• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@majca55 ale nie neni si zvedava :grinning: viec co ako kdy niekedy chodime autom hlavne v lete a niekedy letecky podla toho ako sa nam to hodi,,,mame to presne 1000km ku nam na sk,a v auguste si vzdy nabalim slovensku zahradu maminkine lekvary a zavaraniny a nakup z tesca do kufra.!!!by si nas mala vidiet ako sme vzdy nabaleny mm len rukami zalamuje,ale musi byt ticho lebo slovenske zboznuje :slight_smile:
22. mar 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala jej to musí byť krásne,ti verím,že chceš mať aj Slovenské maškrty :grinning: a hlavne domáce zavaraninky mnamky :dizzy_face: Valentínka bude prvé vnúčatko?
22. mar 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 z mojej strany ano z mm bude druhe vnuca ale velmi vzacna lebo je kocka...svokra mala 2 chlapcov a svagrina ma tiez uz chlapca teraz caka dalsieho chlapca,tak svokra je stastna ze bude v rodine aj dievcatko :slight_smile:
22. mar 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adikasala juj to bude princeznička :dizzy_face: :dizzy_face: priam královnička :dizzy_face: aké tam máte počasie?dnes tu bolo prekrásne 21 stupnov :dizzy_face:
22. mar 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 aj tu je krasne teplucko uzivame si ho...idem moja varit veceru drahemu zajtra tu budem ahojky :slight_smile:
22. mar 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobinka77 do gynfivu :slight_smile:
22. mar 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala papa dobre navar pekný večer prajem :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte doteraz som bola s malou vonku, som unavená ako kôň :slight_smile:
22. mar 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dievcata, dnes som umyvala dlazky, celu kupelnu, kuchynu a na fajront som sa pozerala na manzela, ako v spalni poklada plavajucu podlahu. Stahovanie je na spadnutie, huraaaa. No par dni pred porodom som nejaka akcna :grinning:
22. mar 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@walta ty chceš ísť asi skor že?dávaj si pozor moja až si neublížiš :wink:
22. mar 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 nieee, nechcem, len na stavbe je este furt bordel a uz som sa na to nemohla pozerat :wink: a nejako som na upratovanie dostala chut :slight_smile:
22. mar 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta juj moja bud opatrná :dizzy_face: inak ja čakám na tvoju štafetu :dizzy_face:
22. mar 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta no čo už môžeš, však bábo môže prísť, tak mu možno trošku pomôžeš tým pohybom :slight_smile:
22. mar 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alibabaa tak to je super, takéto vychytávky, kopu z toho by sa zišlo, keď bola moja cica menšia :slight_smile:
22. mar 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahoj, máme sa dobre pracujem zatiaľ stále a ešte aj doma na daňových :slight_smile: včera som moc necítila pohyby tak dnes sedím a čakám či sa drobček ozve, ja mám sono v pondelok tak dúfam, že je všetko v poriadku a drobček je len lenivý a nechce ma kopkať keď mám veľa roboty :slight_smile:
Inak to znášam super, konečne prešli únavy ale aj tak večer odpadnem už o deviatej :slight_smile:
23. mar 2012 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa od zajtra mám 21tt :grinning:
23. mar 2012 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@cmelica
@majca55
@dasaa ahojte moje zlate, ako sa mate??? co u vas nove??? pekne vas pozdravujeme s Maroskom a prajeme kraaaasny dnik :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
23. mar 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka2010 ahoj Miruška a Maroško vy ste naše MM :dizzy_face: tak ja sa mám dnes fajn neviem či si čítala mám 16 folíkov vraj všetko super vyzerá vnedelu budem vedieť kedy bude OPU už sa teším :dizzy_face: a vy ako? :astonished:
23. mar 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 jeeeej, tak to neviem, ze ty mas az 16 folikov!!!! to je krasa,....juuuuj, to sa tesim...to je skvela sprava...tak neviem sa dockat na vysledky z opu...dufam, ze nas budes informovat...velmi, velmi vam to prajeme a tesime sa na dalsiu nadhernu fazulku, alebo fazulky :slight_smile: my si uzivame krasne slnieckove dni, maly je coraz viac komunikativnejsi, nejdeme sa na neho vynadivat, ako si gagoce a usmieva sa od ucha k uchu...kazdy den je krajsi a krajsi...a ako si so mnou spieva...skoda, ze sa sem videa nedaju dat...to by ste sa tiez nasmiali :slight_smile: tak prajeme kraaaasny dnik :slight_smile:
23. mar 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka2010 dakujem moja jasne budem informovať aj vám prajem krásny slnečný dník :dizzy_face:
23. mar 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ahoooj!!!dakujeme za pozdrav a posielam Maroskovi Cmuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mame sa dobre..vserajsia poradna super :slight_smile: drobcek sa vrtel a mame 5cm priblizne,bo ani odmerat sa nedalo dobre :slight_smile:
a vy si teda pekne uzivate kazdy dnik..pekne si pospievate,porozpravate sa,no uzastne :slight_smile:
pekny dnik aj vam moja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. mar 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 ja som unavena teraz skoro stale...staci nieco porobit a padam od unavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam,ze to veru prejde casom :slight_smile: v pondelok uz budete vediet aj co to je,ze?? drzkajte sa :dizzy_face:
23. mar 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica tak to som stastna, ze poradna dopadla dobre...vidis, tak uz si kludnejsia, vsak??? verim, ze budete takto krasne rast aj nadalej...aby z fazulky rastlo prenadherne babatko...a co ti este povedali??? aj ho merali-siju atd?
23. mar 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 no veru sme kludnejsi a uz to ani netajime... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vsetko je v poriadku a sedi nam aj tt,..no teda vsetko bolo oriantacne,ked sa drobec tak hemzil :slight_smile: :slight_smile: 5.4 ideme na velke sono ,to budeme uz vediet viac a tesim sa na to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. mar 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica jeeeej, to akurat na moje meniny..tak budem na vas mysliet...urcite bude fazulka v poriadku, verim, ze sa uz teraz tesite....:slight_smile: to budes uz mozno aj vediet co to je..my sme to vedeli od 14 tt :slight_smile: pindurika bolo vidno uz vtedy :slight_smile:
23. mar 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 my sme moja niako spojene,ci? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stafetku ste nam predali a este aj meninky mas na 1 velke sono :slight_smile: :slight_smile: to by bolo uzastne keby to tak je,len aby sa nam pekne ukazalo a bolo vsetko v poriadku :slight_smile: a vy ako sa mate??kedy mate poradnu??
23. mar 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica asi sme veru nejako prepojene...:slight_smile: lebo ta stafeta vysla uplne presne...je to az neskutocne, vsak??? :slight_smile::slight_smile::slight_smile: budeme na meninky na seba mooooc mysliet...teda hlavne my na vas :slight_smile: poradnu mame 3.4 a budu nas uz aj ockovat...juuuj uz teraz mi je malickeho luto, ze ho budu pichat, chudatko moje milovane :frowning2:
23. mar 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 :slight_smile: :slight_smile: to je moja :slight_smile: 3.4 myslim na vas az to Marosko zvladne ako spravny chlapisko :slight_smile: drzkajte sa :slight_smile:
23. mar 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 ahojky.... ja ti tu stafetu rada predam.... to sa budem tesit, ked to vyjde aj u vas :slight_smile: Som zvedava, kedy to bude u mna, som v ocakavaniiiii :wink:
23. mar 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok