IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
22. mar 2012

@dasaa ale sa to tu hemzi tehulkami 🙂 🙂 🙂 🙂 od minuleho roku to krasne nabieha.normalne plodna tema co prinasa stastie kazdej novej kocke 😀 😀

majca55
22. mar 2012

@dasaa za chvílku som pri vás 😵 asi walta mi odovzdá štafetu 😵 😵

dasaa
22. mar 2012

@majca55 este pride teplo 🙂

majca55
22. mar 2012

@adikasala moja pokúpili ste?a čo príprava aká bola? 😵

cmelica
22. mar 2012

@adikasala veru ze uzila...bolo to uzastne ako taky drobcek sa uz hemzi 🙂 🙂 🙂

dasaa
22. mar 2012

@adikasala veru este tam nie su vsetky babenky 🙂

adikasala
22. mar 2012

@majca55 to si pis ze stafetka je tvoja...ved to presne sedi...,aj mne to tak sedelo s fomarik v auguste ona porodila a ja som mala ovulku 😀 😀 takze...

dasaa
22. mar 2012

@majca55 stafeta sa posuva a ty si narade 🙂 🙂 🙂

cmelica
22. mar 2012

@adikasala @majca55 nam takto odovzdala stafetu @mirka2010 🙂 🙂 🙂 🙂

@dasaa a ty moja ako??aj si si odpocinula trosku??

dasaa
22. mar 2012

@cmelica asi tak pol hodky som si pospala ale poctivo lezim cely den az mi s toho sisi ☹ A dnes u nas bolo tak krasne a teplucko 😒 A ja som cely den doma.A ty moja co si dnes robila mm je v praci ?
😵

adikasala
22. mar 2012

@majca55 no moc sme toho nestihli lebo sme sa zamotali na kave apotom nas odchytila svagrina co sa vracala z poradne tak sme len kecali ako siepky 🙂 🙂 ale nevadi ved uz len par veci a to stiham este.predporodna bola super,uzila som si kockami 😉

majca55
22. mar 2012

@adikasala tak super 😵 prebalovací pultík už máš?mne sa strašne páčia a su praktické ajja si kúpim 😀

cmelica
22. mar 2012

@dasaa ja som bola kuknut kolegynu,zbehla so znamou do mesta a uz len oddychujem 🙂 mala by prist sestra na kavu,ale kde sa flaka veru neviem 😕 😕
je mi divne a najradsej by som si lahla a spala,zas 🙂 🙂 🙂 ale co potom v noci 😵

adikasala
22. mar 2012

@majca55 no uz mam...je super taky co sa polozi na vanu aje spolu aj s vanickou zabudovanou pod prebalovacim,takze praktycke a nebude zavadzat v byte 🙂

majca55
22. mar 2012

@cmelica v noci budeš koníkovať 😀 😀 pojdeme si pospať všetky a o druhej v noci sme tu 😀 😀

dasaa
22. mar 2012

@cmelica moja a chute mas alebo ani nie.Ved si si mohla lahnut a trosku pospat ved si tehulka 🙂

majca55
22. mar 2012

@adikasala tak super 😵 moja kočík máš aký?máš nejaké fotečky?

adikasala
22. mar 2012

kocky link hore je prebalovaci pultik co som si kupila len s inym motivom,stakymi dvoma mackami 🙂 navrchu

cmelica
22. mar 2012

@majca55 no moja by si sa cudovala,ale dnes v noci som tu smirovala...no zavislak 😀 😀 😀 😀

majca55
22. mar 2012

@adikasala taký som ešte nevidela pekný 😵 😵

cmelica
22. mar 2012

@dasaa nie ziadne chute zatial...mam to take striedae,raz mam chut na sladke a na 2 den na kysele.. 🙂 🙂 🙂 musim vydrzat,lebo naozaj v noci tu budem bludit 🙂 😀

adikasala
22. mar 2012

@majca55 kocik hlboky mam po kamoske je sice pouzity peg perego znacka.ale nevadi aj tak v nom bude mala iba par tyzdnov a potom pouzijem vajicko zo sportovym co mi daruje manzelova babka po narodeni valentinky 🙂

alibabaa
22. mar 2012

@majca55 @cmelica @tinka9075 @dadax84 @tinasc nuz.. co uz... ak by ste chceli do IP vam poslem na nu email 🙂

cmelica
22. mar 2012

@alibabaa dakujem budem len rada 🙂

majca55
22. mar 2012

@alibabaa díky moja pošli ja som ju mala rada a veľmi mi vždy poradila 😵 😵

majca55
22. mar 2012

@adikasala dobrá babka a na Slovensko kedy prídeš Valentínku rodine ukázať?či prídu za tebou?

adikasala
22. mar 2012

@majca55 no mamina mi pride ked porodim na 2 tyzdne a potom na vymenu pride sestra a v septemri ked budeme krstit pride aj druha sestra z australie.a na slovensko pojdemme mozno v auguste ak bude vsetko ok alebo az na vianoce urcite...

dadax84
22. mar 2012

@alibabaa Aj ja budem rada ak posles kontakt na pici 😵

majca55
22. mar 2012

@adikasala pekne to máš podelené nebudeš aspon sama 😵 chodíte sem letecky?ale som zvedavá čo? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre