IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
18. mar 2012

@walta moja tie posledné dni sú také malinka ti už dosť tlačí vydržkaj bambulka tu bude čoskoro 😵 asi už nechce byť u mamičky v brušku ale u nej v náručí 😵 😵

adikasala
18. mar 2012

@walta moj aj ja od 2 do piatej hore 😔 a tiez ma klby strasne bolia hlavne pravy!!!!

cmelica
18. mar 2012

@adikasala @walta kocky moje len to vydrzte!zachvilku mate svoje bambulky pri sebe a na bolest si uz ani nepomyslite 🙂 🙂

tinasc
18. mar 2012

@walta už treba len vydržať, potom príčinu svojho nespania budeš mať v náručí 🙂 už to máš na spadnutie, už babulka tlačí tam dolu 😉

tinasc
18. mar 2012

@adikasala už to máš za pár, potom budete spinkať spolu 🙂

dasaa
18. mar 2012

@tinasc ahoj ja som utrogestan brala az do konca12tt 🙂 Drzim prsteky 🙂 🙂

tinasc
18. mar 2012

@dasaa no dokelu... čo teraz? ja ho mám do konca bud. týždňa a to bude 9 tt... ufff...

cmelica
18. mar 2012

kocky krasnu slnecnu nedelu vam prajem 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
18. mar 2012

@dasaa ahoj !!!ako sa mas??uzili ste si sobotu??

katka210
18. mar 2012

Ahojte dievcata.... idem si Vas troska pocitat... vpiatok som si bola po vzsledkz v centre a lekar odporucil IUI... spg mame dobry ...aj ja ma vysledky dobre az na moje vajecniky.. ktore su na hranici plodnosti....
Ak sa Vam bude chciet podelte sa so mnou o VVase skusenosti. moc dakujem

walta
18. mar 2012

@adikasala mne je v noci kolkokrat do placu, tak mi je

walta
18. mar 2012

@majca55 no, ja by som uz bola "za", len tie bolesti su strasne, teda zatial nie, lebo porodne bolesti su asi o inom troska. Vazne sa zase bojim, co bude v noci ☹

walta
18. mar 2012

@tinasc veru, uz sa asi tlaci dolu....juuj, uz aby to bolo... bojim sa noci, co zas bude

walta
18. mar 2012

@cmelica aj tebe krasnu nedelu... ja ju dnes prelezim, radsej 😅

adikasala
18. mar 2012

@walta no mojenko aj ja uz druhu noc zasebou halabusim 😠 a potom som ako mechom prastena 🙂 bolesti bruska zatial su ok,az na tie klby a krce v nohach....snzzim sa aj ja viacej oddychovat...utorok idem na poradnu uvidime co nam zahlasi doky,,a bud.pondelok ideme na sono tak uvidime kolko pribrala...tvoja ma kolko teraz ?

walta
18. mar 2012

@adikasala ja idem na poradnu zajtra, kazdy tyzden posledny mesiac sa chodi na poradne. Pred tyzdnom podla merani sona mala 2700g, a tyzden predtym mala 2300g... cize za tyzden pribrala tych 400g, ale aj tak tieto merania vahy podla sona su len orientacne. Sama som zvedava, kolko bude mat zajtra na sone a kolko bude jej realna vaha pri porode. 🙂

tinasc
18. mar 2012

@walta tak už to nejako vydrž a prajem Ti, aby to už bolo čo najskôr... a budeš mať drobčeka pri sebe 🙂

alibabaa
18. mar 2012

@tinasc v GF je to najnovsia moda.. vysadit cim skor utros.. ze vraj boli na nejakej konferencii a ze nie je dovod to tahat az do 12tt.. tak ho postupne od nejakeho 9tt vysadzuju.. ty si teraz v ktorom??

tinka9075
18. mar 2012

@buba13 ahoj keby som mala dávit celých devät mesiacov vydržím pre bábo všetko 🙂 🙂

walta
18. mar 2012

@tinasc dakujem ti moja.... zelam si jedine, aby sme to aj ja a aj malá, zvladli na vybornu 🙂

sijust
18. mar 2012

@walta mojka,musis to vydrzat...viem,ze je to sila,ale inak sa neda...ked som bola teraz v nemocke boli so mnou na izbe maminky,ktore viac ako tyzden prenasali a to bol teda masaker...to tu radsej nejdem ani pisat co bolo...ale kazda si to musime prezit...moc na teba myslim a drzim palceky 🙂

sijust
18. mar 2012

@tinasc moja,urcite ho ber do konca 12tt...a postupne vysadzaj...nechcem ta strasit,ale jedna znama tu z MK ho prestala uzivat zaciatkom 9tt...a babatku prestalo bit srdiecko 😒 ...nakoniec je dr.povedal,ze to bolo zrejme tym,ze vysadila skoro utrogestan...daj si ho predpisat u svojho dr.alebo skus na zohnat tu na MK ci niekto nema...

sijust
18. mar 2012

@alibabaa a tak to aj dopada,jedna znama tu z Mk mi pisala,ze pravdepodobne kvoli tomu prisla o dietatko...ze to nakoniec dr.nepriamo priznal... 😒 bola to jej posledna sanca...uz jej poistovna ivfko nepreplati ☹

sijust
18. mar 2012

@adikasala ano moja boli sme,zazili sme si tam svoje,zily mam ako sitka dopichane,ale mame dobru skusenost,uz viem,co nas caka...najlepsi tehu kurz aky som mohla mat 😀 ale sme ok,vysledky ukazkove,papulka nasa uz ma cez 800g...kopkame,čkame len hrozne trapime maminku a kopkame jej do mechura...to su stavy,kedy sa mi chce plakat,ale vsetko zvladneme...som rada,ze vy sa mate fajn...uz sa vam to krati,opatrujte sa..posielame objatie na dialku 🙂 😲

sijust
18. mar 2012

@cmelica moja,nic sa neboj vsetko bude fajn...pomalicky koncis prvy trimester...a ani nevies ako rychlo to cele prejde... 🙂 my sa mame fajn,dakujem za opytanie,len mi hviezdicka nasa strasne kope ruckami alebo hlavickou do mechura...jemine...to idem do kolien... 😢 ale zvladame vsetko 🙂 ona je nas zivot 🙂

walta
18. mar 2012

@sijust dakujem ti moc, ze na mna myslis.. ja sa uz bojim noci, kt. sa blizi. Som zvedava, co zas bude...

apolenka6
18. mar 2012

@tinasc Tinka mne zostal utrogestan a je mi na nič mám jedno celé balenie a aj druhé skoro celé ,len 3 tabletky som minula ,tak ak chceš ti ho pošlem pošli mi na IP adresu ak ho chceš ešte užívať a ti ho dr . nepredpíše 🙂 a som rada,že fazuľka je tam tfuj,tfuj,tfuj ,len tak dalej 😵 😵 😵 držkajte sa

tinasc
18. mar 2012

@alibabaa a to ty máš aké informácie 🙂 no mne to vychádza vysádzať tiež v nejakom 9 tt...

tinasc
18. mar 2012

@sijust ježiš, však aj v správe z centra mám napísané, že postupne odporúčajú vysádzať, čo keď mi ho už nepredpíše? no uvidím, idem v stredu... nejako ho ukecám... toto už musí byť tutovka... druhýkrát to už nerozdýcham... nielen, že ešte stále kašlem, ale ešte aj o toto aby som sa bála...

tinasc
18. mar 2012

@apolenka6 ďakujem Ti 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre