doktora :fearful: skús sa svojho opýtať mojej ked poviem tak mi urobí niekedy máš nárok a myslím ak si ho vypýtaš sama tak budeš zan platiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby... chcem sa vás spýtať či niektorá ste mali zlé výsledky moču. Nie jaku citlivosť? čo to vlastne je?
2. feb 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica blahozelam :slight_smile: tak predsa sa podarilo teším sa s tebou
2. feb 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica moja to iste som mala aj ja. pomalicky ako slimak som liezla po schodoch a len som sa tak flakala pomaly. ale doktorka mi povedala, ze kludne mozem aj rychlu chodzu praktikovat, ale ked mne sa nechcelo a bola som lemra lemrava. no nie ze bola, ale aj som :frowning2: muz uz zacal zehlit a ide mu to odruky. tak sa tomu tesim, ze zase menej mam na praci :grinning:
veru to su tie krasne okamihy :wink: a mas uz aj nejake chute? :slight_smile:
2. feb 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica joj to je krásne...držim palce... tak asi ta IVF je viac uspešna...že... mne dr.povedala že IUI je takmer bez šance :frowning2:
2. feb 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1 dakujeeeeem moooooc!!!ako sa citis??
2. feb 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ahojky ako sa más?
2. feb 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ale dobre len ten moč ma rozculuje lebo mi robi sarapatu s krvou. Ja mam hustu krv a kvôli tomu mam zle výsledky krvi tak sa trochu bojim.. v utorok idem na kontrolnu krv tak snad bude dobra
2. feb 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 tak to som si myslela, ze to asi cervickovy nerobi dobre.... ale ja som tak zvedava ake je velke a aku ma hlavicku, rucky, nohy.... ale aj to pride :grinning: ja prave rozmyslam ci si mam kupit test na urcenie pohlavia dietata, ale zda sa mi to pridrahe!
ak budes mat forum, tak mi posli link a velmi rada sa co to poucim :wink:
2. feb 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@buba13 ked nemusime tak na co by sme sa nahanali,ze??? :grinning: :grinning:
nie nie nemam este ziadne chute a snazim sa niako neprepchvat,teda jedavat tak viac krat denne...ale dnes som si dopriala plny tanier krupice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mm je sikulka :slight_smile: to ja by som sa toho nedockala :slight_smile:
2. feb 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1 ahoj moja dlho si tu nebola ako si už daleko 18tt :dizzy_face: ja sa mám už celkom dobre a idem bojovať dalej celá rodinka stojí pri mne a mm sa neskutočne teší :dizzy_face: ale ešte si moja poplačem ked ma nikto nevidí :cry: :cry: a ty sa máš ako už sa gulatíš?
2. feb 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenisko1 budem mooooc drzkat palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj beries niake lieky na riedenie??
2. feb 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasalete nie urcite to nieje bez sance :slight_smile: je pravda,ze pri IVF je vacsia sanca,ale urcite IUI nieje bez nej...
aky ste mali spermiogram??zalezi vela aj na nom :slight_smile:
2. feb 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 jasne,že dám zatial to bol len for,ale uvidím čím všetkým som prešla by som mala napísať,aby som pomohla aj dalším babulkám a nevzdávali sa,ale išli si za svojím cieľom :dizzy_face: vieščo aj mne sa to zdá pridrahé už nevedia čo zato pýtať :confounded: som zvedavá moja čo vtebe rastie :astonished:
2. feb 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica presne! naco? ved aj tak to v buducnosti urobime, ale trosku dlhsie to potrva :grinning:
no to budes musiet menej a castejsie jest. ja som nechapala, ze preco to do mna nejde. a lekarka mi to az vysvetlila, ze musim pomaly a casto jest a vzdy mat pri sebe aspon jednu musli tycinku. vzdy pri telke musim mat redkovku alebo kalerab. tak sa uz tesim dnes domov :grinning: robis mi strasne chute s krupicou. ja si ju asi navarim v sobotu na ranajky :slight_smile: dnes si co porabala?
2. feb 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica pohyblivosť bola slabšia ale počet veeeľky a teraz na druhom IUI povedali že sa dosť zlepšil že mám povedať recept aby to odporúčali aj ostatným pacientom xixi
2. feb 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa ahoooj, ja som dnes bola na folikulometrii, ovulka bude zo spravnej strany, tak vyskusame nieco doma :wink: :wink: tiez mi urobil vsetky stery na chlamydky, ureoplazmu a mam papierik na genetiku a hematku, takze zbieram vysledky ... a ty?
2. feb 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 urcite to vela babam pomoze. mne ste tu velmi velmi pomohli a vela rad ste mi tu dali a som velmi rada, ze baby drzia spolu :slight_smile:
mne to vychadza podla tabuliek na babu... muz chce strasne babu, lebo vraj bude si z nej robit srandu ako zo mna :grinning: tak chuda ma sa na co tesit. ale je to este daleko a cokolvek sa moze stat. nemyslim na zle veci, ale kedy tie sa stavaju.
2. feb 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13
@majca55
@cmelica som tu len na skok zajtra mi držte palce idem na sono :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dasaa ahoj mám sa ok zajtra idem na výlet ideme kuknút ako sa majú folíky :grinning: :grinning:
2. feb 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 velmi ti drzim palce a daj vediet kedy ides :wink:
2. feb 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 dakujem jasné že dám vediet zajtra píšem jak žeravá :grinning: :grinning:
2. feb 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak dievky idem ja off...pekny večer prajem
2. feb 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 od rana budem sledovat temu ako sa maju folikuly :wink:
2. feb 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 som rada ze sa mas lepsie, až mi vysli slzicky.. držim silno palce a som rada ze sa nevzdávaš..no ano pomaly gulatiem :slight_smile: už teraz sa citim ako velryba hehe čo to bude dalej
2. feb 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica dakujem pekne no prave ze nie lebo boli dobre výsledky az doteraz ... len ona hovorila ze to je skôr z niejakeho zapalu a tak mi zistili ze mam zlu citlivost tak som brala antibiotika tak snad to bude teraz len a len dobre.. uz nic zle nechcem pocut
2. feb 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok