• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

17. januára 2017 
@ursula5 vdaka za info, hned idem varit caj :slight_smile:
21. feb 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 a prestala som ho po vklade..... nemal by sa piť už v tehotenstve :wink:
21. feb 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 ja pijem alchemilku ale to je asi cca to iste.tiez som nevedela ci mozem cely cyklus.. tak mozem pit a pit a pit :slight_smile:
21. feb 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa Tak budeme pit spolu, "tak na zdravie" :wink:
21. feb 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ked je hladnyyyy, treba mu dat... dobruu chut :wink: :wink: :wink:
21. feb 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čaute kočky, mňa stále trápi ten kašeľ, už sa začínam báť, či bude všetko v poriadku, keď si tak namáham brucho... ešte aj soplím, neviem, kde som tak prechladla, však si dávam pozor a teraz toto... zrovna teraz...
21. feb 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas ako rychlo vam schvalili IVF? Lebo mne v Heliose nevedela ani na 5 tyžden nic konkretne povedat :frowning2:
21. feb 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc mne uz dnes nadcha ustupila ale nastupil tiez kasel, pila som zazvorovy caj, jedla C-cko :slight_smile: neboj, vsetko dobre dopadne, to mozno malinke si buduju zazemie dole, tak ta trochu oslabili hore :wink: :wink:
21. feb 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 zlatko,tak to som rada,ze aj ty by si si dala epi,keby k tomu doslo...len neviem,ako sa to vybavuje...ta moja kamaratka robila pred materskou sestricku na are a pichli jej to kolegovia...viem,ze to pichaju na are,alebo pridu z ara...alebo tak nejako...musim si to tu ist niekde pohladat...uz som tu videla taku temu...tuto noc som zase nejako nedobre spala :unamused: kricala som zo sna az ma musel tatik zobudit...chudak,sa zlakol :confused: neviem,co sa to dialo...drobciatko si kopka,brusko rastie zo dna na den...volame ho "stella centrum",vysle signal a uz aj lietam :grinning: inak stella znamena po taliansky hviezda,ze adka? @adikasala ...maminka moja jej vcera kupila taku letnu deku z jednej strany ruzovu a z druhej kvetinkovu a je tam napisane,ze I love daddy...no tatik je z nej namakko :grinning: ja len dufam,ze ten dr.dobre videl...aby to nebol chlapec...uz som naprogramovana na hviezdu nasu :grinning: a vy ako moja?brusko sa hoji?maroško robi radost?posielam objatie :astonished:
21. feb 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka5 ahoj,nam to v Heliose trvalo 8tyzdnov... :unamused:
21. feb 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc moja,neboj sa...len mysli pozitivne,malickym sa urcite nic nestane...su tam v bezpeci...aj si skusila nieco proti kaslu?mm bol strasne chory pred vianocami,tak kaslal,ze sa cely dom v zakladoch otriasal a pomohol mu ten domaci sirup z cibule,medu a citronu...skus.... :slight_smile:
21. feb 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust mne vraveli 4-5 tyzdnov... tak to je poriadne dlho :frowning2:
21. feb 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ahojky zlaticko...samozrejme ze by som si dala pichnut epi, bez rozmyslania, ja by som nezavahala ani chvilu...velmi to pomoze...u nas v nemocnici to funguje tak, ze si to dopredu zaplatis, potvrdenku si das do tehu knizky, oni si ju tam potom pri porode najdu...tak isto to funguje aj s ocinkom pri porode...chces aby bol???moj bol kym ma nezobrali na salu a bolo to na nezaplatenie..tie hodiny vzdychania ti rychlejsie prejdu a jeho podpora je naozaj skvela... tak brusinko rastie a malicka kopka...to je super, velmi sa tesim...a cez den si nepospinkas???
21. feb 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ahojky, nebojkaj, urcite bude vsetko v poriadku..aj ja som bola dva krat chora a najdolezitejsie je, aby si oddychovala a len lezala...bola v klude a snazila sa vyliecit..ak moc kasles, tak radsej sa porad s doktorom, co by ti na to zabralo...lepsie je ked ti kasel utichne ako sa namahat a tym aj brusinko...skus ten cibulovy sirup, ktory je naozaj skvely, teda mne vzdy zabral a mozes si s nim len a len pomoct :slight_smile: drzakem palce
21. feb 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa no,dievcence nechcem sa miesat do diskusie,ale....alchemilka je velmi nevhodna po ovu, ak sa snazite o tehu. ak len upravujete cyklus, pite ju cely mesiac, ale ak snazilkujete tak od ovu prestante....alchemilka napomaha dosledne vycistit sliznicu maternice a tym by ste si mohli sposobit vypudenie zarodku a to urcite nechceme :slight_smile:
21. feb 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sijust ahojky moja mas pravdu stella je v taliancine hviezda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krasne meno :slight_smile:
21. feb 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sijust nasadila som homeopatiká, stodal sirup na ten kašel, dnes som si kúpila pinosol do nosa, takže sa liečim, len veľa ležím, lebo som z toho slabá :slight_smile:
21. feb 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 zlatik,ja som cez spala asi len ked som bola babatko :grinning: pojdem dnes skor spat a snad to dobehnem :slight_smile:
21. feb 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala taka som rada,ze sa ti to meno paci :slight_smile: a ako sa mate zlatko?valentinka co nove? :wink: hladkame brusko :astonished:
21. feb 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ked som bola ja chora v 1.trime,stodal mi neodporucovali v lekarni,napriek tomu,ze je to homeopatikum lebo obsahuje alkohol,ja som uzivala Mucoplant...zabralo :slight_smile: prajem skore uzdravenie...
21. feb 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 Ahoj moja, presne tak ideme na IVF skoro narovnako, podľa toho čo čítam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja začínam s tabletkami 24.2 a od 4.3 injekcie, takže tam máme len týždňový rozdiel. Dnes som si bola pre injekcie, nechala som tam síce 335 € ale dúfam že to bude stáť za to. Teším sa, aspoň budem mať s kým kecať o priebehu a tak :slight_smile: :slight_smile: Verím že tentokrát nám to vyjde obom..... Pre mňa nech sú aj dvojičky, len nech to vyjde :grinning: :grinning:
21. feb 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no dokelu, to som niečo pokašlala? no pôjdem sa do lekárne opýtať, čo a ako... kurník, snáď som nič nepokazila...
21. feb 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 juj tak toto je najkrajšie aj ja sa nato teším moc držkaj sa moja teším sa ked tu dáš fotečky malinkých a mená budú aké? :dizzy_face:
21. feb 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc zlatko klud teším sa až mi predáš štafetu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka5 nebojkaj už to bude skoro a bude spolu stimulovať :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 si zlatučka dakujem :slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2012 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa neviem ako je to s alchemilkou to som nikdy nepila, ale tiež som počula že tam musí byť pauza, lebo bylinkové čaje by sa nemali stále 2 týždne a pauza :slight_smile:
22. feb 2012 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka5 mne trvalo schválenie 2 mesiace, tak trpezlivosť nedá sa to urýchliť :wink:
22. feb 2012 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 no mená sme vymysleli hned ked sme šli z 3D a krásne sme sa zhodli budeme mať Maťka a Kubka.
22. feb 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zuzancek22 jej to ako z tej rozpravky :grinning:
22. feb 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok